چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

همه چیز درباره گلدان و فلاور باکس گالوانیزه

فلاور باکس فلزی
مزایا و معایب فلاور باکس فلزی
فوریه 18, 2023
اجرای روف گاردن
ویزگی های اجرای روف گاردن در تهران
فوریه 25, 2023

همه چیز درباره گلدان و فلاور باکس گالوانیزه

Galvanized flower box

فلاور باکس گالوانیزه همه کاره، ماندگار و عالی برای استفاده در فضای داخلی و خارجی است زیرا در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد.

این فلاور باکس فلزی در اشکال، اندازه ها و سبک های مختلف موجود است، بنابراین گزینه ای وجود دارد که تقریباً با هر نیازی مطابقت دارد.

فلاور باکس گالوانیزه گزینه ای عالی برای بسیاری از انواع باغبانی ظروف می باشد.

می توان از آن برای تکمیل انواع سبک های دکور مورد استفاده قرار داد و همچنین یک انتخاب فوق العاده برای تخت های مرتفع یا ویژگی های باغ گل ایجاد کرد.

فلاور باکس گالوانیزه چیست؟

به زبان ساده، فلاور باکس گالوانیزه گلدانی برای گیاهان است که از فلز گالوانیزه ساخته شده است.

ممکن است این طور در نظر گرفته شود که یک گلدان یا نوع دیگری از ظرف مانند سطل که برای نگهداری گیاهان تغییر کاربری داده شده است.

گلدان گالوانیزه

فلز گالوانیزه یک ماده محبوب برای مصارف مختلف است زیرا بادوام، مستحکم و مقاوم در برابر زنگ زدگی است.

فرآیند گالوانیزه کردن به سادگی به معنای افزودن یک پوشش روی بر روی فلز پایه – آهن یا فولاد – برای جلوگیری از زنگ زدگی و محافظت در برابر آسیب است.

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

مزایای فلاور باکس گالوانیزه

گلدان های گالوانیزه چندین مزیت را ارائه می دهند که ممکن است آنها را به انتخابی ایده آل برای خانه یا باغ شما تبدیل کند. مزایای اصلی استفاده از فلاور باکس گالوانیزه عبارتند از:

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

معایب فلاور باکس گالوانیزه

استفاده از فلاورباکس های گالوانیزه نیز دارای معایبی است. اگر اینها نگرانی های اصلی شما هستند، نوع دیگری از کاشت می تواند گزینه بهتری باشد:

خوشبختانه، اگر به ظاهر گلدان های فلزی گالوانیزه علاقه دارید، برای هر یک از این مشکلات راه حل هایی وجود دارد. برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد، یک لایه فوم عایق یا مالچ بین دو طرف فلزی ظرف و خاک گلدان امتحان کنید، یا فلاور باکس را در مکانی قرار دهید که دما زیاد نباشد.

برای زهکشی، می توانید با استفاده از مته استاندارد، سوراخ هایی را در کف کاشت سوراخ کنید. گزینه دیگر اضافه کردن یک لایه زهکشی قبل از قرار دادن خاک در ظرف است. این لایه می تواند انواع مختلفی از مواد باشد. هدف این است که آب اضافی بتواند به ته ظرف تخلیه شود و اجازه دهد خاک بین دو آبیاری خشک شود. برای یک ظرف بزرگ، چیز سبک وزنی مانند ظروف پلاستیکی یا فوم پلی اتیلن را امتحان کنید تا گلدان بیش از حد سنگین نشود. برای یک کاشت کوچکتر، سنگ، مالچ درشت یا پوکه گزینه های خوبی هستند.

در نهایت، اگر نگران هستید که فلز گالوانیزه غیر متخلخل اجازه گردش هوای کافی را در اطراف ریشه گیاهان حساس‌تر نمی‌دهد، می‌توانید از ظرف گالوانیزه به‌عنوان ظرف نگهدارنده استفاده کنید. به سادگی گیاه را در ظرف مورد نظر قرار دهید و سپس کل آن را داخل گلدان گالوانیزه خود قرار دهید.

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

چه نوع دکوری برای فلاور باکس گالوانیزه مناسب است؟

گلدان های فلزی گالوانیزه بسته به شکل و وضعیت ظرف می توانند در انواع سبک های دکوراسیون قرار بگیرند. در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنند کاشت های گالوانیزه منحصراً برای استفاده در فضای باز هستند، آنها در داخل خانه نیز عالی به نظر می رسند.

سنتی: فلز گالوانیزه یک تناسب طبیعی با تم های خانه های سنتی است که بر حس روستایی، خانگی و کاربردی تاکید دارد. استفاده از گلدان گالوانیزه در یک اتاق به سبک خانه‌های سنتی، تجهیزات مزرعه واقعی را که از این ماده ساخته شده‌اند، مانند مخازن انبار، به ذهن می‌آورد.

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

مدرن: بیشتر هر نوع فلزی با دکوراسیون مدرن مطابقت دارد و فلز گالوانیزه نیز از این قاعده مستثنی نیست. گلدان های براق و گالوانیزه جدید بیشتر از خانه های قدیمی و قدیمی مناسب یک خانه مدرن هستند.

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

صنعتی: از آنجایی که فلز گالوانیزه به طور گسترده در کاربردهای صنعتی استفاده می شود، برای یک خانه یا محل کار با طرح دکور صنعتی مناسب است.

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

شیک عتیقه: گلدان های گالوانیزه آنتیک (یا به ظاهر عتیقه) مناسب سبک های دکوراسیونی هستند که از قطعات فرسوده و عتیقه استفاده می کنند.

از آنجایی که عتیقه‌های واقعی می‌توانند بسیار گران باشند، همیشه می‌توانید یک فلاور باکس گالوانیزه جدید خریداری کنید و ظاهری کهنه به آن ببخشید. حتی می توانید یک برچسب با ظاهر قدیمی برای تکمیل ظاهر ایجاد کنید.

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

نحوه انتخاب گلدان گالوانیزه

ملاحظات اصلی برای انتخاب گلدان گالوانیزه به دو دسته تقسیم می شود: آنچه می خواهید و آنچه برای گیاهان شما مناسب است.

با این حال، با وجود طیف گسترده ای از فلاورباکس های گالوانیزه موجود، یافتن تعادل و انتخاب گلدانی که تمام پایه ها را بپوشاند، دشوار نیست.

برای گیاهان خود، اندازه و شکل یک گلدان گالوانیزه را در نظر بگیرید که بهترین عملکرد را دارد.

آیا این فلاور باکس فصلی گیاهان یکساله است یا از ظرف درازمدت برای همان گیاه استفاده خواهید کرد؟

گیاهان شما به چه نوع زهکشی نیاز دارند؟ وقتی گلدان پر شود چقدر سنگین خواهد بود؟

حتماً یک گلدان گالوانیزه تهیه کنید که برای گیاهی که قرار است در آن قرار دهید، خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نباشد.

اگر متوجه شدید که گیاه شما برای فلاور باکس گالوانیزه مورد علاقه شما خیلی کوچک است، همیشه می توانید به جای کاشت مستقیم از روش کاشت در گلدان استفاده کنید.

هنگامی که مشخص کردید گیاهان شما به چه چیزی نیاز دارند، عوامل ظاهری و هزینه تعیین می کنند که کدام گلدان بهترین انتخاب است.

به یاد داشته باشید که شما گزینه هایی دارید که می توانید ظاهر یک گلدان گالوانیزه را با رنگ آمیزی، کهنه کردن یا تزئینات دیگر تا حدودی تغییر دهید.

برخی از مردم نمی خواهند چنین تلاشی را انجام دهند، اما می تواند گزینه ای برای یک کاشت تقریباً عالی باشد.

نحوه استفاده از گلدان گالوانیزه

از گلدان گالوانیزه نیز مانند سایر گلدان ها استفاده کنید. کاشت مستقیم در فلاور باکس خوب است، زیرا پوشش روی باید فلز را در برابر زنگ زدگی یا آسیب دیدن در اثر تماس با رطوبت و خاک محافظت کند.

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

بسته به گیاهان خود، ممکن است لازم باشد قبل از افزودن خاک و گیاهان، فلاورباکس را با سوراخ کردن کف یا قرار دادن یک لایه زهکشی آماده کنید. برای فلاور باکس های بزرگتر، ایده خوبی است که گلدان خود را در محل نهایی خود آماده کنید، زیرا ممکن است زمانی که پر از خاک و گیاه است سنگین شود.

چرا باید از گلدان های گالوانیزه در خانه و باغ خود استفاده کنید؟

از آنجایی که فلز گالوانیزه سالیان سال دوام می آورد، می توانید با تغییر نیازها و سلیقه هایتان از گلدان خود در بخش ها و مکان های مختلف استفاده مجدد کنید. فلاور باکس گالوانیزه یک سرمایه گذاری عالی است زیرا همه کاره است و چه جدید و چه قدیمی بسیار عالی به نظر می رسد!

منبع: picturethisai

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خسرو

خیلی خوب بود

09127393629