سه شنبه 08 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o
فلاورباکس و 10 ایده جذاب برای آن
نوامبر 12, 2022
8 ایده زیبا برای طراحی پله چوبی مدرن!
نوامبر 21, 2022

فلاورباکس چوبی با 25 ایده خلاقانه

فلاور باکس چوبی تراس

با یکی از این طرح های فلاورباکس چوبی به فضای بیرونی خود گل اضافه کنید! همه آنها نقشه های نجاری دارند، بنابراین می توانید از امروز شروع به ساخت کنید!

گلدان های چوبی یکی از وسایل مورد علاقه برای نگهداری از گیاهان هستند. آنها ساده، مقرون به صرفه هستند و به شما امکانات زیادی می دهند!

برای سفارش ساخت انواع فلاور باکس چوبی و اطلاع از قیمت می توانید با کارشناس ما در تماس باشید.

حصار سرو قرمز غربی در خانه انبار

حتی اگر فقط یک تراس یا محوطه دارید، فلاور باکس های ساخته شده از چوب می توانند فضای بیرونی شما را با گل پر کنند. باغبانی کانتینری بسیار آسان است، و علف های هرز کمتری برای انجام دادن وجود دارد! یک پرده اضافه کنید و گلدان شما می تواند به عنوان یک صفحه حریم خصوصی نیز دو برابر شود.

آنها همچنین یک پروژه نجاری مبتدی عالی هستند ، حتی اگر قبلاً چیزی نساخته باشید. بیشتر ایده‌های جعبه کاشت که در زیر فهرست شده‌اند، فقط به برش‌های مستقیم و اتصالات ساده نیاز دارند، بنابراین تنها چیزی که نیاز دارید یک اره و یک مته است!

فلاورباکس چوبی

طرح های فلاورباکس چوبی

هر یک از این فلاورباکس های چوبی شامل طرح هایی است، بنابراین می توانید به راحتی خودتان آن را بسازید! برای رفتن به آموزش کامل روی دکمه یا تصویر کلیک کنید.

این پایه گیاهی همه چیز را دارد! دو جعبه گلدان بزرگ، قفسه‌هایی برای گیاهان گلدانی، و یک درختچه در بالای آن برای آویز کردن ظروف!

فلاورباکس چوبی با داربست

پایه این فلاورباکس چوبی به اندازه کافی برای یک گلدان 2 یا 3 گالن بزرگ است، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در آن بیندازید و رشد آن را تماشا کنید! داربست به تثبیت گیاهان بلندتر کمک می‌کند، یا به درخت‌های کوهنوردی چیزی می‌دهد تا در حالی که پشت آن را پر از گل می‌کند، نگه دارند.

فلاور باکس نرده

باغ ندارید، اما می خواهید گل های زیبا در بالکن خود داشته باشید؟ این گلدان های نرده ای ساده با حصار سرو ساخته شده اند و به راحتی در هر مکانی نصب می شوند!

گلدان توت فرنگی

با این گلدان توت فرنگی یک تن گیاه را در یک فضای کوچک قرار دهید! این می تواند تا 18 بوته توت فرنگی را در یک برج عمودی و حتی بیشتر در پایه نگه دارد.

فلاور باکس چوبی مدرن

برای گیاهان بزرگتر یا درختان کوچک، این جعبه کاشت مدرن با پانل های PVC را در نظر بگیرید. برای یک گلدان بزرگ به اندازه کافی بزرگ است، بنابراین می توانید درخت را در ظرف اصلی خود پنهان کنید

 

فلاورباکس دیواری عمودی

اگر فضای کمی دارید، یا می‌خواهید یک چشم در فضای باز مانند لوله‌ها یا مجرا پنهان کنید، این فلاورباکس عمودی به شما کمک می‌کند! هر یک از جعبه های گل قابل جابجایی هستند، بنابراین می توانید پیکربندی را با رشد گیاهان تغییر دهید. از ته می توان برای ذخیره سازی استفاده کرد، یا آن را با خاک پر کرد و حتی بیشتر کاشت!

میز انتهایی با باکس داخلی

این میز انتهایی در فضای باز دارای یک جعبه کاشت داخلی است! بهتر از همه، می توانید آن را با یک جعبه تمیز عوض کنید تا به عنوان یک سطل یخ استفاده شود!

فلاورباکس چوبی پالت برای گل های آبشاری

این فلاورباکس چوبی پالت فقط در طول تابستان بهتر می شود! ممکن است اکنون کمی لخت به نظر برسد، اما شما شگفت زده خواهید شد که چگونه با گذشت زمان پر از شکوفه می شود!

باکس دیواری سدر

این باکس دیواری سرو، باغ گیاهی عالی را می سازد! کافی است آن را در کنار درب پاسیو خود نصب کنید تا گیاهان خوشمزه یا گل های زیبا را در چند قدمی خود قرار دهید.

فلاورباکس با شیلنگ مخفی

این  فلاورباکس چوبی رازی را پنهان می کند! درب را بردارید و فضای زیادی برای نگهداری شلنگ یا سایر لوازم ضروری باغبانی وجود دارد.

حروف اول خود را به گلدان تبدیل کنید! این در یک ایوان جلو بسیار زیبا به نظر می رسد.

کاشت چوب دو تن

من عاشق ظاهر دو رنگ هستم، و من فقط دوست دارم که چگونه چوب طبیعی در برابر قاب سیاه ظاهر می شود!

جعبه کاشت چوبی

برای این ظاهر جنگلی حتی به خاک هم نیاز ندارید! فقط چند تکه از درختان کاج مجاور را جمع کنید و آنها را در این جعبه چوبی ساده بچینید.

فلاورباکس چوبی طبقه ای

این گلدان سه طبقه برای نواحی طولانی و باریک ایوان یا پاسیو شما عالی است. برای تنوع زیاد در یک فضای کوچک به هر بخش گیاهان یا گل های مختلف اضافه کنید!

ظرافت را به فضاهای بیرونی خود با این گلدان های پیشرفته X طرفه بیافزایید!

آیا همیشه به دنبال خورشید هستید و سعی می کنید مقدار مناسبی را برای گیاهان خود به دست آورید؟ این جعبه کاشت نورد حرکت از سایه به خورشید را آسان می کند!

فلاور باکس چوبی با تریم طناب

به دنبال ظاهر دریایی یا روستایی هستید؟ جزئیات طناب مانند این را به فلاور باکس چوبی خود اضافه کنید!

فلاورباکس پنجره

درست بیرون پنجره خود گل می خواهید؟ این فلاورباکسهای پنجره زیبا را درست کنید و از رایحه شیرین آنها در تمام تابستان لذت ببرید!

درخت سرو بلند در فضای باز

با این گلدان بلند در فضای باز، ارتفاع بصری را به ایوان جلوی خود اضافه کنید! یک ته کاذب در وسط بالا به سمت داخل ایجاد کنید تا مجبور نباشید آن را تا انتها با خاک گلدان پر کنید.

گلدان چوبی مدرن

من عاشق ظاهر شیک این گلدان چوبی مدرن هستم! روی پاهای ظریف سنجاق سر قرار می گیرد تا فضای بصری کمتری را در اتاق نشیمن یا پاسیو شما اشغال کند.

حصار بلند نرده

این گلدان چوبی بلند و مخروطی شبیه یک میلیون دلار به نظر می رسد، اما برای ساختن آن فقط به حدود 10 دلار حصار سرو نیاز دارد!

فلاورباکس ذوزنقه ای مدرن

این نسخه از فلاورباکس مخروطی را امتحان کنید تا ظاهری شیک تر و مدرن داشته باشید!

ساخت فلاور باکس با ضایعات چوب در فضای باز

من همیشه به دنبال راه هایی برای استفاده از ضایعات چوب هستم و این گلدان کوچک در فضای باز عالی است! همچنین می توانید ضایعات انواع مختلف چوب را با هم ترکیب کرده و آنها را یک رنگ کنید.

آیا می خواهید دید خود را نسبت به همسایگان مسدود کنید؟ این سه فلاور باکس حریم خصوصی همان چیزی است که شما نیاز دارید!

فلاورباکس چوبی پلکانی با داربست

حتی به حریم خصوصی بیشتری نیاز دارید؟ برای جلوگیری از دید و ایجاد فضای صمیمی‌تر از این گلدان چوبی طبقه‌بندی شده با داربست بزرگ استفاده کنید.

کدام یک از این ایده های فلاورباکس چوبی مورد علاقه شماست؟ من دوست دارم ببینم شما کدام را درست می کنید!

گلدان ها  و فلاور باکس چوبی  طبیعی می افزایند

غلبه بر زیبایی طبیعی فلاور باکس های چوبی، چه در یک بالکن کوچک کاندو یا پاسیو وسیع، دشوار است. یک گلدان به خوبی انتخاب شده در چوب ساج یا سرو بادوام، هر دکور باغی را – صرف نظر از اینکه چقدر مدرن یا پیچیده باشد – بهبود می بخشد. روزهایی که فقط نیم بشکه های بلوط یا جعبه های سرو خشن برای انتخاب وجود داشت، گذشته است.

کاشت چوب

گلدان های چوب ساج زیبا و ظاهری غنی هستند و به طور کلی دوام بالایی دارند. سرو چوب سرخ به دلیل دوام و مقاومت طبیعی در برابر پوسیدگی معمولاً برای باغ های معاصر استفاده می شود.

گلدان های چوبی رنگ شده می توانند راهی عالی برای تکمیل نمای بیرونی خانه شما و ایجاد یک طراحی باغ یکپارچه باشند. از لکه‌ها و درزگیرها روی کاشت‌های خود خودداری کنید زیرا معمولاً برای گیاهان سمی هستند.

آسترهای پلاستیکی می توانند عمر کاشت و جعبه های کاشت چوبی شما را افزایش دهند یا از آنها به عنوان “کش گلدان” برای نگهداری گیاهان گلدانی استفاده کنند و عمر طولانی تری داشته باشند. یکی دیگر از مزیت های بزرگ کاشت های چوبی این است که می توانید ویژگی هایی مانند نرده و نیمکت را برای یک واحد جذاب و کاربردی ترکیب کنید.

نحوه نگهداری از گلدان های چوبی

 • کاشت های چوبی را با مواد لکه، رنگ یا ضد آب غیر سمی درمان کنید.
 • داخل گلدان های مستعد پوسیدگی را با پلاستیک سیاه (با سوراخ هایی در کف برای زهکشی) خط بکشید.
 • اتصالات کاشت چوب را با میخ های ضد زنگ اضافی تقویت کنید.

ویژگی های فلاور باکس چوبی

فواید:

 • در انواع چوب ها و رنگ ها موجود است: سرو، چوب سرخ، ساج، سرو
 • تطبیق پذیری عالی را برای ترکیب با سایر اجزای باغ مانند نشیمن، پرده یا انباری فراهم می کند
 • گلدان های قرمز و سرو را می توان بدون رنگ آمیزی استفاده کرد زیرا در برابر پوسیدگی مقاوم هستند
 • کاشت های چوبی ریشه گیاهان را از گرمای آفتاب تابستان عایق می کنند
 • کاشت های چوبی از نظر وزن و تخلخل بین پلاستیک و خاک رس قرار می گیرند
 • برای عمر طولانی‌تر، گلدان‌ها را با پلاستیک بپوشانید یا گیاهان از قبل در گلدان را داخل آن قرار دهید

ملاحظات:

 • گلدان های چوبی رنگ نشده و بدون آستر به مرور زمان پوسیده می شوند
 • آفات اغلب دوست دارند در فلاور باکس چوبی ساکن شوند، مراقب مورچه های نجار باشند و حشرات بکارند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علینژاد

ایده های خیلی جالبی از فلاورباکس چوبی بودند

زهرا

بسیار عالی بود

09127393629