دوشنبه 07 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o
Wooden flower box
فلاورباکس چوبی و مزیت های آن
ژوئن 24, 2022
پله چوبی
7 نوع ساخت پله که باید بدانید
ژوئن 28, 2022

اهمیت درب لابی در دکوراسیون

به منظور ایجاد یک مفهوم شیک در یک فضای زندگی لوکس, تمام اطلاعات باید همان طراحی و دکوراسیون. مدل های کلاسیک درب لابی نیز از جمله عناصری هستند که از مفهوم چشمگیر در فضاهای لوکس پشتیبانی می کنند. اولین عنصری که در ورودی یک مکان توجه را به خود جلب می کند درها هستند. مدل های درب کلاسیک یکی از مبلمان ضروری در فضاهای زندگی شیک است. مخصوصا برای کاربرانی که می خواهند در دکوراسیون خود یک مفهوم کلاسیک ایجاد کنند باید از میان این مدل های درب چوبی مدلی مناسب برای طرحی که می خواهند در دسامبر زندگی خود ایجاد کنند انتخاب کنند. چگونه باید تعمیر و نگهداری از درب های کلاسیک, استفاده خود را در محله های زندگی, انتخاب مدل شود?

درب لابی چوبی

مدل های لوکس درب لابی

مدل های مختلفی برای کاربران وجود دارد که یک درب کلاسیک و لوکس را انتخاب می کنند. درب های کلاسیک در طرح های مختلف تولید, مانند طراحی های مختلف, اندازه, رنگ, موتیف کنده کاری, برگ. با این وجود طرح درها نیز با توجه به فضاها متفاوت است. به ویژه افزایش مقاومت در برابر سایش درب با استفاده از تقویت کننده های ویژه بسته به مکان و جغرافیای استفاده از درهای کلاسیک ضروری است.

درب لابی سالن

درهای سالن های لوکس با توجه به ابعاد درب سالن ها متفاوت است. مدل های درب لعاب دار علاوه بر سازگاری با مبلمان که معمولا در محیط مورد استفاده قرار می گیرند می توانند برای ایجاد مناطق نشیمن جادارتر نیز ترجیح داده شوند. در سالن ها معمولا از درهایی با شیشه مات یا درهای کلاسیک با نقوش بزرگ کنده کاری چوب استفاده می شود. این درها عایق صوتی را با ساختار و ضخامت چوب فراهم می کنند و همچنین برای عایق حرارتی سطح بالا مفید هستند. زیرا درهای هال اغلب مورد استفاده قرار می گیرند از مدل های درب تشکیل شده اند که دارای دوام و ابعاد بالایی هستند که باید به درستی تنظیم شوند.

درب توالت کلاسیک

درهای حمام توالت در مقایسه با درهای اتاق های دیگر ساختار متفاوتی دارند. همانطور که معمولا مورد با مدل های درب سبک امریکایی درب های شیشه ای مات نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به یک ایده از اینکه نور در داخل است. زیرا درهای توالت درهای مکان های مرطوب هستند و به دلیل رطوبت و رطوبت در برابر پوسیدگی مقاوم هستند. درهای چوبی که به دلیل بخار ایجاد شده در حمام و توالت می توانند به مرور زمان پوسیده و متورم شوند نیز با مواد خاصی تقویت می شوند که باعث افزایش دوام می شوند. به طور کلی توصیه می شود مدل های ساده تری را انتخاب کنید زیرا درهای توالت کلاسیک که مدل های درب ساده تری را ترجیح می دهند ممکن است با گذشت زمان محو شدن رنگ را تجربه کنند.

درب تمام چوب

درب های بیرونی کلاسیک

درب های بیرونی کلاسیک که در اقامتگاه های لوکس ترجیح داده می شوند یک مکمل مهم دکوراسیون هستند که از مهمانان شما استقبال می کند و اولین برداشت را در مورد دکوراسیون کلی خانه فراهم می کند. درهای بیرونی کلاسیک به دلیل ساختارشان از فضاهای زندگی شما در یک ساختار جامد و قابل اعتماد محافظت می کنند. به خصوص درهای بیرونی کلاسیک تقویت شده با فولاد با ترکیب چوب و فولاد امنیت کامل دارند. با مکانیزم قفل فناوری جدید می توانید فضای زندگی خود را با بستن چشم به این درها که ایمنی شما را تضمین می کند تحویل دهید.

درب های کلاسیک از اندازه های خاص

همانطور که با تمام مبلمان کلاسیک درب های کلاسیک با اندازه های خاص و گزینه های رنگ بسته به فضا و دکوراسیون کاربران تولید می شوند. در ابعاد کاملا خاصی تولید می شود تا درب در منطقه ای که در مناطق زندگی استفاده می شود نصب شود. در حالی که مدل های درب کلاسیک با اندازه خاص برای کاربران دوباره تولید می شوند اما با منطقه ای که تولید می شوند سازگار می شوند و مطابق با کاربر و محل زندگی به عنوان اولین و تنها مورد استفاده قرار می گیرند.

درب های لوکس شامل مبلمان است که طراحی کلی را تکمیل می کند. هماهنگی مبلمان و درهای کلاسیک در محل زندگی باید در مدلی باشد که همان مفهوم ترکیبی از کفپوش کف و دیوار را داشته باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629