سه شنبه 11 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o

بیش از 50 ایده فلاور باکس و گلدان چوبی با اشکال هدسی مختلف

پله چوبی_گروه مهندسی آژمان
راهنمای انتخاب نرده برای راه پله چوبی
سپتامبر 5, 2022
گلدان چوبی گروه مهندسی آژمان
آموزش ساخت گلدان چوبی مرحله به مرحله
سپتامبر 10, 2022

بیش از 50 ایده فلاور باکس و گلدان چوبی با اشکال هدسی مختلف

خرید گلدان چوبی دیواری

گلدان چوبی و فلاور باکس ها در اکثر باغ‌ها در برخی از زمان‌ها یا زمان دیگری جزء اصلی هستند. به محض اینکه هوا شروع به گرم شدن می‌کند، جعبه‌های کاشت در همه جا به فروش می‌رسند، اما چرا باید همان کاشت را بخرید که همه آن‌ها در بلوک هستند در حالی که می‌توانید خودتان دست به کار شوید؟ طراحی جعبه خود نه تنها در هزینه شما صرفه جویی می کند، بلکه به شما این فرصت را می دهد که جعبه را مطابق با ترجیحات خود بسازید.

آیا جعبه گلدان چوبی شما به عنوان فضای ذخیره سازی اضافی برای ابزار باغبانی عمل می کند؟ یا اینکه می خواهید صندلی اضافی را در طراحی خود بسازید؟ آیا برای فضای پاسیو خود به چیزی کوچکتر نیاز دارید یا می توانید یک قطعه چشم نواز بزرگ برای حیاط خلوت بسازید؟

از آنچه می توانید فقط با چند ابزار و مقداری چوب بسازید شگفت زده خواهید شد. ساخت اکثر این طرح های کاشت چوبی بسیار ساده است، حتی نیازی به پیروی از یک نقشه ساختمانی ندارید! این خلاقیت ایده است که هنگام سفارشی کردن چیزی مانند جعبه چوبی از همه مهمتر است. از این لیست به عنوان الهام برای ایجاد شکل و اندازه عالی برای دکوراسیون خود استفاده کنید. حتی می‌توانید ایده‌های موجود در این فهرست را برای یک طرح کاشت DIY که واقعاً بی‌نظیر است، ترکیب کنید.

ایده‌های زیر بر اساس هندسه مرتب شده‌اند، پس شما در چه حالتی هستید؟ یک مستطیل کلاسیک یا شش ضلعی غیر معمول؟ یک نردبان پر زرق و برق یا مثلث بد بو؟ هر عنصری که توجه شما را جلب می کند همان چیزی است که باید در طراحی خود بگنجانید.

اگر همیشه می‌خواستید فضای سبز بیشتری را در حیاط خلوت یا پاسیو خود بگنجانید، اما فضا را نداشتید، یک جعبه چوبی می‌تواند راه‌حل باشد. شما می توانید تقریباً هر چیزی را در آنها رشد دهید! آنها برای گل‌ها، سبزیجات، گیاهان دارویی، ساکولنت‌ها و درختچه‌ها عالی هستند، و آنها را به اقلام فوق‌العاده‌ای همه‌کاره تبدیل می‌کنند که استفاده زیادی از آنها خواهید داشت.

مهم نیست که به دنبال چه چیزی هستید، ما ایده های سرگرم کننده و کاربردی را داریم که برای ایجاد گلدان چوبی مناسب برای باغ یا پاسیو خود نیاز دارید!


شش ضلعی

افزودن یک جعبه چوبی هندسی به حیاط خود یک راه جالب برای ایجاد تضاد بین درختچه ها و اشکال است. این جعبه ها برای کاربردی بودن لازم نیست شکل های مربع سنتی داشته باشند. در واقع، شش ضلعی ها در واقع فضای بیشتری برای گیاهان ایجاد می کنند.

برای الهام بخشیدن به باغ خود به برخی از این طرح های شش گوش نگاهی بیندازید. کاشت چوبی که نقش یک نیمکت را نیز دارد؟ یا اینکه فقط چند گلدان کوچک را در اتاق آفتاب خود آویزان کنید چطور؟

فلاور باکس شش ضلعی
گلدان چوبی با حالت نیمکت
گلدان چوبی دیواری

پنتاگون

این جعبه کاشت پنج ضلعی DIY یک افزودنی پویا به حیاط خلوت شما است. جعبه داخلی ساخت آن را کمی پیچیده‌تر از طرح‌های دیگری که انتخاب کرده‌ایم می‌کند، اما به دلیل زوایای ساده و ساختار اولیه، برای کارگران چوبی با تجربه نباید خیلی سخت باشد.


فلاور باکس مثلثی

از آنجایی که مثلث ها اشکالی نیستند که اغلب در طبیعت به وجود می آیند، افزودن جعبه های گلدان مثلثی به حیاط خلوت شما می تواند یک نقطه کانونی واقعاً چشمگیر باشد. شما می توانید با آزمایش رنگ ها، ارتفاع و بافت هایی که واقعاً در حیاط شما برجسته هستند، لذت زیادی ببرید.


گلدان چوبی هرمی شکل

برای جلوه چشمگیرتر، کاشت مثلثی خود را به سمت بالا بسازید یا چندین کاشت برای ساختن یک هرم روی هم قرار دهید. آزادی هنری هنگام ساختن یک گلدان هرمی تشویق می شود زیرا این تفسیر شماست که آن را منحصر به فرد می کند. اگر می توانید راهی برای معکوس کردن هرم خود به شکل مخروطی پیدا کنید، آفرین!

سعی کنید گل‌ها، سرخس‌ها و ساکولنت‌ها را روی لایه‌های مختلف مخلوط کنید تا تأثیر بصری به آن اضافه کنید. کاشت چوب هرمی نیز یک راه خلاقانه برای سازماندهی باغ گیاهان دارویی خواهد بود.

گلدان چوبی هرمی شکل

قفسه های مستقیم

راه های زیادی وجود دارد که می توانید از قفسه بندی برای نمایش گیاهان خود استفاده کنید. قفسه های صاف ظاهری کلاسیک هستند که به راحتی به روز می شوند تا مدرن تر شوند. اگر به سبک‌های سنتی‌تر علاقه دارید، چوب اصلاح‌شده روشی منحصربه‌فرد برای دادن شخصیت بیشتر به قفسه‌های مستقیم یا چسبیدن به الوارهای فرآوری‌شده است.


قفسه های زاویه دار

قفسه های زاویه دار یک راه سرگرم کننده برای نشان دادن گیاهان هستند! به عنوان یک عنصر طراحی، تقریباً در همه فضاها به خوبی کار می کنند و می توانند راهی ساده برای افزودن تنوع به دکوراسیون شما باشند. این ایده های جالب را از دست ندهید!


گلدان چوبی گرد

گلدان های دایره ای روشی محبوب برای ادویه بخشیدن به دکوراسیون حیاط خلوت شما هستند. ساخت آنها نسبتاً آسان است و برای همه انواع گیاهان مناسب هستند. اگر به دنبال راهی برای اضافه کردن هندسه بیشتر به باغ خود هستید، تأثیری که یک گلدان چوبی گرد می تواند بر فضای بیرونی شما بگذارد را در نظر بگیرید.


طبقه بندی شده

جعبه های کاشت طبقه ای بهترین راه برای ایجاد ابعاد در حیاط شما هستند. با قرار دادن استراتژیک گیاهان در ارتفاعات مختلف می توانید مطمئن شوید که زیباترین گل های شما همیشه قابل مشاهده هستند.

اگر می خواهید نقاط کانونی عمودی بیشتری را در حیاط خود ایجاد کنید، بدون اینکه به درختان یا درختچه های بزرگ متعهد شوید، یک گلدان طبقه ای بسیار مفید است.


فلاور باکس ذوزنقه

ذوزنقه ها یک انتخاب مطلوب برای جعبه های کاشت هستند. شکل همه کاره آنها با هر سلیقه دکوری ترکیب می شود و در باغ های معمولی و همچنین دکورهای مد روز به خوبی کار می کنند.

ذوزنقه‌ها نیز یکی از طرح‌های چوبی آسان‌تر برای بازسازی هستند زیرا نیازی به برش‌های فانتزی یا ابزار برای مونتاژ ندارند.

فلاورباکس پلکانی

فلاورباکس پلکانی یک راه عالی برای افزودن جذابیت بصری به حیاط شما است. ما ایده ساختن خودتان را دوست داریم تا بتوانید ارتفاع را سفارشی کنید.

یک نردبان با پنج پله با تکیه دادن به حصار شما عالی به نظر می رسد، در حالی که یک نردبان سه پله روی عرشه شما قرار می گیرد و برای نگهداری گیاهان تازه در نزدیکی شما بسیار راحت است.

فلاورباکس پلکانی
گلدان چوبی عمودی
گلدان چوبی طبقه ای
گلدان چوبی

گلدان چوبی مربع

جعبه گلدان چوبی به شکل مربع برای همیشه مورد علاقه بسیاری از افراد خواهد بود. مکعب کلاسیک نسخه رایجی است که وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که باید ساده یا خسته کننده باشد.

این مکعب‌های کاشت را که برای ایده‌های منظمی در مورد چگونگی اضافه کردن جذابیت به پروژه DIY خود آورده‌ایم، بررسی کنید.


گلدان چوبی مستطیل شکل

ساخت فلاورباکس چوبی مستطیلی یک راه ساده برای بدون پیچیدگی بیش از حد پروژه شما است.

هنگام انتخاب ابعاد مستطیل خود، در نظر بگیرید که چه چیزی رشد خواهید کرد. یک پلان کاشت بلند و عمودی زمانی که با چمن بلند یا سرخس پر شود بسیار پیچیده به نظر می رسد. مستطیل های کوتاه و پهن به عنوان بوم عالی برای گل های رختخواب مانند گل همیشه بهار و ایمپاتیانس هستند.

برخی از ایده‌های گلدان چوبی که در زیر ارائه کرده‌ایم عبارتند از چرخ‌ها، که می‌توانند جزییات مفیدی باشند.

این طرح های جعبه گلدان چوبی بلند را بررسی کنید


داربست

یک جعبه کاشت DIY که دارای جزئیات داربست است، راهی هوشمندانه برای ایجاد فضای بیشتر در باغ شما است. از ظاهر تاک ها لذت خواهید برد. بعلاوه، یک گلدان با داربست به شما امکان می دهد گیاهان و گل های بالارونده را با هم پرورش دهید تا نقطه کانونی خیره کننده ای داشته باشید که در جلو یا حیاط خلوت عالی به نظر می رسد.

فلاورباکس چوبی

نگهدارنده شلنگ

اکنون در اینجا روشی هوشمندانه برای استفاده بیشتر از فلاورباکس چوبی شما وجود دارد. دست سازهای هوشمندی که این جعبه‌ها را ساخته‌اند، با گنجاندن فضای ذخیره‌سازی، آن‌ها را کاربردی‌تر کرده‌اند.

چه استفاده از درب یا درب قابل جابجایی را انتخاب کنید، قسمت بالایی را برای فضای ذخیره سازی مطلوب در زیر شلنگ، ماله دستی یا حتی مواد غذایی گیاهی کم عمق نگه دارید!


ترکیبی

ما عاشق نبوغ این جعبه های کاشت چند منظوره هستیم. حروف اول خود را با گل پر کنید تا از شکوفایی استقبال کنید یا در یک نیمکت برای صندلی اضافی بسازید.

وقتی صحبت از ترکیب اشکال، طرح‌ها و جزئیات می‌شود، ایده‌ها بی‌پایان هستند، بنابراین خلاق باشید و اجازه دهید تخیلتان اوج بگیرد!

فلاور باکس چوبی
گلدان چوبی مدل فلاورباکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629