یکشنبه 10 مهر 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
اجرای نرده چوبی
مزایای اجرای نرده چوبی
مارس 23, 2022
پله چوبی
مدل های مختلف پله چوبی+تصاویر
مارس 26, 2022

فلاور باکس چیست؟

فلاور باکس یک جعبه کاشت است که معمولاً برای اهداف تزئینی برای پرورش گل استفاده می شود، اگرچه جعبه گل را می توان با گل ها و گیاهان خوراکی نیز تهیه کرد. فلاور باکس ها اغلب در محیط هایی که فضای باغبانی محدود است مانند مناطق شهری استفاده می شود و می توان آنها را به روش های مختلفی ساخت. بسیاری از فروشگاه‌های سخت‌افزار و باغبانی جعبه‌های گل یا طرح‌هایی را برای ساخت آنها حمل می‌کنند و همچنین می‌توان آنها را مستقیماً از شرکت‌های تولیدکننده آنها سفارش داد.
گل رز اغلب در فلاور باکس رشد می کند.

فلاور باکس
اگرچه از این نام نشان می دهد که جعبه گل همیشه به شکل جعبه ساخته می شود، جعبه های گل را می توان در اشکال مختلف از جمله دایره، شش ضلعی و هشت ضلعی ساخت. در همه موارد، جعبه دارای سوراخ هایی برای ارتقای زهکشی و ساختار محکمی است که تضمین می کند که جعبه در هنگام بارگیری با خاک خراب نمی شود. چوب، آجر، فلز و پلاستیک همگی می توانند در ساخت جعبه گل استفاده شوند و چوب یک ماده کلاسیک انتخابی است.گل اطلسی یک گل محبوب برای رشد در جعبه های گل است.
گل اطلسی یک گل محبوب برای رشد در جعبه های گل است.
در برخی موارد فلاور باکس زیر پنجره ها نصب می شود که در این موارد اغلب به عنوان پنجره باکس شناخته می شوند. جعبه های پنجره به ویژه در شهر محبوب هستند، جایی که مردم ممکن است اصلا فضایی برای باغبانی نداشته باشند. از فلاور باکس ها همچنین می توان برای خط کشی عرشه ها، پیاده روها و ایوان ها استفاده کرد، در امتداد خطوط سقف نصب کرد یا در مکان های مختلف خلاقانه دیگری مستقر کرد.
بسیاری از مردم دوست دارند گل‌های سالانه را در جعبه‌های گل خود پرورش دهند، به محض اینکه گل‌ها شروع به از بین رفتن می‌کنند، گل‌ها را جدا کرده و گیاهان گل‌دار جدید جایگزین آن‌ها می‌کنند. این تمرین تضمین می کند که جعبه گل همیشه با چیزی پر رنگ، زنده و سبز است. سایر افراد ممکن است ترجیح دهند گیاهان چند ساله را در جعبه های گل خود قرار دهند، و در حین بلوغ گیاهان را اصلاح و شکل دهند تا ظاهری مرتب و مرتب داشته باشند. از جعبه‌های گل می‌توان برای پیاز، تاک‌های دنباله‌دار و رشد گیاهان از دانه استفاده کرد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
تاثیر رنگ در دکوراسیون داخلی

فلاور باکس
هنگام انتخاب یا ساخت فلاور باکس، ایده خوبی است که به نحوه استفاده از جعبه فکر کنید. به عنوان مثال، جعبه پنجره باید شامل تجهیزاتی برای نصب جعبه در زیر پنجره و ایجاد شکاف تهویه بین جعبه و سازه باشد تا پوسیدگی ظاهر نشود. فلاور باکس هایی که قرار است در عرشه ها، ایوان ها و پیاده روها مورد استفاده قرار گیرند باید به گونه ای مرتفع باشند که فضای زیادی برای زهکشی داشته باشند. هنگامی که یک جعبه گل همسطح با یک سطح صاف قرار می گیرد، آب می تواند به دام افتاده و باعث پوسیدگی شود. جعبه های گل همچنین ممکن است برای محکم کردن آنها در آب و هوای بد و جلوگیری از سرقت نیاز به وزن یا پیچ داشته باشند.

برای خرید و اجرای فلاور باکس چوبی و محوطه سازی و اجرای روف گاردن می توانید با کارشناس ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09127393629