چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

8 ایده زیبا برای طراحی پله چوبی مدرن!

فلاور باکس چوبی تراس
فلاورباکس چوبی با 25 ایده خلاقانه
نوامبر 19, 2022
نرده چوبی پله،طراحی نصب و اجرا
نوامبر 28, 2022

8 ایده زیبا برای طراحی پله چوبی مدرن!

پله چوبی مدرن

یکی از این طرح های خیره کننده راه پله چوبی مدرن را که شایسته آن است به خانه مدرن خود بدهید .

چیزهای کمی به اندازه یک راه پله کلاسیک در یک خانه بی انتها وجود دارد. با یک خانه مدرن، مسئولیت طراحی یک راه پله نه تنها کاربردی است، بلکه شیک نیز هست! کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با یک پله در طراحی داخلی انجام دهید! به این طرح های راه پله چوبی مدرن نگاهی بیندازید که سطوح مختلف خانه شما را به هم متصل می کند و فضای شما را نیز مجلل جلوه می دهد.

پله چوبی معلق

یکی از ساده ترین راه ها برای ترکیب سبک کلاسیک و مدرن، راه پله چوبی معلق است. این یک راه عالی برای ایجاد تعادل کامل بین این دو است. طراحی راه پله مدرن مانند این مینیمال است و به خوبی در اکثر خانه های مدرن جا می شود. راه پله های چوبی شناور یک راه عملی برای زیباتر کردن ظاهر خانه مدرن شماست.

طراحی راه پله چوبی به سبک کلاسیک و مدرن، پلکان چوبی شناور را می سازد

یک راه پله چوبی کلاسیک

اگر طراحی پلکان چوبی بدون مرز و محکم را دوست دارید، این یکی برای شماست! یک راه پله چوبی کلاسیک مانند این به زیبایی تقریباً با تمام طراحی های داخلی مدرن کار می کند. این یکی به ویژه هنگامی که با طراحی کلاسیک منطبق برای بقیه فضا تکمیل شود، به خوبی کار می کند. این طرح راه پله مدرن با ترکیبی از نرده های چوبی و شیشه ای فضایی از ظرافت را به این خانه که در رنگ های خنثی کلاسیک طراحی شده است، اضافه می کند.

طرح راه پله چوبی با ترکیب نرده های چوبی و شیشه ای راه پله چوبی کلاسیک را می سازد

یک راه پله چوبی مدور

هر یک از ما حداقل یک بار در زندگی خود از بزرگنمایی یکی از این طرح های پلکان مارپیچ لذت برده ایم! اگر یک راه پله معمولی بیش از حد معمول است که مورد پسند شما قرار گیرد، با طرح راه پله چوبی دایره ای مانند این، به فضای داخلی خانه خود حالتی سرگرم کننده و مدرن بدهید.

طراحی راه پله مدرن با راه پله چوبی مدور

پله چوبی مدرن

ما فکر می کنیم این طرح راه پله چوبی مدرن شیک برای یک آپارتمان دوبلکس مدرن عالی است! این راه پله چوبی دوبلکس  بسیار کاربردی و از نظر اندازه بسیار دقیق، ظاهر این خانه مدرن را بدون زحمت بالا می برد. رنگ های گرم این راه پله چوبی به خوبی با کفپوش چوبی و فضای داخلی دنج هماهنگ می شود و به مینیمال و در عین حال شیک نگه داشتن ظاهر کمک می کند.

راه پله چوبی با کفپوش چوبی و فضای داخلی دنج ظاهری مینیمال و شیک به ارمغان می آورد

پلکان چوبی شناور با پیچ و تاب

یک راه پله چوبی پیچ خورده با پله های شناور و یک نرده شیشه ای همه چیز مدرن و جالب است! اگر قصد دارید ظاهری ظریف و ظریف با یک راه پله چوبی برای خانه خود داشته باشید، این طرح راهی عالی برای انجام این کار است! طراحی داخلی خاکستری و مرمری ظریف برای راهرو به خوبی کار می کند تا اطمینان حاصل شود که طراحی راه پله مدرن به خوبی با فضای داخلی کلی این خانه ترکیب می شود.

راه پله چوبی پیچ خورده با پله های شناور و نرده شیشه ای طرح راه پله چوبی مدرن را به ارمغان می آورد.

راه پله چوبی مدرن که همچنین کاربردی است

در مورد استفاده بهینه از یک فضا صحبت کنید! بیشتر خانه ها فضایی را برای ساختن راه پله در نظر گرفته اند. نحوه طراحی شما چیزی است که همه تفاوت را ایجاد می کند. این راه پله چوبی مدرن از فضای آزاد زیر پله ها برای ایجاد فضای ذخیره سازی کافی برای خانه شما استفاده زیادی می کند. کشوها راهی عالی برای استفاده از این فضای اضافی در زیر یک راه پله مدرن است. از طرف دیگر، می‌توانید کابینت‌هایی را نیز بسازید تا از فضا به خوبی استفاده کنید. توجه کنید که چگونه آخرین مرحله با کشو همراه است؟ به طور مشابه می توانید کشوها را در تمام مراحل برای ذخیره سازی اضافه کنید.

راه پله چوبی مدرن با کشوهای ذخیره سازی از فضای آزاد زیر پله ها استفاده زیادی می کند

یک راه پله چوبی با یک نرده زیبا

این راه پله چوبی به دلیل نرده های فلزی ظریفی که با آن طراحی شده است حتی بهتر به نظر می رسد. این راه پله در این تصویر در اینجا مربوط به یک خانه مجلل بزرگ است و جزئیات روی نرده به لوکس بودن این فضا می افزاید. با چنین نرده‌هایی، می‌توانید انواع طرح‌های زیبا، سرگرم‌کننده و حتی عجیب و غریب را انتخاب کنید که به بهترین وجه با سبک شما و طراحی داخلی کلی خانه شما سازگار است.

راه پله چوبی با نرده های زیبا به ظاهر لوکس خانه های هندی می افزاید

یک راه پله چوبی سفید روستایی

یک راه پله چوبی هم می تواند سفید باشد! دکوراسیون مدرن روستایی این خانه به شما امکان می دهد تا راه های زیادی برای خلاقیت در طراحی راه پله داشته باشید. این راه پله چوبی به رنگ سفید روستایی رنگ آمیزی شده است تا کمی عجیب و غریب را به طراحی ساده ای بیاورد. چراغ‌های پایه در امتداد دیوار به خوبی با طراحی کار می‌کنند و دیوارهای سنگی و کف‌پوش‌های غیرمعمول باعث می‌شود که نمای کلی این فضا مانند هیچ فضای دیگری برجسته شود.

طرح راه پله چوبی سفید روستیک با دیوارهای سنگی غیرمعمول

هر یک از این پله‌ها یک جنبه منحصربه‌فرد در مورد خود دارند که آن را برای خانه‌های مدرنی که در آن طراحی شده‌اند مناسب می‌سازد. آیا می خواهید خانه های خود را به یک راه پله چوبی مدرن و عالی بسازید که به سادگی نمی توانید از آن استفاده کنید؟ امروز از یکی از این طرح های جذاب راه پله الهام بگیرید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629