شنبه 08 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
نیمکت چوبی
5 ایده با نیمکت چوبی برای فضای ذخیره سازی بیشتر
سپتامبر 12, 2022
اجرای روف گاردن
ایده برای طراحی روف گاردن
سپتامبر 14, 2022

راهنمای انتخاب بهترین نرده راه پله

نرده راه پله

نرده راه پله های داخلی علاوه بر نقش کاربردی، کارکرد زیبایی نیز دارد. انتخاب و خرید این محصول باید با دقت و توجه و رعایت نیازهای شخصی بدون فراموش کردن ایمنی و مهمتر از همه نقش اصلی آنها در محدود کردن راه پله انجام شود.

زمانی یک شیء کاربردی ساده و بدون ادعای بیشتر بودند، امروزه آنها یک مبلمان معمولی و ضروری برای خانه هایی که در چندین طبقه ساخته شده اند را نشان می دهند. هنگام انتخاب نرده برای پله های داخلی، توصیه می شود به سبک معماری محیط اطراف، اندازه اتاق، رنگ راه پله ای که با آن تطبیق داده می شود و مهمتر از همه متریال مورد استفاده در آن را در نظر بگیرید. نرده

 

انتخاب مناسب ترین مواد

نرده چوبی برای راه پله چوبی

انتخاب متریال برای راه پله داخلی یک عامل ثابت است و برای ایجاد هماهنگی و شخصیت به خانه یا محل کار شما مفید است.

در بازار طیف وسیعی از راه پله، مانند پله چوبی گرفته تا کریستال تا فلزات مانند آهن، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم وجود دارد. بررسی و تکامل تکنیک‌های تولید، امکان ترکیب این عناصر مختلف را به بهترین شکل ممکن با استفاده از روکش‌های نرده مانند نرده چوبی فولادی فراهم کرده است.که ایمنی متریال را با سبک تمیز و ضروری ترکیب می کند.تصمیم گیری همیشه حول محور فضای اطراف و هماهنگی عناصر می چرخد.چوب کاملاً با محیط های گرم سازگار می شود و شکل پذیری آن دقیقاً در کیفیت آن است که در حال حاضر به شکل طبیعی خود است. ، بدون نیاز به رنگ و رنگ قادرند به هر فضایی ظرافت ببخشند.

از سوی دیگر، آهن یک انتخاب کلاسی است که اغلب برای نمای بیرونی استفاده می شود و در اولین فرآوری آن فرفورژه می شود. بسیار شیک. کلاس با این حال، در دوره گذشته، بسیاری انتخاب کرده اند که پله ها را با نرده های فولادی تجهیز کنند، این نرده ها علاوه بر ارائه جنبه زیبایی شناسی مربوطه نشان دهنده سرمایه گذاری در طول زمان است. ساخته شده از فلزی سبک اما غیرقابل تغییر و مستحکم، قادر به مقاومت در برابر رطوبت و هر نوع مایع خورنده هستند و ثابت می کند که زنگ زدگی غیر قابل نفوذ هستند. مزیت اصلی فولاد بیش از هر چیز عمر طولانی و مراقبت کمی است که برای بی نقص نگه داشتن آنها نیاز دارند.

نرده مناسب برای راه پله

نرده استیل با نرده سفید

پله ها نشان دهنده یک شی طراحی هستند، زمانی که پنهان بودند، اما امروزه حتی در کوچکترین فضاها به درستی برجسته می شوند، زیرا آنها به همراه نرده مناسب، تفاوت را ایجاد می کنند. بنابراین این دو عنصر می توانند کل محیط اطراف را حالت دهند، در خانه های ما راه پله های روباز، راه پله های کنسولی یا خود نگهدارنده، راه پله های دریایی، خطی و رمپ وجود دارد و بر اساس ابعاد آنها مناسب است که نرده را با آن تطبیق دهیم. یک عنصر واحد پر از هارمونی ایجاد کنید. به عنوان مثال، پلکان های باز که اغلب به دلیل فضاهای محدودی که به طبقات بالا متصل می شوند، خود را به صورت جانبی نگه می دارند، با شیب قابل توجهی مشخص می شوند. در این حالت استفاده از نرده خوب برای تسهیل عبور تقریباً اجباری است.

از سوی دیگر، راه پله چوبی دوبلکس از نیاز به بازیابی فضا بیرون می آیند و اهمیت نرده نیز ارائه ظاهری زیبا به اتاق و نمایانگر یک تکه مبلمان واقعی است که قادر به حرکت و زندگی بدون گناه در دامنه است. . ایده آل اتصال مستقیم به راه پله است و ترکیب کامل با پوشش های چوبی برای ایجاد یک تکه مبلمان مفید است. همین بحث را می‌توان به پله‌های معلق نیز تعمیم داد، که به عنوان خود نگهدار نیز شناخته می‌شوند، که با سبک بسیار مینیمال خود در حال حاضر به دلیل ماهیت خود یک عنصر طراحی مبتکرانه و مشخص را نشان می‌دهند و برای استفاده از مدل‌های نرده با تثبیت جانبی عالی هستند.که با زیبایی تمیز خود اجازه عبور نور را می دهند و ساخت پله ها را به بهترین وجه تحسین می کنند تا به یک اثر تعلیق تک پله ها با طعمی سبک و تاثیر زیبایی شناختی عالی جان بخشد.

ایمنی و طراحی برای خانه شما

نرده استیل با نرده ونگ

این قانون است که به طور مستقیم ایمنی ساختمان ها را تنظیم می کند و نشانه های دقیقی در مورد نحوه ساخت نرده ارائه می دهد. نرده ها باید به گونه ای ساخته شوند که بتوانند بار فرضی را تحمل کنند، ارتفاع آنها باید حداقل به 90 سانتی متر برسد و در صورت تجاوز از 5 پله و رسیدن به ارتفاع 65 سانتی متر از سطح زمین الزامی است.

ایده ای که بسیاری از نرده ها دارند، محافظت از پله های ما است، یک عنصر کمکی برای عملیات صعود و فرود، اما عملکرد آنها بسیار گسترده تر است زیرا می توانند به خوبی با پله ها، شاید از جنس چوب، به کدام سمت متصل شوند. کنار پاراپت‌های فولادی به رنگ ونگی، مناسب برای ایجاد تداوم سبک در سراسر منطقه مورد نظر.

انتخاب نرده برای پله های داخلی هرگز پیش پا افتاده نیست و هرگز نباید آن را دست کم گرفت. تمام جنبه های مربوط به نصب و انتخاب آن باید با نهایت توجه ارزیابی شود، از جنبه ایمنی، یکی از اولین عناصری که باید ارزیابی شود و به عملکرد اصلی آن مربوط می شود. راه حل های متنوعی که با همه سبک ها و نیازها سازگار است.

گروه مهندسی آژمان می تواند راه حل های طراحی متفاوتی را برای انتخاب نرده های داخلی پیشنهاد دهد که از بین آنها می توانید مواردی را انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب هر قطعه مبلمان خانه هستند، راه حل هایی که برای شما طراحی شده اند زیرا بر اساس اندازه ای که ارائه می دهید برای شما طراحی شده اند. و تمام طراحی روی آن انجام می شود و محصولی به دست می آید که مستقیماً در یک کیت مونتاژ عملی به خانه می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629