چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o
درب لابی مدرن چه ویژگی هایی دارد؟
اکتبر 17, 2022
گلدان چوبی
در فلاور باکس و گلدان چوبی چه بکاریم؟
اکتبر 19, 2022

پله چوبی گرد چه مزایایی دارد؟

پله گرد چوبی

سلام دوستان، این بار قصد داریم در مورد پله چوبی گرد صحبت کنیم، عنصر اصلی در هر فضایی که فرد به دنبال مکان یابی است، که اگر طراحی خوبی داشته باشد، هم عنصر اتصال دهنده و هم قطعه اصلی خانه را تشکیل می دهد. و انتخاب مواد

امروز در این فرصت ما بر روی یک نوع پله چوبی تمرکز می کنیم که در صورت نیاز به حداکثر استفاده از هر متر مربع ، یک عنصر کلیدی در خانه های کوچک دوبلکس ، پله های گرد، تقاضای روزافزونی دارد.

آنها به دلیل ویژگی مجسمه‌سازی که می‌توانند ببخشند در فضاهای زیادی نصب می‌شوند، اما فراتر از این سهم زیبایی‌شناختی، چیدمان آن را به نوعی پلکان برای انتخاب در فضاهای کوچک تبدیل می‌کند. اگر علاوه بر این، ماده ای که با آن ساخته می شود چوب باشد ، ترکیبی از طراحی، عملکرد و گرما تضمین می شود.

 

پله چوبی گرد:ایده آل برای فضاهای کوچک

توسعه مورد نیاز برای یک راه پله چوبی دوبلکس یک یا دو بخش، با وجود پلاتوهایی که ما قادر به معرفی آن هستیم، همیشه بیشتر از پله های مارپیچ خواهد بود. دلیل اصلی این است که اتصال دو طبقه از یک فضا با ابعاد بسیار کوچک باید با این نوع راه پله انجام شود.

 

علاوه بر این، به دور از راه پله چوبی گرد کاملاً گرد سنتی ، نمونه هایی مانند دو مورد بالا وجود دارد که در آنها تخیل جای خود را به تفسیری دوباره داده است که شایسته تحسین است. چوب در ترکیب با مواد دیگر یا تشکیل حجم و اشکال مختلف، جای خود را به چنین پله های مجسمه ای در فضایی کوچک می دهد که می توانند به فضایی نمادین تبدیل شوند.

سهولت در مونتاژ

پیش ساخت کامل در کارگاه با استفاده از مجموعه های مخفی امکان پذیر است که امکان مونتاژ بعدی در محل را فراهم می کند.

و حتی این پله‌ها را به عنوان مجسمه‌هایی بسازید که حرکت می‌کنند و طوری روی سایت رسوب می‌کنند که انگار یکی از آنها است. این به ما امکان اجرای سریع و تمیز را می دهد که باعث می شود خانه خود را در زمان لازم آماده کنیم.

راه پله های گرد ایستاده این مزیت اصلی را دارند، در حالی که می توانند ظاهری مدرن، ظریف و ظریف را ارائه دهند.

پله چوبی گرد

چوب به عنوان ماده سازنده

اگر طراحی مهم است، در مورد گرمای متریال چطور؟ برای کسانی که چوب را می شناسند، این ماده برای حواس مانند لامسه یا بویایی لذت بخش می شود و راه رفتن بر روی آن یا بوییدن آن دو لذتی است که نه تنها کسانی که در میان چوب “برداشته شده اند” قادر به قدردانی از آن هستند.

هیچ چیز راحت تر از پابرهنه بودن در خانه نیست و برای این پایه ای که روی آن قدم می گذاریم کلیدی است. کف چوبی و در نتیجه یک راه پله چوبی متریال ایده آل برای این کار است، ظرفیت عایق بودن مواد باعث می شود که در فصول سرد و گرم ردپای روی آن دلپذیر باشد.

نرده چوبی به طراحی کمک می کند

گرایش به مینیمالیسم افراطی گاهی ما را به ترس از امنیت کوچکترها سوق می دهد. راه پله چوبی گزینه دلیل مسیر کوتاهی که دارد باعث می شود بدون هیچ گونه اختلالی به سمت مرکز بالا یا پایین بروید.

با این حال، محدوده ای که این نوع پله ها را تعریف می کند و متریال استفاده شده برای آن می تواند به این واقعیت کمک کند که این پله ها در طراحی با دیگران رقابت ندارند. فکر نمی کنید یک نرده چوبی بین کریستال جادویی شناور باشد؟

حس در توسعه آن است

توصیه می شود که یک راه پله چوبی گرد در جهت عقربه های ساعت باز شود تا بالا و پایین رفتن برای راست دست ها آسان شود. اما… اگر کاربر چپ دست باشد چه اتفاقی می افتد؟ این تصمیم به هر یک بستگی دارد و ما همیشه از عملی ترین آنها دور نمی شویم.

اگر این مقاله مفید بود، فراموش نکنید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629