یکشنبه 13 آذر 1401
09127393629
Azhman_group.co
o

چرا از فلاور باکس چوبی استفاده کنیم؟

راهنمای انتخاب درب چوبی داخلی
جولای 18, 2022
طراحی و اجرای روف گاردن
خودتان اقدام به طراحی روف گاردن ساده کنید!
جولای 22, 2022

چرا از فلاور باکس چوبی استفاده کنیم؟

فلاور باکس چوبی تراس
فلاورباکس چوبی یک ظرف بسیار مفید و کاربردی برای گیاهان سبز و گلدار است: در اینجا آنها می توانند به دور از عوامل جوی رشد کنند. در بازار عناصری وجود دارند که در رنگ ها و اندازه ها با یکدیگر متفاوت هستند، اما در فضاهای مختلف بیرونی و در همه سبک های مبلمان کاملاً مناسب هستند. در واقع، یک کاشت چوبی با ظرافت ساده مشخص می شود و به شما امکان می دهد مزایای زیادی را به دست آورید: اول از همه، واقعاً همه کاره است، به طوری که بدون مشکل با بسیاری از کاربردها و موقعیت ها سازگار می شود. به این ترتیب می‌توانید به راحتی مدلی را پیدا کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می‌کند: از ساده‌ترین مدل‌های دارای شبکه به مدل‌هایی با پارچه خاصی در داخل می‌روید. در هر صورت، نتیجه زیبایی شناختی نهایی تأثیر قابل توجهی دارد. علاوه بر این، این نوع گلدان اقتصادی، راحت،
فلاورباکس چوبی

نحوه انتخاب فلاورباکس چوبی

فلاورباکس چوبی_گروه مهندسی آژمان

هنگام انتخاب فلاورباکس چوبی برای باغ خود، ابتدا باید ابعاد فضای بیرون را در نظر بگیرید. همین امر در مورد ظروف برای قرار دادن در ایوان، بالکن یا تراس نیز صدق می کند. در بازار کاشت چوبی در هر اندازه و هر نوع وجود دارد. مدل های کوچکتر فقط می توانند چند گلدان کوچک را در خود جای دهند. از سوی دیگر، نمونه‌های عمیق‌تر و بزرگ‌تر می‌توانند تعداد بیشتری از ظروف با قطر متوسط ​​را در خود جای دهند. کاشت چوبی می تواند طبیعی باشد یا به رنگی که شما ترجیح می دهید رنگ آمیزی شود: در مورد اول جلوه زیبایی شناختی بیش از هر چیز به دلیل زیبایی و دانه بندی مواد ایجاد می شود، با این حال همیشه لازم است که یک درمان بر اساس رزین های خاص انجام شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
4 ویژگی پله چوبی

همچنین بخوانید: فلاورباکس پنجره و کلی طرح برای ایده گرفتن!

نحوه قرار دادن گلدان در فضاهای بیرونی

گلدان چوبی برای فضای باز

برای داشتن یک نتیجه هماهنگ از نظر زیبایی شناختی و عملی، لازم است شکل فلاورباکس چوبی را به دقت ارزیابی کنید. در واقع در بازار مدل های مستطیل، مربع، بیضی، شش ضلعی، گرد و پنج ضلعی وجود دارد. نمونه هایی که یک توری را که گیاهان بالارونده می توانند روی آن رشد کنند، ادغام می کنند، بسیار گسترده و قابل تقدیر هستند: نتیجه نهایی تأثیر زیبایی شناختی زیادی دارد. علاوه بر این، گلدان چوبی می تواند روی زمین استراحت کند یا به پاهایی مجهز شود که آن را از زمین بلند می کند. علاوه بر این، مدل ها را می توان به یک سینی فلزی داخلی مخصوص مجهز کرد که خاک را در خود جای می دهد: به این ترتیب از نشت خاک و آب که باعث پوسیدگی چوب می شود جلوگیری می شود. موقعیت گلدان ها به شما امکان می دهد باغ را جذاب تر و رمانتیک تر کنید.

همچنین بخوانید: فلاور باکس چیست؟

نحوه ساخت یک فلاور باکس چوبی

کاشت چوبی بزرگ DIY

اگر نمی خواهید یک فلاور باکس بخرید، می توانید خودتان این کار را انجام دهید: فقط به مهارت های دستی، دقت و تعداد معینی تخته چوبی نیاز دارید. از طرف دیگر، پالت ها را می توان بازیابی کرد و یک بازیافت خلاقانه را می توان اجرا کرد. 6 تکه چوب برای اضلاع بلند و 3 تکه دیگر برای قسمت پایینی با طول مساوی، یک قطعه ضربدری مرکزی، 6 تکه چوب برای اضلاع کوتاه، دو مربع کوچک که نقش پا را دارند و 4 تکه برای گوشه های داخلی نیاز دارید. برای ساختن یک گلدان چوبی تخته بلند پایینی روی زمین قرار می گیرد که دو مربع کوچک روی آن قرار می گیرد و آنها را با پیچ و پیچ گوشتی ثابت می کند. در این مرحله این روش با ضلع دوم و اضلاع کوتاه تکرار می شود تا آنها را نخ به نخ وصل کنید. پس از مونتاژ کاشت، باید یک لایه لاک محافظ برای جلوگیری از شروع کپک زدن اعمال شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
اصول طراحی روف گاردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629