سه شنبه 11 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
فلاور باکس
فلاور باکس چوبی: مزایا، نگهداری و خرید
آگوست 9, 2022
پله چوبی دوبلکس و 12 طرح و ایده فوق العاده برای آن
آگوست 13, 2022

چرا از درب لابی چوبی استفاده کنیم؟

درب تمام چوب

در بین همه جاهای خانه درب لابی اولین چیزی است که وارد چشم می شود . هر چه زیباتر باشد، تاثیر بهتری بر مهمانان ما می گذارد. به همین دلیل است که گاهی اوقات انتخاب درب ورودی ایده آل برای خانه ما می تواند یک تصمیم کاملاً پیچیده باشد.

خوشبختانه درهای لابی چوبی هم از نظر دکوراسیون و هم از نظر دوام و ایمنی یک شرط مطمئن هستند . uبه همین دلیل است که ما به این نوع درهای خیابانی متعهد هستیم ، زیرا درهایی از مواد 100٪ طبیعی ساخته شده اند که ظرافت، اصالت و گرما را نیز منتقل می کنند.

زیبایی چوب غیر قابل انکار است و ماده ای بسیار تزیینی است که با انواع محیط ها سازگاری دارد. در این مقاله مزایای بسیاری از درب ورودی چوبی جامد را خواهیم دید.

طیف گسترده ای از سبک ها

در درب لابی چوبی جا برای سبک های زیادی وجود دارد ، از درهایی با هوای بسیار روستیک گرفته تا درهایی با مینیمال ترین شکل ها که در آنها سادگی حاکم است. شما می توانید پیشنهادهای باشکوهی برای درب های خیابانی مدرن ، با طرح ها و رنگ های هندسی به دور از رنگ های طبیعی کلاسیک چوب پیدا کنید. سبک خانه شما هر چه باشد، یافتن درب چوبی مناسب برای نمای بیرونی خانه برای شما بسیار آسان خواهد بود، زیرا چوب ماده ای بسیار قالب گیری است و بنابراین بهترین گزینه برای ساخت درب هایی با طرح های منحصر به فرد و در تنوع بسیار زیادی در پرداخت و رنگ .

درب ورودی چوبی

همچنین بخوانید: انواع درب لابی چوبی

چوب یک ماده بسیار بادوام است

یک درب ورودی چوب جامد خوب خواص اصلی خود را برای مدت طولانی حفظ می کند و با تعمیر و نگهداری ساده قابل تجدید است. این عمدتا به لطف درمان هایی که در حال حاضر روی این درهای چوبی انجام می شود و همچنین فرآیندهای اشباع مجاور و عمیق رخ می دهد.

آنها دارای خواص عایق عالی هستند

به لطف ساختار سلولی چوب، درهای ورودی چوبی دارای خواص عایق حرارتی و صوتی عالی هستند . در نتیجه، کاهش خوبی در آلودگی صوتی و صرفه جویی در انرژی هنگام گرم کردن یا خنک کردن خانه حاصل می شود. و این است که چوب ماده عایق درجه یک طبیعت است.

درب لابی چوبی:احساس راحتی

درهای چوبی یکپارچه احساس راحتی و طبیعی بودن را ایجاد می کنند ، به همین دلیل است که بسیاری از مردم فکر می کنند که به دلیل رفاهی که منتقل می کنند، خواص مفیدی برای سلامتی دارند. هیچ درب خارجی دیگری مانند درهای چوبی آن احساس گرمای باشکوه را ایجاد نمی کند.

تعهد زیست محیطی

چوب یک ماده قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت است ، زیرا از منابع تامین کاملاً پایدار می آید . علاوه بر این، برای تولید درب چوبی به انرژی نیاز نیست، زیرا درختان برای رشد خود از انرژی خورشیدی تغذیه می‌شوند و انرژی مورد نیاز برای تبدیل چوب به درب خیابان بسیار کمتر از انرژی مورد نیاز برای درب‌های تولیدی در مواد دیگر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629