شنبه 08 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
طراحی و اجرای روف گاردن_گروه مهندسی آژمان
طراحی روف گاردن+8 ایده جذاب و نکاتی مهم
آوریل 27, 2022
نرده چوبی
آشنایی با انواع نرده راه پله. نرده چوبی، نرده شیشه ای و…
می 1, 2022

بررسی قیمت پله چوبی

قیمت پله چوبی چقدر است؟

راه پله های چوبی یک راه عالی برای اضافه کردن ظاهری خیره کننده و گرم به خانه شما هستند. بلوط یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای هر سازه چوب سخت است. ما جلوتر رفته‌ایم و روی پله‌های بلوط از چوب سخت تحقیق کرده‌ایم تا به شما اطلاع دهیم که معمولاً چقدر هزینه دارند، از جمله نصب.

محدوده هزینه برای پله های چوبی از 1000 تا 30000 دلار است. به طور متوسط، یک راه پله چوبی بلوط با در نظر گرفتن هزینه های نصب، حدود 4000 دلار هزینه دارد. اگرچه اندازه راه پله، ضخامت آج ها و طراحی راه پله می تواند به سرعت این قیمت را افزایش دهد. 

بنابراین، اکنون شما یک محدوده قیمت دقیق برای هزینه یک راه پله چوبی دارید. اما چرا بلوط گران است؟ هزینه نصب پله چوبی دوبلکس چقدر است؟ آیا می توانید نوع دیگری از چوب را رنگ آمیزی کنید که شبیه بلوط به نظر برسد یا روی پلکان موجود کف پله های چوبی قرار دهید؟ برای پاسخ به این سوالات و بیشتر به خواندن ادامه دهید!

چرا بلوط اینقدر گران است؟

درختان بلوط تقریباً در هر آب و هوایی قابل رشد هستند. ممکن است فکر کنید که این باعث می شود بلوط فراوان و ارزان شود، اما اینطور نیست. این واقعیت که درختان بلوط دارای زمان بلوغ طولانی هستند به این معنی است که رشد آنها برای قابل استفاده بودن بسیار بیشتر طول می کشد. علاوه بر این، بلوط در مقایسه با سایر چوب های سخت بسیار متراکم است و سختی کار با آن باعث می شود زمانی که به درستی انجام شود ارزش بیشتری دارد. 

بلوط در صدر چوب های سخت با کیفیت موجود قرار دارد. بسته به کیفیت و پرداخت صنعتگران، محصولات بلوط برای ماندگاری بیشتر از یک عمر ساخته می شوند. استحکام و دوام بلوط واقعاً آن را به عنوان یک ماده سطح بالا متمایز می کند. 

یکی دیگر از مواردی که ارزش بلوط را افزایش می دهد منحصر به فرد بودن آن است. بلوط ربع اره رگه‌هایی را نشان می‌دهد که از میان چوب عبور می‌کنند و هر الوار را منحصربه‌فرد می‌سازد. این نشانه‌های متمایز به بلوط اجازه می‌دهد ارزش خود را در طول زمان حفظ کند و ارزش تکه تکه را افزایش دهد. 

به طور کلی، اگر بلوط به درستی کار و تکمیل شود، تقریباً از تمام انواع چوب های دیگر دوام خواهد داشت. بلوط برای مدت بسیار طولانی نماد کیفیت بوده است. یک راه پله یا قطعه بلوط ممکن است گران باشد، اما به راحتی می تواند ارزش بیشتری نسبت به هزینه ایجاد و نصب به خانه شما بیافزاید. 

به یاد داشته باشید که بلوط ممکن است قیمت یک راه پله را از بودجه شما خارج کند. در این مورد نگران نباشید، زیرا گزینه های زیادی برای مواد راه پله شما وجود دارد. اگر روی چوب کار می کنید اما نمی توانید بلوط بخرید یا فقط می خواهید گزینه های دیگر را بررسی کنید، مقاله ما را بررسی کنید 

قیمت پله چوبی

هزینه نصب مجموعه پله (داخلی) چقدر است؟

میانگین قیمت نصب مجموعه ای از پله های داخلی معمولاً بین 2000 تا 5000 دلار است. به طور متوسط، یک راه پله بلوط قرمز با نرده ها برای صاحبان خانه 3696 دلار هزینه دارد. چوب های گران تر و راه پله های پیچیده در انتهای بالاتر محدوده متوسط ​​قرار می گیرند. 

پله های چوبی چوبی چوبی زیبای سانتوس که به بالا منتهی می شوند

آیا می توانم کف پله های چوبی را روی پله های موجود بگذارم؟

امکان قرار دادن کف پله های چوبی روی پله های موجود وجود دارد. اگر شما یک نجار خبره هستید، این حتی می تواند به یک پروژه تبدیل شود. اگر در نجاری عالی نیستید، برای دریافت قیمت نصب با یک متخصص تماس بگیرید.

برای نصب کف پله های چوبی روی پله ها، چوب باید دقیقاً مطابقت داشته باشد و روی کف پله قرار بگیرد. با توجه به این، مهم است که شخص ماهر اندازه گیری و نصب چوب سخت را انجام دهد. بلوط و سایر چوب های سخت گران هستند، بنابراین نمی خواهید این مواد را با انجام اشتباهات هدر دهید. 

قیمت پله چوبی دوبلکس

آیا می توانم کاج را مانند بلوط رنگ آمیزی کنم؟

هر چوبی را می توان رنگ آمیزی کرد تا شبیه بلوط شود. از آنجایی که بلوط بسیار گران‌تر از سایر چوب‌های سخت ارزان‌تر است، لکه‌ها به طور خاص برای تقلید از آن ساخته می‌شوند. اگر به ظاهر بلوط علاقه دارید، اما از بودجه شما خارج است، لکه بلوط گزینه مناسبی برای به دست آوردن آن رنگ ترجیحی است. 

لکه ها نه تنها به چوب شما ظاهر جذاب تری می بخشند، بلکه یک لایه محافظ روی چوب برای جلوگیری از رطوبت ایجاد می کنند. Varathane لکه تابستانی بلوط را ارائه می دهد که چوب شما را تکمیل می کند و به سرعت خشک می شود. آنها همچنین دارای یک خط لکه کامل برای تقلید از انواع دیگر بلوط و سایر چوب های سخت مانند چوب ماهون هستند. 

چگونه از پله های چوبی محافظت کنیم؟

هنگامی که روی یک پلکان چوبی یا نرده چوبی سرمایه گذاری کردید، باید از آن محافظت کنید. برای نگهداری از پله های خود از لاک چوبی، موم یا روغن استفاده کنید. هر یک از این فینرها خواص متفاوتی دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. 

قیمت پله چوبی

لاک چوب

لاک ها از پلی اورتان ساخته شده اند. از بین تمام محافظ‌هایی که در اینجا بحث شد، راحت‌تر اعمال می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به عنوان یک پوشش شفاف روی پله‌ها برس زد. لاک ها به سرعت خشک می شوند و درخشندگی قوی و بادوامی به پله های شما می دهند. 

روغن چوب

روغن چوب یکی از رایج ترین مواد نگهدارنده برای راه پله ها است. منافذ موجود در چوب روغن را جذب می کند و رطوبت بیشتری را از چوب خارج می کند. حفظ رطوبت به جلوگیری از پوسیدگی و تاب برداشتن چوب کمک می کند و به آن اجازه می دهد استحکام خود را حفظ کند. چند لایه روغن چوب برای سال ها دوام می آورد، بنابراین تعمیر و نگهداری مکرر ضروری نیست. 

اگر از افرادی هستید که از محصولات کاملاً طبیعی لذت می برید، روغن تونگ خالص LIberon را برای پله های خود بررسی کنید. این روغن ادعا می کند که در سطوح چوبی نفوذ می کند و در برابر قالب و رطوبت مقاوم است. حتی FDA برای سطوحی که با مواد غذایی تماس دارند تایید شده است و در صورت نیاز می توان از آن برای تکمیل موادی به جز چوب استفاده کرد. 

موم ها

واکس های چوب فقط یک بار باید اعمال شوند. موم یک مهر و موم ضد آب برای چوب شما ایجاد می کند در حالی که تضمین می کند که پوسته نمی شود. با این حال، دود موم قوی است، بنابراین مطمئن شوید که زمانی که مردم دور هستند یا فقط در صورتی که خانه شما تهویه خوبی دارد از آن استفاده کنید. پس از اجرا، پله های شما هرگز نیازی به پوشش دیگری یا لاک زدن بیشتر ندارند. 

موم زنبور عسل یک گزینه طبیعی عالی برای به پایان رساندن پله های شما است اگر می خواهید از مواد شیمیایی و بخارات خشن جلوگیری کنید. Wood Seasoning ترکیبی از موم زنبور عسل و روغن معدنی را ارائه می دهد که هیچ شگفتی پنهانی ندارد.

به یاد داشته باشید زمانی که برای اتمام راه پله چوبی خود می روید که انتخاب اشتباه سخت است. آنها را تمیز نگه دارید و پس از نصب در اسرع وقت آنها را به پایان برسانید تا از آسیب طولانی مدت جلوگیری کنید. 

خلاصه

هنگامی که می خواهید یک پله چوبی بسازید و نصب کنید، باید انتظار داشته باشید که حداقل 4000 دلار هزینه داشته باشد. این قیمت می تواند بر اساس بزرگی راه پله، ضخامت آج ها یا طراحی راه پله نوسان داشته باشد. با یک متخصص تماس بگیرید تا برآورد مناسبی برای نیازهای خاص خود دریافت کنید. اگر تصمیم به راه پله چوبی دارید، روی یک قطعه زیبا و با عمر طولانی از خانه خود سرمایه گذاری خواهید کرد. 

1 دیدگاه

  1. דירות דיסקרטיות בהרצליה گفت:

    Very good article. I certainly appreciate this website. Keep writing!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629