چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o
اجرای روف گاردن با نکات مهم
اکتبر 15, 2022
پله گرد چوبی
پله چوبی گرد چه مزایایی دارد؟
اکتبر 17, 2022

درب لابی مدرن چه ویژگی هایی دارد؟

مزایای درب لابی مدرن متنوع است و از طراحی جذاب تر تا ویژگی های فنی و عملکردهای راحت مانند عایق حرارتی بهبود یافته، امنیت بیشتر و سهولت استفاده بیشتر است.

در حال حاضر ارزش ویژه‌ای برای عایق حرارتی قائل می‌شود، زیرا درهای ورودی و همچنین درهای بالکن و پاسیو بخشی از پوشش حرارتی ساختمان هستند و به تعیین هزینه‌های گرمایش بالا یا پایین کمک می‌کنند.

درب لابی

حفاظت حرارتی پیشرفته

با قانون انرژی ساختمان (GEG) ، قانونگذار خواسته های زیادی را در مورد اثر عایق خانه و درهای بیرونی قرار می دهد. U-value تا 0.7 W/m² K به لطف عایق بندی ویژه درب لابی مدرن، سطوح آب بندی متعدد برای سفتی بالا، آستانه های کف عایق حرارتی و درج های شیشه ای با شیشه های عایق حرارتی به دست می آید. همراه با نصب بر اساس دستورالعمل نصب RAL، درب جلویی که به خوبی عایق شده است به طور قابل توجهی اتلاف گرما را کاهش می دهد و به کاهش هزینه های گرمایش و محافظت از آب و هوا از طریق مصرف انرژی گرمایشی کمتر کمک می کند.

محافظت در برابر سرقت از طریق درب لابی مدرن

سیستم های قفل چندگانه و سایر اقدامات محافظت درب لابی، در برابر سرقت را بهبود می بخشد و امنیت بیشتری را در چهار دیوار خود تضمین می کند. در مورد درهای پاسیو برای بالکن ها و تراس ها، بادامک های قارچی در ترکیب با لعاب مقاوم در برابر ضربه و دسته قابل قفل که عناصر اساسی محافظت در برابر سرقت را تشکیل می دهند.

نکته: درهای جلو و درهای بالکن در طبقه همکف باید حداقل با کلاس مقاومتی RC2 مطابق با DIN EN 1627 مطابقت داشته باشند.
درب لابی ضد سرقت
درب لابی با سیستم های درب ایمن از سرقت اجتناب کنید © skatzenberger, fotolia.com
همچنین بخوانید: انواع درب لابی

عایق صوتی بهتر با درب لابی مدرن

عایق صدا برای درها: تعامل اجزای مختلف
عایق صدا برای درها: تعامل اجزای مختلف

حتی یک درب لابی معمولی که به خوبی بسته می شود به لطف مواد، ساخت و نصب حرفه ای، عایق صوتی خوبی ارائه می دهد . این باعث افزایش راحتی زندگی و تضمین یک محیط زندگی آرام می شود. هنگام انتخاب درب ورودی جدید، منطقی است که عایق صوتی لازم را در نظر بگیرید و در صورت لزوم، درب با عایق صوتی بهبود یافته را انتخاب کنید.

طراحی درب جلو: گزینه های زیادی وجود دارد
طراحی درب جلو: گزینه های زیادی وجود دارد

راحت و کاربر پسند

سهولت جابجایی، سیستم های قفل کاربر پسند و امکان نصب سیستم قفل الکترونیکی، راحتی درب لابی را افزایش می دهد. همچنین می تواند به راحتی در یک سیستم اتوماسیون خانگی موجود ادغام شود. با ظاهری جدید و مدرن، یک درب ورودی جدید می تواند کل خانه را زیباتر کند.

بخش های سبک و ترکیب مواد مختلف تنوع طراحی تقریبا نامحدودی را ارائه می دهند. در ترکیب با نورپردازی مناسب، فضای ورودی به یک ورودی جذاب تبدیل می شود و مهمانان بلافاصله احساس استقبال می کنند. بنابراین سرمایه گذاری در یک درب ورودی جدید همیشه سرمایه گذاری در افزایش ارزش املاک و مستغلات است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629