سه شنبه 11 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
گلدان چوبی گروه مهندسی آژمان
آیا گلدان چوبی برای گیاهان مناسب است؟
سپتامبر 17, 2022
درب لابی چوبی یا فولادی؟ کدام بهتر است؟
سپتامبر 19, 2022

5 دلیل برای خرید نیمکت چوبی

نیمکت چوبی

در این مقاله 5 دلیل برای خرید نیکت چوبی را برای شما گردآوری کرده ایم:

ساده در نگهداری

بسیاری از مردم فکر می کنند که نیمکت چوبی  باید رنگ یا روغن کاری شود تا دوام آن افزایش یابد. به عنوان مثال نیمکت موز ساج، یک آیتم معروف. این چوب که از چوب متراکم تشکیل شده است، چوبی است که بیش از حد قادر است در برابر شرایط عجیب آب و هوای ۲۲ بریتانیا مقاومت کند. از روزهای گرم تابستانی تا روزهای غم انگیز زمستان، با چیزی بیش از یک پوشش محافظ ضد آب، نسبت به سایر مواد آویزان می شود. مانند فلز زنگ نمی زند و مانند مبلمان پلاستیکی باغ در زیر نور خورشید رنگ خود را از دست نمی دهد. تمیز نگه داشتن آن مهمترین قسمت مبلمان چوبی باغ است که به راحتی با یک برس نرم و یک کتری آب گرم قابل انجام است. برخی از افراد ترجیح می دهند مبلمان چوبی باغچه خود را رنگ روغن یا روکش کنند اما این کار ضروری نیست مگر اینکه مبلمان در روزهای زمستان محکم نشده باشد.

نیمکت چوبی سبک است

سبک در بالای لیست قرار دارد زیرا اگر می خواهید ظاهری زیبا و باغی مناسب داشته باشید، آیا چیزی بهتر از انتخاب نیمکت ای از چوب جامد وجود دارد؟ به نظر من اصلا به عنوان یک ماده، می توان آن را مجسمه سازی کرد و به هر شکلی از خطوط و زوایای زیبا تا منحنی های گسترده و لذت بخش برش داد. و این بدان معنی است که محصول نهایی جذاب خواهد بود. حتی معمولی ترین اقلام نیز می توانند سبک خاص خود را پیدا کنند. فقط به عنوان مثال، یک نیمکت باغچه می‌تواند دارای پشتی منحنی شکل با دوک‌های حکاکی شده و یک صندلی راحت باشد.

نیمکت

نیمکت چوبی انتخابی عالی

سازگاری چوب برای مبلمان باغ و همچنین اقلام داخلی، تنوع زیادی از انتخاب ها را ایجاد می کند.

با توجه به تمایل مالی و سبک شما، این یک خبر بزرگ است. باغ و نحوه استفاده از آن و نگاه ما به آن، در چند سال گذشته بسیار تغییر کرده است.

روزی روزگاری رمز مبلمان باغ میز و صندلی بود. امروزه ما می بینیم که مردم ترکیبی از اقلام مبلمان باغ مانند میز ناهار خوری، صندلی و نیمکت چوبی در فضای باز را تا نیمکت های باغ و صندلی های تاب دار خریداری می کنند. چوب آنقدر مواد سازگار است که می توان از آن برای هر چیزی استفاده کرد، از جمله مبلمان باغ، انتخابی استثنایی برای شما فراهم می کند.

مواد پایدار و قابل تجدید

چوب یک ماده رایج است و گرمای طبیعی را به سبک باغ می آورد.

این کاملاً با منظره طبیعی مطابقت دارد، نه اینکه در برابر آن خشن باشد. ما اغلب در مورد چوب ساج به دلیل پایداری آن مورد سوال قرار می گیریم.

ساج با سرعت آهسته رشد می کند و درختان بزرگ و پیچیده با درختان دیگر جایگزین نمی شوند.

ما تعهد خود را نسبت به محیط زیست با شور و اشتیاق انجام می دهیم. ما فقط ساج را از منابع ارزشمند و مدیریت شده خریداری می کنیم. و این بدان معناست که برای هر درخت بالغ، چندین نهال به جای آن کاشته می شود. ما سعی می کنیم از منابع غیر قابل تجدید در ایجاد نیمکت چوبی چوب ساج نیز اجتناب کنیم، برخلاف پلاستیک با آب و انرژی ویران. همین امر را می توان در مورد فلز نیز در برخی موارد گفت.

سرمایه گذاری که برای مدت طولانی دوام می آورد

پس از چندین دهه استفاده، یک نیمکت چوبی سخت خدمات مورد نظر شما را ارائه می دهد. با کاهش آن زمین را آلوده نمی کند، اما یک فرآیند طبیعی در حال انجام است. مبلمان باغ چوبی می تواند برای مدت زمان طولانی تری دوام بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629