دوشنبه 14 آذر 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
فلاورباکس و 10 ایده جذاب برای آن
نوامبر 12, 2022
8 ایده زیبا برای طراحی پله چوبی مدرن!
نوامبر 21, 2022

فلاورباکس چوبی با 25 ایده خلاقانه

فلاور باکس چوبی تراس

با یکی از این طرح های فلاورباکس چوبی به فضای بیرونی خود گل اضافه کنید! همه آنها نقشه های نجاری دارند، بنابراین می توانید از امروز شروع به ساخت کنید!

گلدان های چوبی یکی از وسایل مورد علاقه من برای ساختن هستند. آنها ساده، مقرون به صرفه هستند و به شما پول زیادی می دهند! گلدان های خریداری شده در فروشگاه می توانند حدود 100 دلار باشد، اما چند حصار به من بدهید تا یک بعد از ظهر برای شما یک جعبه کاشت سرو زیبا درست کنم!

حصار سرو قرمز غربی در خانه انبار

حتی اگر فقط یک تراس یا محوطه دارید، فلاور باکس های ساخته شده از چوب می توانند فضای بیرونی شما را با گل پر کنند. باغبانی کانتینری بسیار آسان است، و علف های هرز کمتری برای انجام دادن وجود دارد! یک پرده اضافه کنید و گلدان شما می تواند به عنوان یک صفحه حریم خصوصی نیز دو برابر شود.

آنها همچنین یک پروژه نجاری مبتدی عالی هستند ، حتی اگر قبلاً چیزی نساخته باشید. بیشتر ایده‌های جعبه کاشت DIY که در زیر فهرست شده‌اند، فقط به برش‌های مستقیم و اتصالات ساده نیاز دارند، بنابراین تنها چیزی که نیاز دارید یک اره و یک مته است!

طرح برای جعبه کاشت DIY با داربست

طرح های فلاورباکس چوبی

هر یک از این فلاورباکس های چوبی شامل طرح هایی است، بنابراین می توانید به راحتی خودتان آن را بسازید! برای رفتن به آموزش کامل روی دکمه یا تصویر کلیک کنید.

این پایه گیاهی همه چیز را دارد! دو جعبه گلدان بزرگ، قفسه‌هایی برای گیاهان گلدانی، و یک درختچه در بالای آن برای آویز کردن ظروف!

فلاورباکس چوبی با داربست

پایه این فلاورباکس چوبی به اندازه کافی برای یک گلدان 2 یا 3 گالن بزرگ است، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در آن بیندازید و رشد آن را تماشا کنید! داربست به تثبیت گیاهان بلندتر کمک می‌کند، یا به درخت‌های کوهنوردی چیزی می‌دهد تا در حالی که پشت آن را پر از گل می‌کند، نگه دارند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مزایای روف گاردن برای ساختمان ها و شهر ها

کاشت نرده DIY

باغ ندارید، اما می خواهید گل های زیبا در بالکن خود داشته باشید؟ این گلدان های نرده ای ساده با حصار سرو ساخته شده اند و به راحتی در هر مکانی نصب می شوند!

کاشت توت فرنگی DIY

با این کاشت توت فرنگی DIY یک تن گیاه را در یک فضای کوچک قرار دهید! این می تواند تا 18 بوته توت فرنگی را در یک برج عمودی و حتی بیشتر در پایه نگه دارد.

جعبه کاشت در فضای باز مدرن DIY

برای گیاهان بزرگتر یا درختان کوچک، این جعبه کاشت مدرن با پانل های PVC را در نظر بگیرید. برای یک گلدان بزرگ به اندازه کافی بزرگ است، بنابراین می توانید درخت را در ظرف اصلی خود پنهان کنید

 

کاشت دیوار عمودی باغچه DIY

اگر فضای کمی دارید، یا می‌خواهید یک چشم در فضای باز مانند لوله‌ها یا مجرا پنهان کنید، این کاشت عمودی به شما کمک می‌کند! هر یک از جعبه های گل قابل جابجایی هستند، بنابراین می توانید پیکربندی را با رشد گیاهان تغییر دهید. از ته می توان برای ذخیره سازی استفاده کرد، یا آن را با خاک پر کرد و حتی بیشتر کاشت!

میز انتهایی DIY با کاشت داخلی

این میز انتهایی در فضای باز دارای یک جعبه کاشت داخلی است! بهتر از همه، می توانید آن را با یک جعبه تمیز عوض کنید تا به عنوان یک سطل یخ استفاده شود!

جعبه کاشت پالت برای گل های آبشاری

این جعبه کاشت پالت فقط در طول تابستان بهتر می شود! ممکن است اکنون کمی لخت به نظر برسد، اما شما شگفت زده خواهید شد که چگونه با گذشت زمان پر از شکوفه می شود!

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نکاتی درمورد ایمنی پله های چوبی

کاشت دیوار سدر

این کاشت دیواری سرو، باغ گیاهی عالی را می سازد! کافی است آن را در کنار درب پاسیو خود نصب کنید تا گیاهان خوشمزه یا گل های زیبا را در چند قدمی خود قرار دهید.

کاشت مخفی شلنگ DIY

این جعبه کاشت چوبی رازی را پنهان می کند! درب را بردارید و فضای زیادی برای نگهداری شلنگ یا سایر لوازم ضروری باغبانی وجود دارد.

حروف اول خود را به گلدان تبدیل کنید! این در یک ایوان جلو بسیار زیبا به نظر می رسد.

کاشت چوب دو تن

من عاشق ظاهر دو رنگ هستم، و من فقط دوست دارم که چگونه چوب طبیعی در برابر قاب سیاه ظاهر می شود!

جعبه کاشت چوبی

برای این ظاهر جنگلی حتی به خاک هم نیاز ندارید! فقط چند تکه از درختان کاج مجاور را جمع کنید و آنها را در این جعبه چوبی ساده بچینید.

فلاورباکس چوبی طبقه ای

این گلدان سه طبقه برای نواحی طولانی و باریک ایوان یا پاسیو شما عالی است. برای تنوع زیاد در یک فضای کوچک به هر بخش گیاهان یا گل های مختلف اضافه کنید!

ظرافت را به فضاهای بیرونی خود با این گلدان های پیشرفته X طرفه بیافزایید!

آیا همیشه به دنبال خورشید هستید و سعی می کنید مقدار مناسبی را برای گیاهان خود به دست آورید؟ این جعبه کاشت نورد حرکت از سایه به خورشید را آسان می کند!

فلاور باکس چوبی با تریم طناب

به دنبال ظاهر دریایی یا روستایی هستید؟ جزئیات طناب مانند این را به فلاور باکس چوبی خود اضافه کنید!

فلاورباکس پنجره

درست بیرون پنجره خود گل می خواهید؟ این فلاورباکسهای پنجره زیبا را درست کنید و از رایحه شیرین آنها در تمام تابستان لذت ببرید!

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
طراحی روف گاردن+8 ایده جذاب و نکاتی مهم

درخت سرو بلند در فضای باز

با این گلدان بلند در فضای باز، ارتفاع بصری را به ایوان جلوی خود اضافه کنید! یک ته کاذب در وسط بالا به سمت داخل ایجاد کنید تا مجبور نباشید آن را تا انتها با خاک گلدان پر کنید.

گلدان چوبی مدرن

من عاشق ظاهر شیک این گلدان چوبی مدرن هستم! روی پاهای ظریف سنجاق سر قرار می گیرد تا فضای بصری کمتری را در اتاق نشیمن یا پاسیو شما اشغال کند.

حصار بلند نرده

این گلدان چوبی بلند و مخروطی شبیه یک میلیون دلار به نظر می رسد، اما برای ساختن آن فقط به حدود 10 دلار حصار سرو نیاز دارد!

فلاورباکس ذوزنقه ای مدرن

این نسخه از فلاورباکس مخروطی را امتحان کنید تا ظاهری شیک تر و مدرن داشته باشید!

ساخت فلاور باکس با ضایعات چوب در فضای باز

من همیشه به دنبال راه هایی برای استفاده از ضایعات چوب هستم و این گلدان کوچک در فضای باز عالی است! همچنین می توانید ضایعات انواع مختلف چوب را با هم ترکیب کرده و آنها را یک رنگ کنید.

آیا می خواهید دید خود را نسبت به همسایگان مسدود کنید؟ این سه فلاور باکس حریم خصوصی همان چیزی است که شما نیاز دارید!

فلاورباکس چوبی پلکانی با داربست

حتی به حریم خصوصی بیشتری نیاز دارید؟ برای جلوگیری از دید و ایجاد فضای صمیمی‌تر از این گلدان چوبی طبقه‌بندی شده با داربست بزرگ استفاده کنید.

کدام یک از این ایده های فلاورباکس چوبی مورد علاقه شماست؟ من دوست دارم ببینم شما کدام را درست می کنید! ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629