چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

فلاورباکس پنجره و کلی طرح برای ایده گرفتن!

نرده چوبی
آموزش ساخت نرده چوبی باغچه
جولای 13, 2022
کف پله چوبی
15 ایده طراحی راه پله در فضای کم راه پله های کم جا زیبا
جولای 16, 2022

فلاورباکس پنجره و کلی طرح برای ایده گرفتن!

فلاور باکس چوبی تراس

با پشت سر گذاشتن بهار و بهترین تابستان اینجا، اکنون زمان آن است که کمی از آن طراوت را با خوبی های سبز و گل های تازه به خانه خود بازگردانیم. همه ما از داشتن یک باغ وسیع برخوردار نیستیم . و این دقیقاً جایی است که یک فلاورباکس شیک و زیبا می تواند مفید باشد. به جای خرید از قفسه، یک فلاورباکس پنجره انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد و همچنین مقرون به صرفه است.

فلاورباکس پنجره
ایده زیبا و آسان کاشت فلاورباکس پنجره

 

بله، آنها می توانند پنجره شما را تغییر شکل دهند. اما می توانید این گلدان ها را به راحتی از پنجره بیرون ببرید. هوشمند، شیک و سازگار با محیط زیست، این نگاهی است به بهترین فلاور باکس برای پنجره ها و فراتر از آن –

فلاور باکس پنچره

گلدان‌های باکس گل که در اینجا می‌بینید، با یک نکته جذابیت وینتیج غیرقابل انکار همراه هستند و حتی بدون آن همه گل، به سختی می‌توان حضور رنگارنگ آن‌ها را از دست داد! رنگی که برای این گلدان‌های انتخاب می‌کنید تفاوت زیادی در مناظر پنجره و نمای خود خانه ایجاد می‌کند. مطمئن شوید که درست مانند خود طرح آن را درست انجام می دهید.

گلدان-جعبه-رنگارنگ-خودتان-با-جذاب-وینتیج
فلاورباکس های رنگارنگ با جذابیت های قدیمی

فلاورباکس چوبی یکی از مواردی است که از نظر زیبایی شناسی در آزمون زمان ایستاده است و طراحی ساده زیر هر بار مورد توجه قرار می گیرد. می‌توانید کرنش چوبی را که انتخاب می‌کنید تغییر دهید تا ظاهری متفاوت به جعبه مستطیلی بدهید. قبل از تصمیم گیری نهایی برای شروع پروژه، مطمئن شوید که جعبه مکمل ابعاد پنجره است.

آسان برای ساخت جعبه پنجره کاشت پر از گل
ساخت گلدان های پنجره ای پر از گل آسان است

این فلاور باکس پنجره‌ای شیک و ظریف، مدرن‌تر، ساده‌تر و با کلاس تر، به دلایل خوبی به رنگ خاکستری پوشانده شده‌اند. در اینجا، بیشتر از خود جعبه، این گل‌ها و سبزی‌های موجود در آن هستند که در نهایت توجه را به خود می‌ربایند. ما همچنین لمس هندسی اندکی را که این طرح به پنجره سنتی می آورد را دوست داریم.

باریک و شیک، این فلاورباکس مدرن برای پنجره، همه چیز را بدون عارضه و هوشمند نگه می دارد. این طرح شکوفایی های غیر ضروری را از بین می برد و جعبه محکمی دریافت می کنید که در فصول سال به خوبی به شما خدمت می کند. اگر می خواهید یک گلدان پنجره ای مناسب با طیف گسترده ای از سبک ها داشته باشد، این یک انتخاب عالی است. در سمت دیگر این طیف، کاشت با روکش الگوی شورون قرار دارد. دنج، خلاقانه و به راحتی توجه را به خود جلب می کند، این کاشت به سبک جغرافیایی یک موفقیت مدرن است!

کاشت-جعبه-جعبه-گل-کامل-برای-پنجره-کلاسیک-خانه
گلدان های جعبه ای گل عالی برای پنجره خانه کلاسیک
باطریقه-شورون-طرح-خودکار-جعبه-گل-کاذب-به راحتی توجه را جلب کنید
گلدان‌های باکس گل با الگوی شورون خیره‌کننده به راحتی توجه را به خود جلب می‌کنند

اگر به دنبال یک فلاورباکس پنجره واقعاً کلاسیک هستید که کوچک و مناسب فضا باشد، تعداد کمی به طراحی فوق العاده زیر نزدیک می شوند. جذابیت جاودانه خاصی در مورد کاشت کار با روکش مضطرب و رنگ پاستلی آن وجود دارد. یک گلدان پنجره عالی اگر تا به حال وجود داشته باشد!

جعبه گل چوبی-وینتیج-خودکار-برای-پنجره
جعبه گل چوبی کلاسیک برای پنجره

بار دیگر به سمت انتهای طیف مدرن تر حرکت می کنیم، فلاورباکس های زیر تماماً به رنگ مشکی و انجام آن به روشی مینیمال است. این یکی در خانه های معاصر با پنجره های مدرن شیک بهترین به نظر می رسد . گل‌ها در اینجا رنگ را به محیطی خنثی می‌آورند و نما را تازه می‌کنند.

کاشت پنجره ای مدرن و مقرون به صرفه برای خودتان بسازید
فلاورباکس پنجره مدرن مقرون به صرفه 

فلاور باکس چوبی پالت چوبی یکی از مواردی است که به روش های مختلف محیط را آسان می کند. همچنین پروژه ای است که کار با آن بسیار آسان است و تکمیل آن بیش از یک آخر هفته طول نمی کشد. اما کسانی که علاقه مند به رفتن به مسیر بالا بردن چرخه و استفاده مجدد هستند، می توانند کاشت های جعبه گل در کشوهای بالا را امتحان کنند. هر دو پروژه به یک اندازه سرگرم کننده هستند و از چیزهای قدیمی و دور انداخته شده استفاده خوبی خواهند کرد.

جعبه-گل-چوبی-جذاب-خودکار-کنار-پنجره-یک-نمایشگاه است
جعبه گل چوبی جذاب کنار پنجره نمایشگر زیبایی
پنجره های خود را با کشوهای بازسازی شده-خودکار-گل-کاره-روشن تر کنید
پنجره‌های خود را با فلاورباکس های گل‌کاری زیباتر کنید

طرح های خلاقانه و هوشمند

ما عاشق کمی خلاقیت با طرح‌های گلدان جعبه‌ای خود هستیم و یک افزودنی مستقل مانند گلدان DIY پالت Cascading یکی از مواردی است که می‌توان آن را به راحتی در هر مکانی قرار داد. چه در کنار پنجره، چه در حیاط و چه در ورودی، این یک گلدان است که مهم نیست کجا نشسته است، خوب کار می کند. می توانید هم از بیرون و هم از داخل گل اضافه کنید!

مطالب مرتبط: کاشت های شیک برای بهار

ایده آبشاری پالت DIY-گل کاشت
ایده کاشت گل پالت آبشاری 

این جعبه‌های گلدار با طرح‌های شیک و زیبا، چه یک گیاه کوچک باشد و چه مقدار زیادی از گل‌ها، آنهایی هستند که صرف نظر از نحوه استفاده از آن‌ها، ظاهری نفیس و مدرن دارند. اگر می‌خواهید فاکتور شیک را افزایش دهید و کنتراست هندسی بیشتری به آن اضافه کنید ، فلاورباکس های مثلثی واقعاً یک انتخاب عالی هستند. یک بار دیگر، بسته به اینکه چه چیزی برای شما بهترین کار را دارد، می توانند به عنوان گلدان های هوشمند یا حتی جعبه های گل کوچک برای پنجره شما عمل کنند.

جعبه های کاشت طرح شورون به فضای داخلی سبک و ظرافت جغرافیایی می بخشد
شیک-DIY-مثلثی-کاذب-ایده
ایده فلاورباکس های مثلثی شیک 

کاشت پله ای زیر چقدر زیبا به نظر می رسد؟ و حتی بخش بهتری از این است که هزینه ساخت آن بیش از 10 دلار نخواهد بود. در مورد صرفه جویی در پول نقد و سیاره به طور همزمان صحبت کنید و این کار را با درخشش چند سطحی و فضای سبز فراوان انجام دهید.

اگر یک گلدان پلکانی می خواهید و متراژ مربعی برای ذخیره ندارید، طرح آویز زیر یک جایگزین فوق العاده و کاربردی است. این یک بار دیگر یک گلدان است که به خوبی در کنار پنجره قرار می گیرد یا حتی می تواند بخشی از ورودی یا حیاط خلوت باشد. شما حتی می توانید از آن برای پرورش یک باغ گیاهی در آشپزخانه به راحتی استفاده کنید.

ایده جعبه‌های کاشت-طبقه‌ای شگفت‌انگیز
ایده جعبه های کاشت طبقه ای شگفت انگیز

پالت چوب آنقدر پایه همه کاره است که به سختی می توان از آن در طیف گسترده ای از کاشت های DIY استفاده کرد. با شکوه و عظمت بار دیگر در اینجا ظاهر می شود، این پالت پالت DIY یکی از مواردی است که ساخت آن آسان است و همچنین از گلدان های اضافی که در خانه خود دارید استفاده می کند.

چوب و فلز ترکیبی عالی در مورد فلاورباکس

ها هستند و این ترکیبی است که حتی در زمانی که مجبور نیستید کاشت را کنار پنجره قرار دهید بهتر عمل می کند. و در صورتی که نمی خواهید یک گلدان باکس به دیوار کنار پنجره آویزان شود، کاشت کشوهای ارتقا یافته یک انتخاب هوشمندانه است که همچنین دارای رنگ و بوی سنتی است.

چه سالاد و چه سبزیجات، این کاشت DIY در همه جا کار می کند
گل یا سبزیجات، این جعبه گل در همه جا کار می کند

این گلدان پر از گل، وقتی در ایوان جلویی قرار می گیرد، این گلدان به سبک جعبه ای بهترین راه برای پذیرایی از مهمانان شماست. البته می توان از آن به عنوان گلدان باکس کنار پنجره نیز استفاده کرد. افزودنی محکم و پایدار که تاثیر بصری زیبایی ایجاد می کند.

زمان نگاه کردن به آن سوی پنجره است

بله، فلاورباکس های چوبی برای پنجره عالی هستند، اما شما می توانید از این فراتر رفته و به هر قسمت از خانه خود یک فلاورباکس اضافه کنید.

آویزان کردن گلدان‌ها با گل در اطراف خانه یک شروع عالی است و می‌توانند هر اتاقی را بدون تجاوز به متراژ خانه زنده کنند. اگر عاشق چیزی استوارتر، چوبی‌تر و دائمی‌تر هستید، یک جعبه کاشت بزرگ با چوب تیره باید این کار را انجام دهد. یکی احساس سبکی و هوا می کند و دیگری فضایی را که زینت می دهد لنگر می اندازد!

آویزان-کار-کاشت-کار-با-گل-را می توان در هر جایی قرار داد
گلدان های آویزان با گل را می توان در هر مکانی قرار داد
این نوع چوب است که جذابیت و جذابیت بیشتری را به طرح کاشت DIY اضافه می کند.
این زیبایی چوب است که جذابیت بیشتری به طراحی فلاورباکس می دهد

پیدا کردن گلدان های که مدرن ، مینیمال و ساخت آسان باشند، چندان آسان نیست. این حتی زمانی که چوب در معادله درگیر است، صادق تر است. اما این کاشت باکس ساده و شیک قانون را شکست می دهد و رنگ سفید آن بدیهی است که در رسیدن به نتیجه لازم بسیار کمک می کند.

فلاورباکس پنجره

کاشت مونوگرام سرو پر از گل ، مبتکرانه، منحصر به فرد و جذابیت شخصی را به ورودی می آورد. طرح زیر عبارت «K» را نشان می‌دهد، اما با تغییر در طراحی پروژه، می‌توانید الفبای مورد نظر خود را به‌ صورت هجی بسازید. انجام این کار همیشه یک گام تطبیقی ​​آسان نیست، اما باید برای صنعتگران سطح پیشرفته قابل دستیابی باشد.

از پنجره‌ها و ورودی، به حیاط خلوت می‌رویم و درام‌کار قدیمی بازسازی‌شده و ارتقا یافته، چیزی شبیه به ایده‌های پیش پا افتاده و ارتقا یافته نیست. این گلدان کوچک که با چوب پوشانده شده است، به طور دقیق یک طرح جعبه نیست، اما همه ما در مورد خم کردن قوانین و امتحان کردن چیزی استثنایی هستیم!

تبدیل یک طبل-و-تکه-چوب-قدیمی-به-کاشتکار-هوشمند
تبدیل یک سطل قدیمی و قطعات چوب به یک گلدان مدرن

گلدان جعبه ای که از چوب ساخته شده و می تواند به عنوان میز کناری هم در اتاق نشیمن و هم در عرشه بیرون استفاده شود، یکی از مواردی است که می تواند مفید باشد. صاحبان خانه‌هایی که به دنبال فلاورباکس وسیع‌تر و جادارتر برای همه گیاهان گلدار خود هستند، ایده کاشت سدر و فولاد را دوست خواهند داشت، در حالی که کاشت گل باریک که می‌تواند روی نرده‌ها و نرده‌های حصار قرار بگیرد، انتهای دیگر طیف فضایی را بررسی می‌کند. ضربات مختلف برای افراد مختلف!

جعبه-کاشت-کار-باحال-که-می-توان-به-عنوان-میز-کنار-هم-استفاده شود
گلدان باکس چوبی که می تواند به عنوان میز کناری نیز استفاده شود
DIY-جعبه-کاشت-کار-مدرن-پرورش-ساخته-از-سدر-و-استیل
فلاور باکس مدرن ساخته شده از سدر و فولاد
جعبه گلکاری که ساخت آن بسیار آسان است
جعبه گلکاری که ساخت آن بسیار آسان است!
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback

[…] بخوانید: فلاورباکس پنجره و کلی ایده و طرح […]

09127393629