شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
09127393629
Azhman_group.co
o

پله چوبی دوبلکس

همانطور که می دانید پله چوبی دوبلکس کاربرد ها و فواید بسیار زیادی دارد که در اینجا می خواهیم برخی از مهم ترین آن ها را به شما معرفی کنیم.

به غیر از دوام و کاربردی بودن پله چوبی دوبلکس عوامل دیگری نیز در استفاده از این نوع پله ها بسیار موثر است.

مهم ترین فواید پله چوبی دوبلکس

دوام

یکی از مهم ترین کاربرد های استفاده از پله چوبی دوبلکس این است که دوام و مانگاری بسیار بیشتری نسبت به سایر پله ها دارد. رسیدگی و مراقبت درست و صحیح از این نوع پله ها باعث می شود تا بتوانید سالیان سال از این نوع پله ها استفاده کنید.

مراقبت آسان

 بر خلاف پله های موکت شده، رسیدگی و مراقبت از پله های چوبی بسیار راحت و آسان است. اصلا نگران جای پا و کفش به جا مانده روی پله ها نباشید خیلی راحت می توانید با تی کشیدن پله ها را تمیز کنید.

فضای خانه با پله چوبی دوبلکس تغییر می کند

با استفاده از پله چوبی دوبلکس می توانید فضای خانه را تغییر دهید و با استفاده از چوب می توان انرژی موجود در خانه را افزایش داد.

اگر می خواهید فضایی سنتی به خانه خود ببخشید بهتر است از لوازم چوبی بیشتر استفاده کنید.

ارزش خانه خود را با اضافه کردن پله چوبی دوبلکس بالا ببرید.

ممکن است تا به حال دقت نکرده باشید اما استفاده از پله های چوبی قیت و ارزش خانه شما را بالا می برد.

یکی از مهم ترین فواید استفاده از این نوع پله ها این است که در کوتاه ترین زمان شیک ترین و زیبا ترین پله ها را برای رفتن به طبقه بالا خواهید داشت. اگر قیمت بالاتری را برای نصب و ساخت این نوع پله ها پرداخت می کنید اطمینان داشته باشید که ارزشش را دارد و قیمت خانه شما نیز در این صورت گران تر خواهد شد.

قیمت پله چوبی دوبلکس

پله چوبی با توجه به زیبایی زیادی که دارد بسیار مورد توجه افرادی که به دنبال تغییر دکوراسیون هستند و یا طراحان مطرح قرار میگیرد،البته این موضوع را نیز باید در نظر بگیریم که قیمت پله چوبی دوبلکس به نسبت پله هایی که از جنس فلز و شیشه هستند گران تر است اما درخشش و زیبایی این کار است که طراحان را مشتاقا استفاده از آن در دکوراسیون منزل میکند باید بگوییم استفاده از چوب به دلیل اینکه از جنس طبعیت است گرما و زیبایی پله دوبلکس را دو برابر میکند.

اجرای راه پله دوبلکس

برای اینکه بتوانید یک راه پله دوبلکس بسیار خوب داشته باشید اول مدل های اجرای راه پله دوبلکس توسط آژمان گروپ را بررسی کنید و سپس با کارشناسان ما در این باره مشورت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را متناسب با محیط خود داشته باشید.

برای سفارش بهترین انواع پله چوبی دوبلکس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین مقالات

09127393629