مقالات

فلاورباکس چوبی و مزیت های آن

Wooden flower box

آیا به دنبال فلاورباکس چوبی شیک و کاربردی برای باغ یا پاسیو خود هستید؟ می توانید جعبه های گل چوبی جامد را انتخاب کنید . جعبه های گل چوبی سنتی هنوز هم بسیار محبوب هستند. جای تعجب نیست! جعبه‌های گل نه تنها یک کالا هستند، بلکه یک عنصر طراحی شیک هستند که می‌توانند به باغ یا تراس شما چیز خاصی بدهند.

استدلال برای فلاورباکس چوبی

تصادفی نیست که فلاورباکس ساخته شده از چوب بسیار محبوب هستند. استدلال های زیر به نفع کاشت کارها از این نوع صحبت می کند:

  • آنها سنگین، قوی و بادوام هستند.
  • چوب یک ماده طبیعی است که به لطف ظاهر گرم خود با هر محیطی ترکیب می شود.
  • گیاهان حساس گلدانی را می توان در جعبه های گل چوبی نیز کاشت.
  • چوب باعث رشد گیاه می شود.
  • می توانید با رنگ آمیزی منظم جعبه ها را بادوام تر کنید.
  • فلاور باکس ساخته شده از چوب را می توان در رنگ های مختلف رنگ آمیزی کرد.

Wooden flower box

همچنین بخوانید: بهترین چوب برای فلاورباکس چوبی چیست؟

فلاورباکس چوبی در طرح های مختلف

آیا می خواهید فلاور باکس های محکم بخرید؟ مشکلی نیست! جعبه ها را می توان در بسیاری از فروشگاه های سخت افزار و همچنین در فروشگاه های آنلاین پیدا کرد. باید تاکید کرد که فلاور باکس ها اشکال و اندازه های مختلفی دارند. مطمئنا جعبه ای را خواهید یافت که در باغ خود زیبا به نظر برسد. جعبه های 80 یا 100 سانتی متری همچنان ابعاد استاندارد هستند. با این حال، جعبه های کاربردی در اندازه های دیگر نیز موجود است. فرقی نمی کند که کاملاً هندسی باشد یا با گوشه های گرد، براق یا مات – همه می توانند جعبه گل مناسب را برای باغ خود انتخاب کنند!

فلاور باکس

از همه باغدارانی که می خواهند جعبه گل پایدار بخرند دعوت می کنیم تا با پیشنهاد فعلی ما آشنا شوند. در اکوگاردن گلدان های چوبی را خواهید یافت که مطابق با آخرین روندها هستند. جعبه های گل چوبی ما جامد هستند، آنها از تخته های محکم ساخته شده اند. هیچ میخ در تولید استفاده نمی شود. همه تخته ها با پیچ وصل می شوند. البته باکس های گل ما را می توان بدون مشکل رنگ کرد. می توانید جعبه خود را با طراحی پاسیو یا باغ خود تطبیق دهید.

چگونه می توان فلاورباکس چوبی را مقاوم کرد؟

نمی توان انکار کرد که چوب ماده ای حساس به آب و هوا است. باران، برف، یخبندان – همه اینها هوازدگی طبیعی چوب را تسریع می کند. چگونه می توان جعبه های چوبی را ضد آب کرد؟ جعبه های چوبی باید در مکان های آفتابی و رو به جنوب قرار گیرند. می توانید داخل جعبه ها را با فویل محافظت کنید تا آب ناشی از ریختن آب به ساختار مواد آسیب نرساند.

همچنین می توانید از زنگ های ضد آب که امروزه در بازار موجود هستند استفاده کنید یا با استفاده از پلی استر و لاک های براق کننده و محافظ، از فلاورباکس خود مراقبت کنید.

انتخاب مواد مناسب

دوران وان های پلاستیکی بدون تزئینات در بالکن ما گذشته است. کاشت مناسب اکنون به عنوان یک شی طراحی در نظر گرفته می شود و هر بالکن را به خوبی ادویه می کند. چه پلاستیک با کیفیت بالا، مخلوط سنگ، سفال، چوب یا حصیری، چیزی برای هر سلیقه ای وجود دارد.

فلاور باکس پلاستیکی – آسان برای استفاده

جعبه‌های گل پلاستیکی هنوز هم محبوب‌ترین گلدان‌ها در بالکن‌های ما هستند و البته بی دلیل نیست. وزن مرده کم، جابجایی فوق‌العاده آسان را تضمین می‌کند، که نه تنها پشتی را خوشحال می‌کند، بلکه اتصال به نرده بالکن را نیز خوشحال می‌کند. و کلاسیک همچنین یک مزیت بزرگ برای گیاهان دارد: جعبه های بالکن ساخته شده از پلاستیک ضد آب هستند، بنابراین خاک برای مدت طولانی تری مرطوب می ماند و آب از جعبه خارج نمی شود. در عین حال، در اینجا احتیاط لازم است. آبیاری بیش از حد می تواند باعث غرقابی شود که می تواند منجر به خیس شدن پا روی گیاهان شما شود.

جعبه های گل Artstone ترکیبی بسیار خاص را به ارمغان می آورند. این جعبه ها از مخلوط پلاستیک و سنگ ساخته شده اند که از رزین و پلاستیک بازیافتی تشکیل شده است. دو مزیت بزرگ در اینجا جمع می‌شوند: مواد پایه بسیار سبک، جابجایی آسان را تضمین می‌کند و در عین حال ظاهری منحصر به فرد و زیبا از مرمر ایجاد می‌کند. با این حال، مخلوط همچنین دارای یک نقطه ضعف است. به دلیل وجود پودر سنگ طبیعی، جعبه ها به اندازه برادران پلاستیکی خالص خود انعطاف پذیر نیستند و باید از ضربه های شدید و سقوط محافظت شوند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
فلاورباکس چوبی گلدان چوبی ساخته شده از متریال طبیعی

فلاور باکس ساخته شده از سفال

کلاسیک های بالکن سفالی رنگ مدیترانه ای را ارائه می دهند. متأسفانه، مواد نسبتاً سنگین باعث وزن مرده بالایی می شود که آویزان کردن آن را روی نرده بالکن بسیار دشوارتر می کند. در عین حال، در برابر باد و طوفان نیز انعطاف پذیری را به همراه دارد و به راحتی ناراحت نمی شود. برخلاف جعبه های پلاستیکی گل، جعبه سفالی نفوذپذیر به آب است. آب از طریق دیواره های مخلوط خاک رس تبخیر می شود، بنابراین نیاز آبی گیاهان شما کمی بیشتر خواهد شد.

نکته ما: قبل از خرید کالا، تمام آنچه را که باید در مورد نحوه ساخت ظروف سفالی بدانید، بیابید. خاک رس که فقط در دمای بالا پخته می شود، شب های یخ زده زمستان را به چالش می کشد. با پردازش ضعیف، آب را می توان در منافذ خاک رس ذخیره کرد، که می تواند منجر به شکستن جعبه ها در هنگام یخ زدن شود.

فلاورباکس چوبی

طعم طبیعی با فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی، طعم منحصر به فرد و طبیعی را در بالکن ارائه می دهند و همچنین از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با این حال، باید از درج های ساخته شده از فیلم پلاستیکی یا پلاستیکی استفاده کنید تا بتوانید برای مدت طولانی از جعبه چوبی خود لذت ببرید. در غیر این صورت، رطوبت تولید شده توسط ریخته گری باعث می شود که مواد طبیعی به راحتی پوسیده شوند و جعبه های چوبی تزئینی عمر طولانی نداشته باشند.

فرم و عملکرد مناسب

عذاب انتخاب نه تنها در مورد مواد دشوار است، انتخاب از بین اشکال و عملکردهای مختلف نیز می تواند یک چالش باشد. جعبه های گل مستطیلی کلاسیک به ویژه برای اتصال به نرده های بالکن گرد یا مربع مناسب هستند. با کمک براکت های جعبه بالکن مناسب، براکت ها یا قلاب های فلزی، نصب معمولاً بازی کودکانه است.

با این حال، اگر می‌خواهید آسان‌تر هم باشد، می‌توانید از سیستم پلاگین نوآورانه Elho از سری پل گل Corsica استفاده کنید. فلاورباکس چوبی به سادگی روی جان پناه یا نرده قرار می گیرند و با دو واحد ثابت ثبت شده ارائه شده – البته بدون پیچ – از دو طرف محکم می شوند. گلدان با پایه ترکیب می شود تا بتوان آن را مانند یک تخت مرتفع در بالکن یا تراس کاشت فرم و عملکرد مناسب

آبیاری مناسب برای گل های شما

در روزهای گرم تابستان، مسئله راه حل مناسب آبیاری به ویژه برای بالکن های رو به جنوب جالب می شود. بسیاری از جعبه های بالکن در حال حاضر سیستم های یکپارچه ذخیره سازی و زهکشی آب را ارائه می دهند که نه تنها از گیاهان در برابر خیس شدن پا محافظت می کند، بلکه آبیاری روزانه را نیز غیر ضروری می کند. بنابراین در حالی که می توانید از سفر آخر هفته آینده خود لذت ببرید، گیاهان شما نیز خوشحال هستند، آنها با آب تامین می شوند و نیازی نیست که از همسایه خواسته شود آنها را آبیاری کند.اگر نمی خواهید باکس گل خود را خودتان بکارید، پس ما ساده ترین و سریع ترین فلاور باکس بالکن را برای شما داریم – به سادگی سفارش دهید، استفاده کنید و لذت ببرید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها