دوشنبه 11 مهر 1401
09127393629
Azhman_group.co
o

فلاور باکس چوبی چیست و چه کاربردی دارد؟

پله چوبی دوبلکس
تاثیر پله چوبی دوبلکس بر زیبایی دکوراسیون
جولای 5, 2021
فلاور باکس
انتخاب بهترین چوب برای ساخت فلاور باکس چوبی
نوامبر 8, 2021

فلاور باکس چوبی چیست و چه کاربردی دارد؟

فلاور باکس

آیا می دانید فلاور باکس چوبی چه کاربردی دارد؟ از این باکس های چوبی برای چه کارهایی استفاده می کنند.

در مطالب قبلی شما را با تاثیر پله چوبی دوبلکس بر زیبایی دکوراسیون آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص فلاور باکس چوبی به دست آورید.

فلاور باکس چوبی چیست

وقتی صحبت از باکس های گیاهی می شود، زیبایی آن به چوبی بودن باکس است. بدون شک، چوب به گونه ای با دوام است که در مورد سایر مواد اینطور نیست و به دوران گذشته بازمی گردد. باکس‌های چوبی و جعبه‌ های پنجره اخیراً محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند و محیطی سازگار با محیط زیست را فراهم می‌ کنند، به ‌ویژه زمانی که از چوب انبار یا چوب احیا شده ساخته می‌شوند. با این حال، برخی از زیباترین مواد چوبی، چوب سرخ و سرو هستند که تا حدی به دلیل دانه های غنی آنها است. اما هر کدام از این چوب ها علاوه بر زیبایی، فوایدی نیز دارند.

Redwood و سرو به طور طبیعی مقاوم در برابر پوسیدگی هستند، با دوام و عمر مفید طولانی دارند. علاوه بر این، هر دو چوب در برابر مشکلات مقاومت می کنند و از مشکلاتی هایی که می توانند در چوب های نرم تر ( سافت وود) رخ دهند، جلوگیری کنند. باکس های چوبی و فلاور باکس ها بسته به سبک و طراحی خانه می توانند مکمل نمای بیرونی خانه باشند.

به علاوه، باکس های چوبی می توانند یک طرح منسجم برای نمای بیرونی خانه شما ایجاد کنند. چوب نیز ماده مناسبی برای استفاده در باغبانی باکس ها است، زیرا گیاه را با مواد شیمیایی که ممکن است الگوهای رشد را در برخی گونه‌ها تحریک کند، آلوده نمی‌کند. در واقع، این تنها یک دلیل برای رنگ نگرفتن یک باکس چوبی است و در عوض آنها را “بومی” نگه می دارد. اگر رنگ یا پوشش چوب را انتخاب می کنید، توصیه می کنیم یک روکش به عنوان یک مانع محافظ به گلدان خود اضافه کنید. روکش های پلاستیکی نیز عمر باکس را افزایش می دهند. در نهایت، باکس‌های چوبی ریشه‌های گیاه را خنک ‌تر از سایر مواد نگه می ‌دارند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نرده چوبی راه پله با 12 طرح مختلف

فلاور باکس چوبی

باغبانی با استفاده از باکس چوبی

وقتی صحبت از باغبانی با استفاده از فلاور باکس چوبی به میان می آید، چوب وسیله مناسبی است. آنها در الوار های مرتفع استفاده می شوند و محیطی سازگار با محیط زیست را همانطور که طبیعت در نظر گرفته اند فراهم می کنند. باکس های چوبی ظاهری سازگار با محیط طبیعی دارند. علاوه بر این، باکس های چوبی برای انواع خاصی از گل ها و گیاهان مانند ساکولنت ها و کاکتوس ها مناسب تر هستند. و از آنجایی که چوب به عنوان یک عایق حرارت طبیعی عمل می کند، اگر در آب و هوای گرم و خشک زندگی می کنید، خاک و همچنین ریشه ها خنک تر می مانند.

نگهداری از فلاور باکس چوبی

اگر فلاور باکس چوبی خود را طبیعی بگذارید، توصیه می ‌کنیم برای کاهش جنبه‌های متخلخل برخی از چوب‌ها، روکش اضافه کنید. این امر مانع از شسته شدن مواد مغذی از خاک و داخل چوب می شود.

روکش ها هم احتمال پوسیدگی را در طول زمان کاهش می دهند. به جای آن می توانید از یک ماده ضد آب برای باکس خود استفاده کنید. اگر می خواهید باکس خود را رنگ یا لکه کنید، پیشنهاد می کنیم چیزی غیر سمی انتخاب کنید. این کار چوب را برای مدت طولانی‌ تری محافظت می‌ کند و در عین حال سمومی را که ممکن است بر رشد گیاه تأثیر بگذارد، کاهش یا از بین می برد. با این حال مطمئن شوید که زهکشی کافی دارید. اگر خودتان باکس چوب می‌ سازید، از میخ‌ های ضد زنگ استفاده کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نکاتی مهم در ساخت پله چوبی دوبلکس

برای خرید بهترین انواع فلاور باکس چوبی با کارشناسان ما با شماره 09127393629 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09127393629