شنبه 08 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o

ببینید 12 مدل نرده چوبی برای راه پله شما!

ساخت روف گاردن
16 ایده طراحی روف گاردن مدرن
آگوست 25, 2022
نیمکت چوبی
20 ایده نیمکت چوبی در دکوراسیون داخلی
آگوست 28, 2022

ببینید 12 مدل نرده چوبی برای راه پله شما!

نرده چوبی
نرده چوبی ضروری برای هر نوع راه پله چوبی ای است: طراحی آن با انتخاب متریالی مانند چوب به معنای ترجیح دادن خط محکم و متریال گرم است که بخشی از اثاثیه محیطی می شود که با آن در تماس است. معماران زیادی هستند که با طراحی نرده‌های چوبی برای پله‌های داخلی، با یکدیگر روبرو شده‌اند.
 یک تحقیق مستمر که ترکیبی از عملکرد، هندسه و استعداد خلاقانه است. بیایید چند مدل نرده چوبی را با هم بررسی کنیم تا بهترین راه حل را پیدا کنیم.

12 مدل نرده چوبی راه پله

مدل نرده چوبی راه پله

1. مدل نرده چوبی دی تخت لت

نرده های چوبی که به صورت صاف قرار گرفته اند و توسط یک عمود فولادی که به طور کامل ناپدید می شود حمایت می شود، این پله چوبی دوبلکس را با وجود پر بودن دیواره، به یک شی سبک با خطوط تمیز تبدیل می کند. یک ایده ساده و ایمن که کیفیت چوب را به حداکثر می‌رساند، دانه‌بندی آن را افزایش می‌دهد و با هم‌ترازی آج-رایزر بازی می‌کند.
مدل نرده چوبی

2. نرده چوبی پوشش

احساس این راه پله این است که در فضا کاملا آزاد حرکت می کند تا هندسه مورد نظر خود را دنبال کند.
در این حالت، نرده چوبی راه پله داخلی برای ایجاد یک عنصر مجسمه ای بزرگ در محیط همکاری می کند. این تحقق تقریباً به طور قطع با قرار دادن یک هسته فولادی باربر و روکش فلزی با پانل های چوبی گرانبها انجام می شود که تکه تکه مطالعه شده، ساخته شده و در محل مونتاژ شده است.

3. مدل نرده چوبی برش

یک کلاسیک عالی از سبک معاصر . بزرگترین مشکل در طراحی این نوع نرده چوبی ، شناسایی و ثابت نگه داشتن گام نوارها و سیال نگه داشتن آن در طول توسعه راه پله است. در این عکس، ویژگی خاص در برش 45 درجه نوارها نهفته است که با زمین تماس نمی گیرند، اما مورب را می کشند و خط راه پله را نشان می دهند، بدون اینکه زیاد علامت گذاری کنند. المان فولادی که به صورت افقی قرار داده شده است برای سفت شدن سازه که کاملاً معلق است عمل می کند.
نرده چوبی آبی

4. نرده چوبی آبی

این نرده چوبی مدرن، اگرچه شبیه به راه حل قبلی است، اما در واقع بسیار متفاوت است: با توانایی ایجاد یک فضای کوچک در داخل راه پله مشخص می شود. تعریف آن به عنوان یک جان پناه ممکن است کمی مخاطره آمیز باشد، اما در واقع این عملکرد را برای همه مقاصد انجام می دهد. صرفاً با تغییر زاویه دید، حفاظی برای راه پله نیست، بلکه مبلمانی است که دو محیط مجزا را از هم جدا می کند.
مدل نرده چوبی

5. نرده چوبی مستطیل

اجرای نرده چوبی از این نوع از نظر عملی کار چندان پر زحمتی نیست. دشوارترین بخش مطالعه دقیق تقاطع دو هندسه است: رایزر – آج و عنصر افقی مکرر.
انتخاب در استفاده از سوراخکاری در چوب تقریباً به طور قطع با جستجوی سبکی و شفافیت مرتبط است.

6.مدل نرده چوبی سفید

نرده ای که بر روی پله قرار دارد،کسانی که این نوع راه حل را ترجیح می دهند می توانند از دو عنصری که به هر حال این تصویر خاص را می سازند سرنخ بگیرند.
اولین مورد انتخاب ستون های بسیار نازک است. دوم انتخاب رنگ است: نرده چوبی سفید راه پله شما را روشن می کند و فضایی را برای خط سینوسی نرده باز می کند و فضایی و هندسه منحنی را برجسته می کند.
نرده چوبی

7. مدل نرده چوبی: هندریل کلاسیک

ساخت پله چوبی با یک نرده تکی که ما را هنگام بالا رفتن از پله ها همراهی می کند، عنصری زیبا برای لمس، با دقت مطالعه شده و با مهارت ساخته شده است. این جان پناه اگرچه در ظاهر ساده است، اما پیچیدگی بیشتر خود را در تغییر شیب، در فرود پنهان می کند.
اگر در قسمت اول راه پله با دیوار همراه شود، در پرواز بعدی جدا می شود و به عنصری خود نگهدار تبدیل می شود. همانطور که در این عکس مشاهده می شود، این کار را به طور طبیعی با یک خط منفرد در سراسر فرود انجام می دهد.

8. یکپارچه با مبلمان

ادغام جان پناه در مبلمان پیچیده تر راه حلی است که دو مسئله را در یک حرکت حل می کند.
عناصری که می توانید با آنها بازی کنید همیشه خطوط عمودی هستند که با خطوط افقی ملاقات می کنند: اشکال هندسی مانند مربع و مستطیل متولد می شوند. نتیجه یک تعامل شگفت انگیز از جامدات و فضاهای خالی، با اعماق مختلف است.
نرده چوبی با ترکیب با شیشه

9. نرده چوبی ترکیب با شیشه

چه کسی گفته است که نرده چوبی را نمی توان با ماده ای مانند شیشه نیز ترکیب کرد؟ در این مقیاس جالب است که چگونه شیشه به طور کامل با چوب یکپارچه شده است. جزئیاتی که باید کپی شوند، هرگونه تکیه گاه فلزی بیشتر را حذف می‌کند و تصور یک قاب چوبی را که از خط راه پله پیروی می‌کند، باقی می‌گذارد.

10. روی دیوار

این نوع مدل نرده چوبی نیز بسیار رایج است: ایجاد یک دیوار چوبی که به طور همزمان زیرزمین، در این مورد با قفسه کتاب و جان پناه را حل می کند.
جلوه، با وجود پر بودن، کاملاً با تصویر دوم متفاوت است: به لطف رنگ سفید، به نظر می رسد که راه پله با دیوار ترکیب می شود.
راه پله چوبی

11. ساده

برای دوستداران پروژه های ضروری، این نرده می تواند راه حل خوبی باشد.
توجه فقط به قانون: در بسیاری از موارد چنین نرده محافظی نمی‌توان ساخت، اگر نه با توسل به ترفند قرار دادن توری ضد نفوذ، در طناب یا فلز، شاید با مش‌های بزرگ، اما به گونه‌ای که اجازه عبور داده نشود. یک کره با قطر بیشتر از 10 سانتی متر.
نرده چوبی

12. مدل نرده چوبی نواری

این مدل نرده چوبی، با طعمی قدیمی، یک جان پناه چوبی غیرعادی را پیشنهاد می کند: این عنصر سنگین و مهمی است که حضور راه پله را به شدت نشان می دهد و به نظر می رسد که تقریباً هرگز به پله ها تکیه نمی کند، گویی کاملاً جدا شده است. و خودمختار عجیب و کنجکاو.تجربه خود را به ما بگویید: آیا تا به حال نرده چوبی را انتخاب کرده اید؟ این چطور درست شده است؟ یک عکس را به اشتراک بگذارید و در زیر نظر دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629