سه شنبه 08 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

چرا اقدام به خرید فلاورباکس چوبی کنیم

راهنمای انتخاب چوب برای پله چوبی
سپتامبر 26, 2022
Wooden flower box
گلدان چوبی، انواع ساخت و راهنمای انتخاب
اکتبر 1, 2022

چرا اقدام به خرید فلاورباکس چوبی کنیم

فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی ، نه تنها در کوه ها بلکه در شهر. آنها هنگام ایجاد یا خرید با انتخاب عاقلانه، پس از اطلاع، مزایای خود را دارند. بیایید ببینیم چه انواعی وجود دارد و چه زمانی باید آنها را به انواع دیگر کاشت ترجیح داد. کسانی که آنها را انتخاب می کنند اغلب افرادی هستند که به جزئیات اهمیت می دهند. هنگام ارزیابی اثربخشی کاشت‌های چوبی، باید موقعیتی که آنها را در آن قرار داده‌ایم و نوری که گیاهان وارد شده در واقع می‌گیرند را نیز در نظر گرفت. به طور کلی نقاط قوت کاشت های چوبی مقاومت، سازگاری، چکش خواری است.

ساخت فلاورباکس چوبی

چوب کلاسیک اما برای مدرن ترین باغ ها نیز مناسب است، چوب یک ماده طبیعی است و بنابراین در صورت امکان ترجیح داده می شود. البته باید به روش صحیح درمان شود تا از زوال بی مورد آن جلوگیری شود، علاوه بر این، هر کاشت باید “آماده” شود تا گیاهان را به شیوه ای مناسب در خود جای دهد.

زیرلایه ای می گیرد که خاک را جدا می کند تا در تماس با چوب فلاورباکس به آن آسیبی وارد نشود. زمانی که ما خودمان گلدان های چوبی می سازیم تا مجبور شویم به نحوی روی آن ها را بپوشانیم، آن هایی که می خریم معمولاً دارای آستر داخلی پلاستیکی هستند. خطری که در صورت عدم تامین این جداسازی وجود دارد این است که آبیاری مداوم به لایه های داخلی چوب کاشت آسیب جبران ناپذیری وارد می کند.

هنگام ساختن یک کاشت کاری، فراموش نکنید که سوراخ هایی برای تخلیه آب نیز ایجاد کنید تا ریشه ها حتی در صورت آبیاری بیش از حد سخاوتمندانه پوسیده نشوند. با در نظر گرفتن این عناصر ضروری، می‌توانیم با تجهیز خود به توگا‌های چوبی و ورق‌های کاغذ قیر که می‌تواند از کاشت‌های چوبی داخل آن‌ها محافظت کند، همانطور که پلاستیک در آن‌هایی که در بازار هستند، این کار را انجام می‌دهد.

اگر رنگ طبیعی چوب را ترجیح می‌دهیم ، می‌توانیم به ساخته خود یک لایه لاک محافظ ببخشیم، اما هیچ‌کس ما را منع نمی‌کند که آن را در سایه‌های مختلف و همچنین در تم خانه یا باغی که میزبان آن است، رنگ کنیم و از رنگ‌های خاص برای چوب استفاده کنیم. .

گلدان های چوبی

فلاورباکس چوبی بالکن

فلاور باکس چوبی وقتی در بالکن قرار می گیرند اصلاً بی جا نیستند . آنها اصلاً رنگ های طبیعت را به یاد نمی آورند و به همین دلیل به ایجاد فضای باغ حتی در طبقه پنجم ساختمان غوطه ور در ترافیک کمک می کنند.

نکته مهم این است که از مرغوبیت فلاورباکس مطمئن شوید تا خراب نشود. انتخاب نوع گلدان یا گلدان نیز به نوع گیاهی که باید داشته باشد مرتبط است، این نیز بر اندازه و شکل آن تأثیر می گذارد. همچنین گلدان های چوبی مجهز به شبکه هایی برای رشد گیاهان بالارونده یا با پایه های راحت هستند که عملیات تمیز کردن را تسهیل می کند و از رکود آب جلوگیری می کند.

فلاورباکس برای فضای باز

در فضای باز، برای ایجاد مناطق فرعی در همان باغ، می توان از توری های چوبی به همراه کاشت های چوبی استفاده کرد. کوپلینگ عالی برای به دست آوردن یک اثر بسیار طبیعی و آرامش بخش. کاشت های چوبی جایگزین معتبری برای آنهایی هستند که از سنگ ساخته شده اند، این به سبکی که ما انتخاب کرده ایم بستگی دارد، اما مطمئناً یک عنصر چوبی در وسط سبزه کمتر از یک عنصر پلاستیکی شرم آور است.

برای جلوگیری از خراب شدن و آسیب دیدن هر چند وقت یکبار کاشت را خالی کنید، خاک چسبیده به دیوارها را بردارید، از یک کاغذ ساینده و یک محصول برای محافظت از چوب استفاده کنید.

فلاورباکس چوبی

قیمت فلاور باکس چوبی

نه به این دلیل که به جای پلاستیک از چوب ساخته شده‌اند ، این گلدان‌ها با در نظر گرفتن مزایای آن در  کوتاه مدت بسیار گران می‌شوند. مقاومت، سازگاری، انعطاف پذیری . کاملاً واضح است که قیمت با توجه به مدل و اندازه متفاوت است و در صورت “ترکیب” کاشت های چوبی افزایش می یابد. به طور کلی، از 10 تا 100 یورو می رود، در آمازون می توانید نمونه های زیادی را مشاهده کنید .

علاوه بر آنلاین، ما می‌توانیم گلدان چوبی در مدل‌های مختلف را با قیمت‌های مناسب و کیفیت خوب در سطح اینترنت پیدا کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629