یکشنبه 13 آذر 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
پله چوبی
2 نکته مهم در مورد پله چوبی دوبلکس
ژانویه 28, 2020
نرده چوبی
اهمیت استفاده از نرده چوبی
فوریه 8, 2020

مهم ترین کاربرد پله چوبی

راه پله چوبی

آیا می دانید انتخاب پله چوبی چه مزیت ها و ویژگی هایی می تواند برای دکوراسیون خانه شما داشته باشد؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از نکات مهم در مورد پله چوبی دوبلکس اشنا کردیم. و اطلاعاتی در خصوص مزیت پله چوبی در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست اورید.

به طور کلی چوب به دلیل کاربردی بودن و زیبایی شناسی، انتخاب ارسالی برای پله ها است. چوب را می توان از بسیاری از گونه های مختلف درختی ساخت که باعث می شود آن را منحصر به فرد در هنگام ساخت تکه های مبلمان تزئینی کنید.

راه پله

مهم ترین کاربرد های پله چوبی

دوام و استحکام بالا

اگرچه چوب به طور معمول یک ماده نسبتاً سبک است، اما نسبتاً قوی و انعطاف پذیر است. این امر آن را به عنوان ماده ای مناسب برای سازه های سنگین تبدیل می کند زیرا کار با آن آسان است اما به اندازه کافی قوی است تا از ایمنی و ماندگاری اطمینان حاصل شود. چوب را می توان به راحتی و بدون شکسته شدن به اشکال مختلف دستکاری کرد زیرا استحکام کششی بالایی دارد.

این یک مزیت بزرگ از نقطه نظر طراحی است زیرا می توانید با سبک و طراحی راه پله خود همان اندازه دوست داشته باشید. همچنین اگر می خواهید سایه را متناسب با بقیه دکوراسیون خود انجام دهید، مقاومت کافی در برابر لاک و رنگ آمیزی نیز دارد.

صرفه جویی در هزینه

اگرچه چوب یکی از قوی ترین مصالح ساختمانی است و در ساختمان هایی که قرن ها به طول انجامیده است مورد استفاده قرار می گیرد، اما در واقع نیز یکی از ارزان ترین مصالح است. برای ساخت و سازهای بزرگ مانند راه پله، هزینه اصلی یک عامل مهم است. چوب یک ماده نسبتاً ارزان است اما آزمایش زمان را دوام می آورد! نگهداری نیز آسان است و ساختارها را می توان نسبتاً سریع ساخت که باعث صرفه جویی در هزینه نیز می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
11 ایده برای نرده های راه پله

برای تهیه بهترین انواع پله چوبی دوبلکس  و پله چوبی گرد و ساده با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629