دوشنبه 10 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o

5 ایده با نیمکت چوبی برای فضای ذخیره سازی بیشتر

درب لابی چوبی
12 ایده استفاده از انواع درب تمام چوب
سپتامبر 11, 2022
راهنمای انتخاب بهترین نرده راه پله
سپتامبر 12, 2022

5 ایده با نیمکت چوبی برای فضای ذخیره سازی بیشتر

نیمکت چوبی
ایده های نیمکت چوبی

نیمکت چوبی همه کاره است فضایی را در راهرو، اتاق خواب یا اتاق ناهارخوری خواهید یافت – اجازه دهید از ایده های نیمکت ما الهام بگیرید!

همچنین برای خرید نیمکت چوبی نیز می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

نیمکت چوبی به عنوان نشیمن میز ناهار خوری

اتاق ناهار خوری نیمکت چوبی

دیگر نه فقط برای گوشه‌های معمولی صبحانه و مجموعه‌های پاسیو در فضای باز، نیمکت چوبی را می‌توان روی هر میز ناهارخوری قرار داد. نیمکت‌ها حتی به رسمی‌ترین میزها احساس آرامش می‌بخشند و بیشتر از صندلی‌های غذاخوری، صندلی‌های بیشتری را ارائه می‌دهند. این اتاق غذاخوری (سمت چپ) فقط یک نیمکت چوبی دارد، اما سعی کنید یکی از آن ها را در دو طرف میز قرار دهید.

نکته : برای داشتن ظاهری مجلل و راحت، یک نیمکت چوبی روکش دار انتخاب کنید.

نیمکت در پای تخت

ایده های نیمکت

یک نیمکت چوبی در انتهای تخت می تواند جای یک پاتختی را بگیرد، به خصوص اگر نیمکت پشتی داشته باشد. در این اتاق، نیمکت با پارچه ای پوشانده شده است که با ملافه و تخته سر هماهنگ است و حسی یکپارچه به اتاق می دهد.

نکته : یک نیمکت ذخیره سازی در انتهای تخت، مکانی ایده آل برای نگهداری بالش ها و پتوهای اضافی است.

در کمد دیواری

ایده نیمکت کمد

اگر کمد دیواری دارید ، اینجا فقط جای یک نیمکت روکش دار است. مطمئن شوید که نیمکت فضای زیادی را اشغال نمی کند. شما نمی خواهید به آنها ضربه بزنید. این نیمکت پر از کوسن است، که آن را به صندلی مناسبی برای بچه های کوچک تبدیل می کند تا به مادر یا پدر کمک کنند تا صبح (یا قبل از آن شب خاص!) لباس بپوشند.

نکته : یک کمد کوچکتر نیز می تواند از یک نیمکت شیک یا عثمانی بهره مند شود. این مکان ایده آل برای پوشیدن و درآوردن کفش است.

نیمکت چوبی در راهرو

Sitzbank Hausflur

این نیمکت رخت‌کن از چوب و فلز ساخته شده تا به راحتی تمیز شود. در انتخاب نیمکت برای راهرو خود به موادی که مراقبت آسانی دارند توجه کنید که قطعا کثیفی زیادی به آن وارد می شود. از مهمانان خود با یک نیمکت روکش دار درست در کنار درب ورودی پذیرایی کنید. مکان مناسبی برای درآوردن کفش های مهمانان است. تافت زدن دکمه یا تزیینات سر ناخن به شیک بودن آن می افزاید.

همچنین از فضای زیر صندلی استفاده کنید و جعبه‌ها یا جعبه‌های اضافی را در زیر آن قرار دهید تا به عنوان مثال، فضای ذخیره‌سازی توپ فوتبال و سایر وسایل در فضای باز قرار گیرد.

نکته : نیمکت‌های ذخیره‌سازی کفش، تجهیزات ورزشی و سایر اقلام را از سر راه دور نگه می‌دارند.

زیر میز کنسول

Sitzbank Ideen

این اتاق خواب مستر یکی از روش های مورد علاقه ما برای استفاده از نیمکت چوبی است – زیر میز کنسول برای ایجاد روشویی. به دنبال مکانی برای آماده شدن در صبح هستید؟ یک آینه را روی میز کنسول آویزان کنید، یک چراغ رومیزی زیبا برای روشنایی خوب و یک نیمکت رومیزی زیر آن قرار دهید. حالا شما یک روشویی مجلل دارید!

در یک اتاق نشیمن، می توانید یک نیمکت زیر میز کنسول برای نشستن اضافی در یک نوک قرار دهید. قرار دادن آنها زیر میز یک ترفند صرفه جویی در فضا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629