چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o
اجرای روف گاردن
راهنمای اجرای روف گاردن
اکتبر 29, 2022
ساخت درب لابی
ساخت درب تمام چوب و نکاتی درباره آن
اکتبر 31, 2022

گلدان چوبی چه ویژگی هایی دارد؟

گلدان چوبی گروه مهندسی آژمان

گلدان چوبی، عالی ترین، برای کاشت باغ های کوچک، گیاهان بزرگ و محصولات کوچک از گونه های مختلف توصیه می شود.

گلدان های چوبی برای چه نوع گیاهانی توصیه می شود؟

گلدان چوبی همانطور که قبلاً گفتیم معمولاً در فضای باز قرار می گیرند و کاربرد اصلی آن ها مربوط به پرورش گیاهان و گونه های بزرگ برای مصارف بهداشتی است. (این بدان معنا نیست که ما می توانیم انواع دیگری از گونه ها را بکاریم).

مزیت گلدان چوبی چیست؟

این گلدان ها مزایای زیادی برای گیاهان ما دارند. از یک طرف، علیرغم این واقعیت که آنها از مواد بسیار مقاوم ساخته شده اند، آنها معمولا سبک تر از گلدان های ساخته شده از گل، سفال، سرامیک، سنگ یا مرمر هستند.

علاوه بر این، اکثر آنها پس از درمان قبلی، با محصولات یا رزین های ضد آب فروخته می شوند که از مواد محافظت می کنند و از آسیب احتمالی یا پوسیدگی چوب در آینده جلوگیری می کنند.

به طور کلی، اندازه چوبی ها معمولاً گلدان های بزرگ هستند، به همین دلیل برای فضای باز ایده آل هستند.

آنها با تونالیته ای که به نمایش می گذارند گرمای زیادی به محیط می آورند و علاوه بر آن ظرافت را نیز منتقل می کنند.

اگر به دنبال این هستید که رنگی روستایی به خانه خود بدهید، بهتر است پوشش گیاهی خانه خود را با گلدان چوبی یا سنگی ترکیب کنید. نمی توانید تصور کنید چقدر خوب به نظر می رسد!

گلدان چوبی

در گلدان های چوبی انواع مختلفی پیدا می کنیم:

گلدان چوب سخت

یا آنچه به آن اشاره می شود، چوب با کیفیت است. لحن اینها معمولاً تیره است (معمولاً واضح هستند) و مزایای آنها بسیار زیاد است.
از یک طرف، آنها معمولاً تغییرات آب و هوایی را به خوبی تحمل می کنند (تا زمانی که قبلاً برای آن درمان شده باشند). آنها برای مقاومت در برابر رطوبت و بهبود کیفیت زندگی گیاهان بسیار مؤثر هستند.

حمل و نقل آنها از یک مکان به مکان دیگر پیچیده نیست، زیرا با وجود سختی زیاد، وزن سبکی دارند، این یک مزیت بزرگ است اگر از متحدان فنگ شویی هستید و دوست دارید هر از گاهی ترکیب مبلمان منزل را به طور متناوب تغییر دهید. . .

به دلیل سایه های آن، احساس ظرافت همیشه وجود دارد . با این گلدان های چوبی نه تنها به گیاهان خود عمر طولانی می دهید، بلکه نمای بیرونی خانه خود را نیز آراسته خواهید کرد.

از آنجایی که معمولاً از قبل با چوب درمان می شود، مراقبت از این گلدان های چوبی تقریباً به صفر می رسد . البته همیشه داشتن یک محصول درمان چوب ضرری ندارد، بنابراین 100% عمر طولانی این محصول را تضمین خواهیم کرد.

چوب ساج، بلوط، گردو، سکویا، راش یا توس نمونه هایی از چوب های سخت یا نیمه سخت هستند.

ما می توانیم گلدان های گل و انواع دیگر مبلمان مانند مبلمان باغچه در فضای باز را طراحی و تولید کنیم تا کاملاً با نمای بیرونی مطابقت داشته باشد.

گلدان چوبی چوب نرم

اگرچه ما مفهوم کیفیت را به چوب مقاوم مرتبط کرده ایم، اما این بدان معنا نیست که چوب نرم اینطور نیست. اما درست است که به دلیل ویژگی هایی که دارد، این نوع مواد معمولاً مقاومت کمتری دارند.

به طور معمول، چوب نرم رنگ روشن تر و وزن کمتری نسبت به چوب سخت دارد.

استفاده از این نوع گلدان چوبی در داخل خانه توصیه می شود ، بنابراین از قرار گرفتن آنها در معرض تغییرات دمایی که می تواند بی جهت آن را خراب کند، خودداری می کنیم.

برای طراحی و ساخت گلدان ایده آل برای گیاهان خود با ما همراه باشید به شماره 09127393629 در تماس باشید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629