چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

طرح ها و ایده های زیبا برای پله چوبی و پله چوبی دوبلکس

روف گاردن
گیاهان مناسب روف گاردن+ایده های جالب
آوریل 11, 2022
فلاورباکس چوبی
فلاورباکس چوبی و نکاتی درمورد آن
آوریل 15, 2022

طرح ها و ایده های زیبا برای پله چوبی و پله چوبی دوبلکس

پله چوبی

در مقاله امروز ما ایده‌های زیادی برای افرادی داریم که به الهام گرفتن نیاز دارند زیرا می‌خواهند پله‌های خانه را اضافه یا حذف کنند. تصاویری از پله های زیبا در سبک های مختلف و متریال های مختلف را مشاهده خواهید کرد. پله های ساخته شده از چوب، شیشه، فلز یا همه این مواد ترکیبی می توانند در خانه شما جای بگیرند. در یک پروژه مسکونی متشکل از دو طبقه، راه پله می تواند به اثر معماری خانه تبدیل شود.

ایده های پله چوبی

ایده های پله چوبی

آنها نقش مهمی در رندر خانه دارند، بنابراین نباید از جزئیات اصلی تشکیل دهنده آنها مانند نوع چوب، نرده ها، نحوه ثابت شدن، نرده ها و سایر پرداخت ها غافل شد. بنابراین پله ها به یک عنصر مهم معماری تبدیل می شوند که می توانند یک اتاق معمولی را به یک طراحی فضایی ظریف و بدیع تبدیل کنند.

پله های چوبی اصلی

طرح پله چوبی

انواع مختلفی از پله های مدرن (مارپیچ، شناور، معلق) ساخته شده از موادی مانند فولاد، شیشه، چوب، مس، آلومینیوم، آهن وجود دارد که امکان کارایی بالا را فراهم می کند تا هر نیاز و سلیقه ای را از نظر کارایی و طراحی برطرف کند. . مدلی که اکثر مردم روی آن شرط بندی می کنند، پله های شناور است. آنها معمولاً به دیوار ثابت می شوند تا فضایی آزاد ایجاد کنند و به اتاق نور دهند.

راه پله بتنی سفید زیبا

پله چوبی

خط مدرن و مینیمالیستی با ساختاری فلزی یا با برخی جزئیات در فولاد می آید. پله‌های شناور با پله‌های باز و برجسته مشخص می‌شوند که می‌توانند مستقیماً به دیوار ثابت شوند یا بر روی پایه‌ها قرار گیرند، اما در هر صورت شکل‌های مجسمه‌ای منحصربه‌فردی را به وجود می‌آورند که از نظر زیبایی شناختی غبطه‌انگیز و اصلاً تهاجمی نیستند. انتخاب پله های شناور و جایگزینی نرده ها با کابل های فولادی بسیار مدرن است که جلوه و جذابیت زیبایی به محل اقامت می دهد.

  پله هایی با صفحات خاکستری

ایده های پله چوبی

نوع دیگری از پله های ترجیح داده شده، پله های مارپیچ است. پله های مارپیچ نوعی پله مدور است که مسیری مارپیچ را دنبال می کند. پلکان مارپیچ که در گذشته برای دسترسی آسان به بالای برج ها و مناره ها استفاده می شد، اکنون به یک عنصر طراحی واقعی در یک محیط خاص تبدیل شده است.

پله های چوبی و فولادی در خانه های مدرن

عکس پله چوبی_گروه مهندسی آژمان

راه پله های مارپیچ به ویژه در خانه ها یا آپارتمان هایی که مشکلات فضایی وجود دارد استفاده می شود، زیرا بهترین راه حل برای استفاده از محیط های طولانی عمودی قرن های گذشته است. پلکان مارپیچ مدرن بدون تغییر هندسه تکامل می یابد، اما هر بار یک پلکان مارپیچی با عدم وجود تکیه گاه مرکزی بالا می رود و به عنوان طناب فلزی عمل می کند.

راه پله مارپیچ مشکی

طرح های مختلف پله چوبی

راه پله مارپیچ مدرن کاربردی، عریض تر است و دیگر عنصری نیست که فقط برای اتحاد دو فضا استفاده می کند، بلکه مبلمانی است که عملکرد و شخصیت، ساختار و پرداخت را با هم ترکیب می کند و تصویری بسیار به محیط ارائه می دهد. شخصی شده

راه پله مارپیچ سفید

ایده های زیبا برای پله های چوبی آلومینیومی شیشه ای سفید_گروه مهندسی آژمان

هنگامی که در مورد شکل و موقعیت راه پله در داخل ساختمان یا خانه تصمیم گرفتید، قبل از انتخاب متریالی که باید داشته باشید، باید در مورد مصالح، اول از همه ساختار، که می تواند چوب، آهن، فولاد باشد، تصمیم بگیرید. وزنی که به عنوان مثال در مورد سنگ تراشی قابل توجه خواهد بود.

راه پله با بدنه آلومینیومی و نرده شیشه ای

پله های چوبی ایده های فولادی خانه شیشه ای آلومینیومی

هنگام تعیین ساختار اصلی، باید به مواد پله ها، نرده ها و نرده هایی که می توانند از مواد مختلف ساخته شوند فکر کنید. به عنوان مثال، نرده ها را می توان از صفحات فلزی، چوبی یا شیشه ای ساخت. نرده‌های شیشه‌ای که نمونه‌ای کامل از مدرنیته و ظرافت هستند، هم به دلیل زیبایی زیبایی‌شناختی و هم به دلیل جلوه‌ای که دارند، به طور فزاینده‌ای در نصب پله‌های داخلی مورد نیاز هستند.

راه پله چوبی و استیل مشکی زیبا

پله های چوبی خانه شیشه ای آلومینیومی سیاه و سفید ایده

راه پله داخلی با نرده های شیشه ای که کاملا در خانه هایی با طراحی معاصر جا می گیرد. اگر راه پله شما از قبل انجام شده است، می توانید تصاویر ما را بررسی کنید و به دکوراسیون راه پله فکر کنید. پوشش دیوار تا حد زیادی جو و تصویر یک راه پله را تغییر می دهد، رنگ تزئینی، گچ کاری، کاغذ دیواری، سنگ های روی دیوار را انتخاب می کنیم.

پله های چوبی آویزان

پله چوبی_گروه مهندسی آژمان

رنگ های دیوار را بسته به نور طبیعی انتخاب کنید تا راه پله روشن باشد. اگر پنجره ای نزدیک او باشد، همه رنگ ها مجاز هستند. از طرف دیگر، اگر راه پله شما فاقد نور باشد، در سال های اخیر به سمت رنگ های روشن و نورپردازی ال ای دی بسیار مدرن گرایش پیدا می کند. یک اثر هنری روی دیوار یا چند عکس مکمل تزئینی ارزشمندی برای جان بخشیدن به یک راه پله است.

پله های آلومینیومی خاکستری

راه پله چوب آلومینیوم شیشه ای خانه آلومینیوم ایده

همانطور که قبلاً گفتیم، راه پله در خانه بخش بسیار مهمی از فضای داخلی است. ما عادت داریم پله ها را در وسط طبقه یا در هال یا راهرو ببینیم پس باید به ظاهر آن ها دقت کرد. طراحی پله ها به کل فضای داخلی بستگی دارد، به همین دلیل با انتخاب نوع ساخت، متریال ساخت، شکل ها و انواع دیوارها و البته رنگ شروع می شود.

نرده و پله های شیشه ای بلند سیاه و سفید

پله های چوبی شیشه ای آلومینیومی ایده های خانه گسترده

قبلاً در مورد مواد مختلفی برای پله ها صحبت کرده ایم، اما قصد داریم در مورد مزایای هر یک با جزئیات بیشتر صحبت کنیم و از پرمصرف ترین آنها که بدون شک چوب است شروع می کنیم. چوب محبوب ترین متریال برای ساخت پله است زیرا دارای مزایای متعددی است که برخی از آنها طبیعی بودن و دوستی با محیط زیست، ظاهر جذاب، قیمت مناسب (با انتخاب چوب ارزان قیمت) می باشد.

پله های چوبی و استیل مشکی

راه پله های چوبی ایده های چوب کمد خانه شیشه ای آلومینیومی

همچنین در فضاهای روستیک قدیمی و در سبک های کلاسیک یا شرقی بسیار خوب سازگار است. با کیفیت ترین مواد بلوط، کاج اروپایی و راش است. کاج و سدر گزینه های کم هزینه ای هستند. اما با پردازش با کیفیت بالا، آنها نیز مدت طولانی دوام می آورند. فلز این مزیت را دارد که از چوب قوی تر و بادوام تر است. از آلیاژهای آلومینیوم بیشتر برای پله ها استفاده می شود، اگرچه از مس و آهن نیز برای طراحی راه پله استفاده می شود.

کاشی های تزئینی زیر راه پله زیبا

پله های چوبی ایده های بالدو خانه شیشه ای آلومینیومی

بسیار زیبا به نظر می رسد یک ساختار تمام فلزی است. گزینه دیگر سنگ مصنوعی یا طبیعی است. مزایای آن دوام، تمیز کردن آسان، بافت برجسته عناصر سنگی است. این ماده از فلز بادوام تر است، اما یک نقطه ضعف قابل توجه سنگ طبیعی هزینه بالای آن است. شیشه. چنین ترازوهای بسیار روشنی هستند، بنابراین به هر خانه ای شخصیت می بخشند.

راه پله چوبی با نرده سفید با سوراخ

پله های چوبی خانه شیشه ای آلومینیومی ایده سوراخ های نرده سفید

به خوبی با فضایی به سبک معاصر پر از عناصر با تکنولوژی بالا ترکیب شده است. پله‌هایی با پله‌های شیشه‌ای فضایی از جذابیت منحصر به فرد را ارائه می‌کنند. پله ها و محفظه های شیشه ای وظیفه افزایش بصری فضا را دارند. ما نمی توانیم بتن را فراموش کنیم، ماده ای قوی و بادوام برای ساخت پله های داخلی و خارجی. دکوراسیون پست مورد نیاز است.

راه پله مارپیچ استیل مشکی

پله های چوبی ایده های نرده مشکی خانه شیشه ای آلومینیومی

اما این مزایای خود را دارد – شما می توانید هر پوششی را انتخاب کنید، می توانید پله های خود را همانطور که دوست دارید متناسب با سبک کلی اتاق بپوشانید. سازه های بتنی باید در مرحله ساخت خانه طراحی و چیده شوند. برای طراحی هماهنگ و شیک، پله ها باید تصویر یک خانه خصوصی را کامل کنند، مهم است که یک راه پله به خوبی با فضای داخلی ترکیب شود.

نرده سفید ترکیبی از پله های چوبی و فلزی که جلب توجه می کند

پله های چوبی نرده شیشه ای آلومینیومی خانه ایده های اصلی

ما قبلاً در مورد سبک های محبوب و ویژگی های آنها صحبت کرده ایم و مطمئن هستیم که آنها پله های طراح را به سبک مدرن ایجاد می کنند که با بیان و روشنایی مشخص می شود. برای طراحی داخلی یکپارچهسازی با سیستمعامل می توانید پله هایی با عناصر چوبی حک شده و خطوط منحنی را انتخاب کنید. برای داشتن سبک هنری بیشتر در طراحی پله ها می توانید از الگوهای قومی، عناصر تزئینی اضافی مانند پوست حیوانات، عناصر عاج و غیره استفاده کنید.

راه پله با نرده طراحی مدرن

ایده های مختلف پله چوبی

راه پله باید دارای طراحی سبک و ظریف و دارای پله های ظریف باشد. برای کمک به شما در انتخاب مدلی که برای خانه شما مناسب است، 101 تصویر را انتخاب کرده ایم که بیشترین تعداد نصب بسیار زیبا را نشان می دهد. اکنون به شما اجازه می دهیم تمام مدل ها را ببینید و مدلی را انتخاب کنید که در خانه شما مناسب تر است.

برای فارش انواع پله چوبی، نرده چوبی و پله چوبی دوبلکس میتوانید با کارشناس ما درتماس باشید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629