چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

10 طرح فلاور باکس چوبی برای نگهداری از گیاهان

نرده چوبی
نرده چوبی تراس و همه چیز درباره آن
اکتبر 10, 2022
اجرای روف گاردن با نکات مهم
اکتبر 15, 2022

10 طرح فلاور باکس چوبی برای نگهداری از گیاهان

گلدان چوبی

همه اشکال و اندازه‌ها، از چوب‌های مختلف در رنگ و بافت، ساختاری در ارتفاع، کم ارتفاع، معلق در هوا یا راه رفتن روی چرخ‌ها وجود دارد.

گلدان چوبی های زیادی در بازار موجود است و شما فقط باید یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه در محیط های بیرونی شما، در تراس، بالکن، زیر ایوان یا در باغ مناسب باشد. هر چیزی که انتخاب شما بر روی آن قرار می گیرد، بیش از همه مراقب محتوا باشید. با انجام این کار، گیاهان و گل هایی که در داخل گلدان های چوبی خود پرورش می دهید، مانند بسیاری از ملکه های کوچک خواهند بود که بر روی تختی لذت بخش نشسته اند. 

در این مقاله ایده‌ها، ده فلاور باکس چوبی مختلف را بررسی می‌کنیم که معتقدیم می‌توانند به افزایش بیشتر فضای سبز شما کمک کنند، اما همچنین به ایوان یا تراس شما شخصیتی می‌بخشند. بنابراین امیدواریم راه‌ حل‌ هایی که برای شما انتخاب کرده‌ایم توجه شما را جلب کرده و ایده‌های مفیدی را برای ایجاد گوشه‌ای از فضای سبز خود با فلاور باکس های چوبی که واقعاً با پروژه‌های شما مطابقت دارد، در اختیار شما قرار دهد. 

فلاور باکس چوبی مدرن

فلاور باکس چوبی

این اولین نمونه از فلاور باکس چوبی که ما ارائه می دهیم یک مبلمان باغ کاملاً عالی است. به اندازه کافی جادار برای نگهداری گیاهان متعدد و به قدری کاربردی است که دارای قفسه ای در زیر گلدان است که می توانید تمام مواد مورد نیاز برای مراقبت از آنچه کاشته اید را در آن قرار دهید. از جمله ابزارهایی که می‌توانید در سطح پایینی سازه نگه دارید: مقداری خاک، یک بیل کوچک، مقداری کود، قوطی آبیاری، چند دانه جدید و هر چیزی که می‌خواهید برای حفظ بهتر فضای سبز در دسترس داشته باشید. نکته قابل توجه رنگ چوب و بافت آن است که این گلدان را شبیه یک مبلمان باغی مرغوب می کند.

همچنین بخوانید: فلاور باکس پنجره با کلی ایده زیبا!

فلاور باکس چوبی معلق

فلاور باکس چوبی معلق

این فلاور باکس چوبی مربعی بسیار کوچک به خود اجازه می دهد تا توسط باد آرام شود که نمی تواند بیش از یک گیاه را در خود جای دهد و آن را به قهرمان اصلی تبدیل می کند. فضای سبز یا گل های قاب شده با ساختار چوبی طبیعی آن را به یک شی واقعاً اصلی تبدیل می کند که به محیطی که آن را در آن قرار می دهید شخصیت می بخشد. 

چنین ساختار چوبی می تواند  ایوان شما را به گونه ای شخصی سازی کند که شما انتظارش را ندارید. همچنین می توانید تصمیم بگیرید که گوشه ای از ایوان یا بالکن را به یک یا چند شیء مشابه اختصاص دهید تا ترکیبی از گلدان های چوبی معلق ایجاد کنید. چراغ سبز به خلاقیت و تخیل شما. خود را در جستجوی اصلی ترین راه حل ها افراط کنید، که این جعبه های گل چوبی واقعاً می توانند تاج و تخت کوچکی برای گیاهان و گل های شما باشند. 

فلاورباکس چوبی با ظاهری ساده

گلدان، edictum - UNIKAT MOBILIAR edictum - UNIKAT MOBILIAR خانه های روستایی لوازم جانبی و دکوراسیون

حاوی اسطوخودوس های رمانتیک است که بلافاصله ما را به فکر پرووانس می کند، این فلاورباکس چوبی به سبک روستایی. یک شی فوق العاده در سادگی خود، که کاملا در یک محیط حومه شهر، زیر ایوان یا در باغ یک ویلا قرار می گیرد. تصویری که ما را به یاد بوها و رنگ های روستاهای فرانسه می اندازد، به طوری که اگر چشمانمان را ببندیم تقریباً صدای سیکادا را از دور می شنویم.

فلاورباکس چوبی با روح هنری

homify باغ روستیک کاشت و گلدان

این فلاورباکس چوبی بسیار خاص با شکل نامنظم روحیه هنرمندانه‌تری از همیشه دارد. اثری که به‌عنوان یک شی طراحی که از سبک مدرن پیروی می‌کند متولد شد، اما حتی در زیر ایوانی که با مبلمان کلاسیک‌تر و سنتی‌تر باغ مشخص می‌شود، مورد استقبال قرار می‌گیرد.

سبک صنعتی با بقیه مبلمان شما در تضاد خواهد بود و نتیجه زیبایی شناختی واقعاً چشمگیری را ایجاد می کند. در تصویر، برای تقویت بیشتر شکل خاص این گلدان، این گل های زیبای صورتی رنگ در گلدانی که در داخل سازه قرار دارد کاشته شده اند. این در واقع یک عنصر مهم خواهد بود که رنگ گل های گیاه به عنوان تضاد با شی میزبان آن عمل کند.

سبک صنعتی برای فلاور باکس چوبی 

Jardinière à plantes grases, R'HOME Style R'HOME Style باغ به سبک صنعتی کاشت و گلدان

این فلاور باکس چوبی به سبک صنعتی شخصیت بزرگی را ایجاد می کند که به محیط اطراف که در آن قرار گرفته است شخصیت می بخشد. یک قطعه واقعا منحصر به فرد که تمام مهمانان شما را بی حرف خواهد گذاشت. این گلدان چوبی به اندازه ای بزرگ است که برای پرورش گیاهان مختلف از گونه های مختلف استفاده می شود، این گلدان چوبی را می توان هم در بیرون مانند بالکن یا ایوان و هم در هر اتاق دیگری از خانه قرار داد. این پروژه با نام تجاری  R’HOME Style است. 

فلاور باکس برای تراس

پروژه ها، بالکن، ایوان و تراس Hortensia Hortensia به سبک مدرن

فکر می‌کنید به جای این فلاور باکس چوبی که فضای سبز تراس این کانکس را محصور می‌کردند، به‌گونه‌ای که گویا تخت گل هستند، چیست؟ اشیایی که بیشتر شبیه نرده های کم ارتفاع و مربع هستند، اما با سطحی به قدری بزرگ که می توانند گیاهان و گل های مختلف را در خود جای دهند. سازه‌های مشابه نیز می‌توانند به خوبی به ایجاد یک  باغ سبزی صفر کیلومتر در تراس خانه شما کمک کنند. یک راه حل مشابه می تواند چهره این فضا را کاملاً تغییر دهد که در غیر این صورت کاملاً ناشناس و کاملاً خسته کننده خواهد بود. این گلدان های چوبی، پر از گیاهان و گل های سرسبز، ظاهر این تراس را که در آن سبزه پیروز است و گذراندن لحظاتی از آرامش در آن بسیار دلپذیر خواهد بود، کاملاً تغییر می دهند.

نوع فیبر برای یک گوشه رمانتیک معتبر

Dachterrasse در هامبورگ، 30 متر مربع، DIE BALKONGESTALTER DIE BALKONGESTALTER سبک معاصر بالکن، ایوان و تراس لوازم و تزئینات

در این گوشه فوق العاده با فضایی فوق العاده رمانتیک است که می توانید عصرها بعد از کار به آرامش خاطر برسید. یک تراس چوبی که زیباترین مواد تشکیل دهنده آن رنگ های جسورانه گل هایی است که آن را پر کرده است. گلدانی که در اینجا پیشنهاد می کنیم جایگزین بسیار مناسبی برای آنهایی است که تاکنون با آن مواجه شده ایم. این نوعی کیسه پارچه ای محکم و مقاوم است که گلدان های گیاهان مورد علاقه شما را در خود جای می دهد که گوشه ای از رمانتیسیسم اصیل شما را به شیوه ای غیر قابل انکار مشخص می کند. این گلدان‌های خاص که از نرده‌های چوبی این تراس لذت‌بخش آویزان شده‌اند، محیط حصار را دنبال می‌کنند و مطمئناً به شکل مهمی در تجهیز تمام محیطی که در تصویر می‌بینید کمک می‌کنند. 

نتیجه یک فضای کاملاً زیبا است که توسط چند شمع غول پیکر روشن می شود که در نزدیکی آن یک گلدان بزرگ گرد و سفید روشن وجود دارد که یک اثر کنتراست واقعاً منحصر به فرد ایجاد می کند. برای مهر و موم کردن این فضای واقعاً افسانه‌ای، کنده‌های چوب بر روی چیزی قرار گرفته‌اند که شبیه بشقاب بزرگی است که در لبه تراس قرار گرفته است.

راه حل جایگزین:مشبک چوبی

جنگل در یک بطری، Blogger Groovy Elisa Blogger Groovy Elisa بالکن، گیاه ایوان و تراس، برگ، مستطیل، پارچه، معماری، خط، دیوار، الگو، فونت، تقارن

هدف اصلی محلول سبزی که در تصویر می بینید، این مشبک چوبی طبیعی است که به دیوار خانه تکیه داده است. ساختار چوبی به عنوان پایه ای برای ده ها بطری شفاف عمل می کند که می توانید گل های خود را در آن قرار دهید. یک ایده واقعا بدیع و خلاقانه که می تواند بالکن شما را به روشی غیرقابل انکار شخصی سازی کند. در عین حال، این یک جایگزین کاملاً محتاطانه است زیرا اصلاً حجیم نیست. به همین دلیل است که اگر فضای موجود در بالکن شما کمیاب باشد، ممکن است مناسب ترین راه حل باشد.

سازه ای چوبی برای گیاهان معطر شما

باغ عمودی، Jörg Brachmann Dipl. Designer (FH) Jörg Brachmann Dipl. Designer (FH) بالکن، ایوان و تراس به سبک مدرن گیاهان و گل ها

در اینجا ما به شما یکی دیگر از گلدان های چوبی واقعا کاربردی و زیبا را نشان می دهیم. یک تکیه گاه بسیار کاربردی برای باغ شما در تراس، برای مراقبت از گیاهان معطر شما به روشی ساده. جسمی که به راحتی در مکانی که شما ترجیح می دهید جابجا می شود و می تواند گیاهان شما را به روشی محتاطانه و بدون کثیف شدن محیط اطراف در خود جای دهد. علاوه بر این، این یک راه حل بسیار راحت است زیرا می توان آن را در چند دقیقه راه اندازی کرد. 

سبک صنعتی و عملکرد برای فضای سبز

باغ شهری، Berilla srl ​​Berilla srl ​​باغ های مدرن کاشت و گلدان

شما می توانید گیاهان را اکنون در آفتاب و اکنون در سایه حرکت دهید. و هنگام بارندگی آنها را به زیر ایوان بکشید یا در صورت نیاز به آبرسانی آنها را به آبخوری برقی ببرید. همه اینها به لطف چرخ‌هایی است که در زیر این گلدان‌های چوبی مبتکرانه با طراحی صنعتی اعمال می‌شوند، اما محیط‌های بیرونی شما را بسیار تجهیز می‌کنند. شی ای که علاوه بر این که به خوبی در مبلمان باغ شما قرار می گیرد، برای مراقبت روزانه از فضای سبز شما نیز بسیار کاربردی و کاربردی خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629