سه شنبه 12 مهر 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
نرده چوبی
نحوه نصب و اجرای نرده چوبی
آگوست 17, 2022
درب تمام چوب
راهنمای تمیز کردن درب لابی چوبی
آگوست 21, 2022

گلدان چوبی زیبایی بخش خانه شما

فلاور باکس
گلدان چوبی

همانطور که همیشه گفته‌ایم چوب همیشه یک گزینه عالی برای دکوراسیون خانه است، زیرا یک متریال اصیل، بادوام و کلاسیک است که با انواع سبک‌ها و فضاها سازگار است. در مورد باغچه ها می توان به اضافه کردن گلدان های چوبی فکر کرد، زیرا به عنوان یک ماده طبیعی، با محیط و گیاهان ترکیب می شود.

اما قبل از شروع خرید گلدان چوبی، باید به تمام جوانب مثبت و منفی این نوع قطعه فکر کنیم. همچنین می‌توانیم در مورد نحوه افزودن آن به باغ‌ها و تراس‌ها و گزینه‌های موجود در مدل‌های کاشت چوبی الهام بگیریم.

مزایای گلدان چوبی

گلدان چوبی مدل عمودی

این گلدان ها و فلاورباکس ها مزایایی دارند که می تواند جالب باشد. به عنوان مثال، چوب یک ماده طبیعی است و به همین دلیل برای یک محیط بیرونی ایده آل است و کاملا مکمل گیاهان و باغ است. این چوب معمولاً مقاوم است زیرا برای مقاومت در برابر آب و هوای نامساعد کار شده است، بنابراین در صورت کاهش دما یا بارندگی نگران نباشیم.

از طرفی این گلدان ها دارای طرح های کاملاً متنوعی هستند . فویل ها و طرح ها را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد. رنگ آمیزی این گلدان های چوبی نیز امکان پذیر است، بنابراین در مورد بازسازی آنها یا دادن ظاهری متفاوت به ما امکانات زیادی را ارائه می دهند.

چوب نیز ماده ای است که از مد نمی افتد . بسته به نوع سبکی که انتخاب می کنیم، برای یک سبک بی انتها، کلاسیک یا مدرن مناسب است. اما همیشه می‌توانیم در هنگام معرفی آن به خانه‌مان روی آن حساب کنیم که یک شرط مطمئن است.

معایب گلدان چوبی

گاهی اوقات گلخانه ها با مواد شیمیایی که می توانند به داخل زمین نفوذ کنند، درمان می شوند. به همین دلیل است که باید در مورد محصولاتی که برای درمان آنها استفاده شده است سؤال کنید، زیرا آنها همیشه برای محصولاتی که برای غذا هستند مناسب نیستند. این بخشی است که می تواند کمی دشوار باشد، به خصوص اگر مواد شیمیایی را کنترل نکنیم. گرفتن اطلاعات از یک مکان قابل اعتماد همیشه ایده خوبی است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت پله چوبی چقدر است؟ نکاتی که باید بدانید

از سوی دیگر، اگرچه چوب مقاوم است، اما ماده ای است که می تواند قبل از آب و هوای بسیار شدید آسیب ببیند . میخ هایی که به آن می پیوندند ممکن است زنگ بزنند و چوبی که مرطوب نگه داشته می شود آسیب می بیند. همچنین باید در نظر داشته باشیم که چوب ممکن است تحت تأثیر مشکلاتی مانند پروانه قرار گیرد که قبل از آن باید از درمان برای جلوگیری از آسیب آنها استفاده کنیم.

موارد استفاده از گلدان های چوبی

گلدان های آویزان

راه های زیادی برای استفاده از این گلدان های چوبی در خانه ما چه در باغچه و چه در تراس وجود دارد. از گلدان های گل می توان برای گذاشتن گل های زیبا استفاده کرد که یکی از پرکاربردترین کاربردهاست. از گلدان های بزرگ با چندین گل گرفته تا گلدان های کوچک برای یک گیاه استفاده می شود. از سوی دیگر، استفاده ای وجود دارد که به ویژه در محیط های شهری یا باغ های کوچک بسیار رواج یافته است. این در مورد استفاده از گلدان به عنوان مکان برای کاشت و رشد برخی از غذاها، از جعفری گرفته تا گوجه فرنگی است. این ایده در جستجوی یک زندگی طبیعی تر و پایدارتر ساخته شده است، بنابراین یک ایده عالی است.

گلدان های کلاسیک

گلدان چوبی

چوب بدون شک یکی از کلاسیک ترین مواد موجود است و به همین دلیل است که پیدا کردن گلدان هایی با این سبک بسیار آسان است. اگر گلدان هایی می خواهیم که با همه چیز ترکیب شوند و به خصوص زرق و برق دار نباشند، بلکه ساده باشند، گلدان های چوبی کلاسیکی را دارید که می توانند مربع یا مستطیل باشند. در این گلدان ها که کاملا با محیط ترکیب می شوند، می توانیم انواع گیاهان و گل ها را اضافه کنیم که جلب توجه می کند. این یک راه خوب برای تأکید بر گیاهان است و نه گلدان.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهنمای تمیز کردن درب لابی چوبی

گلدان های اصلی

گلدان اصلی

در دنیای گلدان‌های چوبی نیز می‌توان مدل‌هایی را پیدا کرد که اصل باشند ، اگرچه ما فکر می‌کنیم که این یک ماده نسبتاً کلاسیک است. اگر طرح اصلی می خواهید، می توانید گلدان هایی به شکل چرخ دستی یا با اشکال هندسی پیدا کنید. راه دیگر برای اینکه گلدان های خود را به یک قطعه بسیار اصلی تر تبدیل کنید، رنگ آمیزی چوب است. این یک فرآیند ساده است که هر کسی می تواند انجام دهد و بعد جدیدی به این گلدان ها می بخشد.

گلدان های چوبی

فلاورباکس چوبی

می توان گلدان های چوبی را پیدا کرد که در آن گوجه فرنگی، گیاهان مختلف یا گل قرار داد. این گلدان ها می توانند مدل های زیادی را به ما ارائه دهند. به عنوان مثال، آنهایی هستند که دارای مشبک برای کاشت گیاهان هستند، یا آنهایی که روی یک نردبان قرار می گیرند تا چندین طبقه از گیاهان را ایجاد کنند.

استفاده از پالت

پالت های گلدان چوبی

پالت ها همچنین می توانند گلدان های چوبی عالی بسازند. می توان از آنها به عنوان کاشت عمودی برای افزودن انواع گیاهان به دیوارها استفاده کرد. آنها به ما در صرفه جویی در فضا و همچنین تزئین گوشه ها کمک می کنند. علاوه بر این، این قطعه ای است که کاملاً ارزان است، بنابراین اگر گزینه های ارزانی می خواهیم ایده آل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09127393629