چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

20 ایده فلاورباکس که باید امتحان کنید!

نیمکت چوبی
15 ایده نیمکت چوبی زیبا
می 27, 2022
اجرای روف گاردن
چرا اقدام به اجرای روف گاردن کنیم؟
می 29, 2022

20 ایده فلاورباکس که باید امتحان کنید!

ساخت فلاور باکس چوبی

وقتی صحبت از فلاورباکس ها می شود، اولین چیزی که به ذهن می رسد ممکن است آن مستطیل های پلاستیکی نازیبا باشد که می توانید در فروشگاه دلار تهیه کنید. خوشبختانه، جعبه گل کلاسیک در طول سال ها ارتقا یافته است – این دیگر فقط جعبه های پنجره نیست.

از گلدان‌های فلزی شیک و مدرن گرفته تا جعبه‌های طبیعی و بوهو، در اینجا ایده‌هایی برای جعبه‌های گل وجود دارد که امسال بی‌صبرانه در باغ‌های خودمان امتحان می‌کنیم.

به مسیر سنتی بروید

خرید فلاورباکس

وقتی به فلاورباکس های گل فکر می کنید، جعبه های پنجره ممکن است اولین چیزی باشد که به ذهنتان خطور می کند و هیچ ایرادی در آن وجود ندارد. اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید، این بهترین راه برای زیباتر کردن منظره ای است که از ساختمان مجاور دارید. اگر طاقچه بیرونی شما به اندازه کافی بزرگ است، به سادگی یک جعبه گل روی آن قرار دهید و هر چیزی را که دوست دارید در آن بکارید. ما نسبت به گیاهان دنباله‌دار که جعبه‌های ظاهری ابتدایی را می‌پوشانند، جانبداری می‌کنیم.

 

صحرا را در آغوش بگیرید

فلاورباکس چوبی

برای افزودن ابعاد و جذابیت به حیاط یا پاسیو خود، سعی کنید ظاهری تراس دار ایجاد کنید. در اینجا، سکوها به عنوان مناطق مختلف برای استراحت، ناهار خوری، یا حتی فقط چیدمان عمل می کنند. کاکتوس‌ها و جعبه‌های گل مملو از سنگ، فضاها را با رنگ سبز پر جنب و جوش جدا می‌کنند و مانع از همخوانی بیش از حد با چوب می‌شوند. به علاوه، اگر در آب و هوای گرم و خشک زندگی می‌کنید، این بدان معناست که نیازی نیست نگران آبیاری چمن باشید. به سادگی به گیاهان خود هر از چند گاهی یک نوشیدنی سریع بدهید و شما آماده هستید!

از سنگ های تزئینی برای پر کردن فضای خالی در گلدان های خود استفاده کنید. این نه تنها بافت متفاوتی را اضافه می کند، بلکه از هر فضای ناخوشایندی که ممکن است باقی مانده باشد استفاده می کند.

 

از بالکن خود استفاده کنید

فلاورباکس کوکو لاپین

حیاط ندارید؟ مشکلی نیست اگر شهرنشین هستید و بالکن دارید، جعبه های گل را از نرده آویزان کنید. از آنجایی که آنها دائمی نیستند، این یک راه حل مناسب برای اجاره است که مقدار کمی از فضای بیرونی شما را تقویت می کند. این بهترین راه برای پرورش گیاهان و ادویه جات است.

 

از گل های خود در برابر موجودات محافظت کنید

طراحی داینکس

فضاهای مرتفع رشد فقط برای میوه ها و سبزیجات نیست. اگر جایی زندگی می‌کنید که آهو یا خرگوش احتمالاً گل‌های شما را می‌خورند، قرار دادن سیم یا توری در اطراف گیاهانتان بسیار مهم است. کریستن گای از x قاب‌های چوبی ایجاد کرد که اطراف گیاهان او جمع می‌شوند تا حیوانات را از آن دور نگه دارد. سیم مش به خورشید و آب اجازه ورود می دهد اما موجودات ناخواسته را بیرون نگه می دارد.

 

از سنگ برای  فلاورباکس استفاده کنید

جعبه های گل سنگی

برای کسانی که اخیراً پروژه رنو را انجام داده اند، داشتن مقداری مواد باقی مانده کاملاً طبیعی است. اگر سنگ‌فرش یا سنگی در انبارتان دارید، آن‌ها را روی هم بچینید تا یک جعبه گل برای خودتان بسازید. نه تنها از مواد اضافی استفاده می کند، بلکه ارزان تر از خرید جعبه گل در فروشگاه سخت افزار است. ما عاشق روشی هستیم که دیوار سنگی با بقیه این محیط بیرونی ترکیب می شود و فضایی را برای تعداد زیادی از انواع مختلف گیاهان ایجاد می کند.

 

یک ظاهر مدرن ایجاد کنید

فلاورباکس در داخل خانه

جعبه های مدولار و شیک در هر حیاط یا باغی که حال و هوای مدرنی دارد عالی به نظر می رسد. این کاشت‌های بتونی به فضای باز می‌افزایند و سنگ سفید در برابر گیاهان سبز و زیبا ظاهر می‌شود. به‌علاوه، وقتی بیرون سرد می‌شود، می‌توانید جعبه‌ها را داخل آن بیاورید و به همان اندازه شیک به نظر می‌رسند.

استفاده مجدد از مواد آلی در فلاورباکس

جعبه گل جنگلی

اگر مجبور شدید درختی را قطع کنید یا درختی را که افتاده از حیاط خود جابجا کنید، چرا از آن نهایت استفاده را نخواهید کرد؟ این برش‌های تنه درخت برای ایجاد یک دیوار حائل با فضایی برای گل‌ها در بالای آن تغییر کاربری داده شده‌اند. تصور کنید که این با شکوفه های دنباله دار در بهار چقدر زیبا به نظر می رسد!

جایی برای دیوار حائل نیست؟ به جای آن قسمتی از تنه درخت را خالی کنید تا یک گلدان ایجاد کنید. یا، به سادگی مقداری چوب را روی هم بچینید تا یک گیاه پایه ریزی شود.

 

نرده خود را بپوشانید

خرید فلاورباکس چوبی

این گزینه کاملاً قابل تنظیم را می توان در داخل یا خارج از منزل استفاده کرد. برای رفع آسان، می‌توانید جعبه‌های گلی را که روی یک نرده نصب شده‌اند، در فروشگاه سخت‌افزار محلی خود خریداری کنید. یا اگر چیزی متفاوت می خواهید، می توانید خودتان بسازید. با استفاده از جعبه ای که رنگی متفاوت از نرده شما دارد، کنتراست ایجاد کنید، که کمی “اووم” به فضای شما اضافه می کند.

 

بتن فکر کن

ایده های جعبه گل بیابانی

برای داشتن احساس خنکی در کالیفرنیا، جعبه بتنی (یا سنگی) را امتحان کنید. مواد صنعتی به زیبایی با طبیعت ارگانیک گیاهان تضاد دارد و همچنین تقریباً در هر نوع آب و هوایی بادوام است. می‌توانید گزینه‌ای دائمی را انتخاب کنید که حیاط یا حصار شما را می‌پوشاند، یا حتی می‌توانید برخی از سنگ‌های خاکستری (که در صورت لزوم می‌توانند جابه‌جا شوند) را برای زیبایی‌شناسی مشابه روی هم قرار دهید.

جعبه کاشت سنگ

 

برو عمودی

باکس گل آویزان

اگر فضای کمی دارید، یا اگر ظاهر یک باغ عمودی را دوست دارید، قرار دادن جعبه گل روی دیوار راه‌حل عالی است. تعداد زیادی گلدان وجود دارد که می توانید به راحتی روی دیوار آویزان کنید، که بسیاری از آنها شامل هر گونه سخت افزار مورد نیاز هستند. به علاوه، می‌توانید سبک‌هایی را انتخاب کنید که دارای جعبه‌های متعدد هستند (مانند مورد بالا)، یا می‌توانید با سبک‌های کوچک‌تر فقط یک گیاه را در خانه خود نگه دارید.

 

پله های خود را خط بکشید

جعبه های گل کلبه

با افزودن گیاهان به هر دو طرف پله های بیرون از منزل، مقداری به معنای واقعی کلمه در مراحل خود قرار دهید. پله ها در اصل فقط یک تراس هستند، پس چرا از فضای اضافی برای فضای سبز استفاده نکنید؟ مراقبت از چمن های بلند بسیار آسان است و به باغ شما ارتفاع می بخشد و آنها را به بهترین ترکیب برای مجموعه ای از پله ها تبدیل می کند.

 

مقداری انباشتگی انجام دهید

جعبه های گل انباشته

برای والدین گیاهی که اتاقشان تمام می شود، چیدن جعبه های گل کلیدی برای به حداکثر رساندن فضا است. برای داشتن ظاهری صاف، از جعبه هایی با عمق های مختلف برای قرار دادن فضای سبز خود استفاده کنید. به احتمال زیاد، شاخ و برگ های شما به یکدیگر ریخته می شود و ترکیبی زیبا از بافت ها و ارتفاعات ایجاد می کند.

برای ایجاد جلوه ای مشابه می توانید از قفسه بندی با ارتفاع های مختلف استفاده کنید. به سادگی گلدان ها و گیاهان خود را در یک منطقه جمع کنید و کنار هم قرار دهید!

 

از کشتی های غیرمنتظره استفاده کنید

باکس های گل کابینی

برای یک جعبه گل با الهام از روستایی، به جای جعبه چوبی یا آجری، یک بشکه یا سطل قدیمی را انتخاب کنید. با یک محل نشیمن کوچک و گودال آتش ، که در آن می توانید در تمام طول سال دنج باشید، ظاهر را کامل کنید.

 

یک مرز ایجاد کنید

جعبه های گل در فضای باز

برای داشتن حداکثر فضای سرگرم کننده، حاشیه حیاط یا باغ خود را با جعبه های گلدان بپوشانید. ما عاشق روشی هستیم که فضای سبز دیوارهای سیاه پررنگ این منطقه پاسیو را متعادل می کند. کنتراست فضا را مدرن می کند، اما گیاهان آن را از احساس سردی و بی روحی محافظت می کنند.

تعادل کلیدی است. مواد طبیعی (مانند چوب یا سنگ) را با مواد صیقلی تر (مانند فلز) مخلوط کنید تا ظاهری مدرن و سرزنده ایجاد کنید.

 

از جعبه های سنگی استفاده کنید

فلاورباکس داخلی

همه گیاهان برای رشد به یک ظرف عمیق نیاز ندارند (یا دوست ندارند). ظروف کم عمق ساخته شده از سنگ یا مرمر صیقلی، عنصری جذاب به دکوراسیون شما، در داخل یا خارج از منزل اضافه می کنند. برای داشتن یک جعبه گل بسیار کم نگهداری، انواع خزه ها را به یک گلدان کم عمق اضافه کنید. آنها برای رشد به حداقل آب و آفتاب نیاز دارند و این روشی آسان برای افزودن مقداری سبز به فضای شما بدون تلاش زیاد است.

 

استفاده مجدد از جعبه ها در زمستان

باکس گل در فضای باز

اگر گیاهان شما با شروع زمستان می میرند، چرا جعبه گل خود را برای چیز دیگری تغییر ندهید؟ در صورت تمایل می توان از یک جعبه گل بتنی عریض و طویل به عنوان گودال آتش استفاده کرد. فقط مطمئن شوید که از مواد غیر قابل اشتعال به عنوان ظرف خود استفاده می کنید – اکنون زمان خلاقیت نیست. سنگ یا فلز بهترین گزینه برای شماست. بعلاوه، ساختن گودال‌های آتش‌سوزی بسیار آسان است.

 

همه چیز را با رنگ اصلاح کنید

باکس گل در فضای باز

با رنگ آمیزی یک الگوی هندسی روی دیوار یا جعبه گل، مقداری پیتزا به یک فضای بیرونی خنثی اضافه کنید. این یک به روز رسانی سریع است که می تواند در یک بعد از ظهر انجام شود. بهترین بخش این است که شما کنترل رنگ‌ها و طرح‌هایی را که استفاده می‌کنید در دست دارید، بنابراین می‌تواند به معنای واقعی کلمه هر چیزی باشد که دلتان می‌خواهد. نمی توانید در مورد رنگ تصمیم بگیرید؟ برنامه هایی برای آن وجود دارد .

 

بالا بردن نگاه

جعبه گل روی چهارپایه
 

قبلاً چند جعبه گل دارید و نمی‌دانید چگونه می‌توانید احساس جدیدی در آنها ایجاد کنید؟ سعی کنید آنها را به معنای واقعی کلمه بالا ببرید. شما می توانید یک پایه گیاهی درست کنید تا آنها را نگه دارید، یا حتی می توانید آنها را روی یک چهارپایه یا نردبان قدیمی قرار دهید. امتیاز: اگر چهارپایه یا نردبان به اندازه کافی پهن است، می توانید دو یا سه جعبه گل اضافه کنید تا ظاهر را کامل کنید.

 

از آستان خود استفاده کنید

فلاورباکس داخلی

اگر محدود به فضای داخلی عالی هستید، همچنان می توانید یک فلاورباکس  به فضای خود اضافه کنید. خوشبختانه، فلاورباکس ها برای طاقچه های پنجره فوق العاده هستند، به این معنی که می توانید در تمام طول سال از فضای سبز لذت ببرید. جعبه های باریک باعث صرفه جویی در فضا می شود و به رشد نوزادان گیاه شما کمک می کند تا بتوانند آفتاب مورد نیاز خود را برای رشد دریافت کنند.

گلدان نعناعی

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629