یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
09127393629
Azhman_group.co
o

فلاور باکس

آیا با فلاور باکس آشنایی دارید؟ شرکت آژمان گروه علاوه بر ارائه بهترین انواع باکس های چوبی در زمینه پله چوبی و نرده چوبی نییز فعالیت دارد.

حتما دیده اید که چگونه گیاهان و گل ها زیبایی کلی یک خانه یا یک ملک تجاری را افزایش می دهند. با قرار دادن فلاور باکس می توانید زیبایی گلها و گیاهان را افزایش دهید. فلاور باکسها در اشکال و اندازه ها و مواد مختلف موجود هستند. یکی از گزینه های محبوب برای رشد گیاهان ، فلاور باکس است. باکس ها شیک و جذاب هستند. علاوه بر این ، می توان آنها را به رنگ دلخواه سفارشی ساخت ، بنابراین آن را به یک ایده عالی برای فضای داخلی و خارجی خانه شما تبدیل می کند.

اگر از جعبه های چوبی زیبا استفاده می کنید ، می تواند زیبایی باغ ، حیاط یا ورودی را افزایش دهد. معمولاً در بیشتر فضاهای تجاری می توان باکس گل را برای افزایش زیبایی فضا و نمایش مناظر زیبا یافت.

فلاور باکس های ساج زیبا هستند و عموماً ماندگاری بالایی نیز دارند. چوب سرو قرمز معمولاً به دلیل دوام و مقاومت طبیعی در برابر پوسیدگی برای باغ ها استفاده می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با انواع پله چوبی دوبلکس

چوب های رنگ آمیزی شده می توانند راهی عالی برای تکمیل نمای بیرونی خانه شما و ایجاد یک طراحی یکپارچه باغ باشند.

روکش پلاستیکی می توانند عمر چوب و فلاور باکس شما را افزایش دهند و ماندگاری بیشتری خواهند داشت.

مزایای فلاور باکس

  • سهولت جابجایی یکی از مزایای اصلی فلاور باکس ، قابلیت جابجایی آن است. از آنجایی که وزن آنها به اندازه جعبه های بتنی نیست ، می توانید آن را به راحتی از جایی به مکان دیگر منتقل کنید. می توان آن را به راحتی در باغ ، حیاط ، سایه ، فضای باز یا روی تراس قرار داد. فلاور باکس کوچک به راحتی قابل حمل هستند. با این حال ، اگر می خواهید درختان و درختچه های بزرگ بکارید ، باید از یک فلاور باکس بزرگ استفاده کنید. جابجایی جعبه های بزرگ کمی دشوار است.
  • دوام چوب دوام جعبه چوبی بستگی به نوع یا کیفیت چوب مورد استفاده در ساخت آن دارد. بنابراین ، یکی از عوامل کلیدی که هنگام انتخاب جعبه چوبی باید به آن توجه کنید این است که باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد ، به گونه ای که عمر بیشتری داشته باشد. چوب قرمز یکی از بهترین چوب ها برای ساخت فلاور باکس است.
  • استفاده از خاک مناسب انواع گوناگون گیاهان مستلزم انواع مختلف خاک برای رشد کامل هستند. وقتی درخت یا هر گیاه دیگری را در باکس گل می کاریم. ما می توانیم از خاک مناسب مورد نیاز گیاه استفاده کنیم حتی اگر نوع خاک محل شما متفاوت باشد. در حالی که گیاهان را در فلاور باکس یا هر گیاه دیگر کاشت می کنید ، خاک سریعتر خشک می شود ، بنابراین گیاهان را به طور منظم آبیاری کرده و مواد مغذی را برای مرطوب نگه داشتن و بارور نگه داشتن خاک اضافه کنید.

فلاور باکس

مواردی که در مورد فلاور باکس باید در نظر بگیرید

با رنگ آمیزی باکس گل با رنگ های مختلف ، ظاهر گلدان ها خود را جذاب کنید تا با فضای اطراف یا چشم انداز آن مطابقت داشته باشد. می توان از یک روکش محافظ شفاف برای حفظ ظاهر طبیعی خود استفاده کرد که ظاهری درجه یک دارد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
تاثیر پله چوبی دوبلکس بر زیبایی دکوراسیون

فراموش نکنید که قبل از افزودن خاک و همچنین بعد از آن ، سیلانت را به باکس اضافه کنید. هر پنج سال این باکس هرگونه توده، سوزاندن سطح UV یا سیلانت قدیمی را از بین می برد. هنگام شستن جعبه های چوبی با دقت عمل کنید. اطمینان حاصل کنید که آب دانه چوب را قطع نمی کند.

پس از خشک شدن فلاور باکس، هر فضای بریده بریده را با سنباده بزنید تا چوب صاف شود. پس از اطمینان از سنباده زدن ، چوب را با مقداری سیلانت بپوشانید. یک سیلانت شفاف برای جعبه های چوبی ایده آل ترین است زیرا زیبایی طبیعی چوب را پنهان نمی کند. برای باکس چوبی داخلی ، از روکش مومی استفاده کنید.

فلاور باکس که در خارج از خانه در فضای باز نگهداری کرده اید ، از شرایط سخت آب و هوایی محافظت نمی شوند. آنها در طول زمان به دلیل کوچک شدن و بزرگ شدن ناشی از دما و سایر عوامل اقلیمی دچار ترک می شوند. در صورت مشاهده هر گونه ترک، مطمئن شوید که آنها را سنباده زده اید تا سطح صافی به دست آید.

ساخت فلاور باکس چوبی

اگر به پرورش گیاهان یا سبزیجات خود فکر می کنید ، اما فضای محدودی دارید ، ساخت فلاور باکس چوبی تنها چیزی است که شما نیاز دارید.

فلاور باکس جهت جلوگیری از تراکم خاک و جلوگیری از فرسایش آن تا حفظ آب و زهکشی بهتر ، مزایای باغبانی بسیاری را برای باغبانان متخصص و مبتدی فراهم می کند. اما اجازه ندهید فراموش کنیم ساخت فلاور باکس چوبی چقدر می تواند فضای بیرونی شما را زیبا جلوه دهند.

انتخاب مواد مناسب برای فلاور باکس یک تصمیم مهم برای جلوگیری از علف های هرز ناخواسته ، جلوگیری از گرم شدن بیش از حد یا زنگ زدگی و در نهایت اطمینان از فضای مناسب رشد است. گزینه های زیادی در دسترس است ، اما تنها یکی از آنها با این شرایط مطابقت دارد و آن جعبه های چوبی است.

بنابراین چه نوع چوبی برای فلاور باکس بهتر است؟ Cedar و Redwood دو نوع چوبی هستند که در دسترس هستند و هیچ کدام را اشتباه نمی گیرید. چدار به دلیل ویژگی های بادوام ، سبک وزن و مقاوم در برابر ترک خوردن مورد پسند است. از سوی دیگر ، Redwood به طور طبیعی مقاوم در برابر پوسیدگی است و طول عمر را افزایش داده است ، اما می تواند جایگزین گرانتری باشد.

چوب مورد استفاده در ساخت فلاور باکس چوبی باید دارای ویژگی های خاصی باشد که باعث ماندگاری طولانی مدت آن می شود ، مانند مقاومت در برابر پوسیدگی و حشرات ، و باید در چشم انداز شما جذاب به نظر برسد. برای جلوگیری از کم رنگ شدن یا خاکستری شدن چوب ، می توان بسیاری از کاشت های چوب را مهر و موم یا درمان کرد ، بنابراین تقریباً از هر نوع چوبی می توان برای ساخت فلاور باکس چوبی استفاده کرد. با این حال ، تعداد انگشت شماری از چوب های معمولی وجود دارد که تمام ویژگی های لازم برای ساخت ساخت فلاور باکس با دوام و جذاب را ارائه می دهد.

ساخت فلاور باکس چوبی

چوب ساج

چوب ساج ، چوبی است که معمولاً برای مبلمان و کاشت های فضای باز استفاده می شود. این چوب رنگ عسلی در برابر پوسیدگی و پوسیدگی بسیار مقاوم است و آن را برای محیط مرطوب مورد نیاز برای رشد گیاهان ایده آل می کند. ساج روغنهای طبیعی تولید می کند که از آن در برابر عناصر محافظت می کند ، اما اگر سالی یکبار روکش نشود ، رنگ خاکستری از بین می رود. برخی از باغبان این ظاهر قدیمی را ترجیح می دهند و بر یکپارچگی چوب تأثیر نمی گذارد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 نکته در انتخاب نرده چوبی

سرو

سدر یک فلاور باکس بومی آمریکای شمالی است که ویژگی های بسیاری با ساج دارد. این چوب سبک و مقاوم است و در برابر ترک خوردگی مقاوم است. سدر سرخ غربی به عنوان چوب کاشت ایده آل است ، زیرا ضریب حرارتی دارد ، به این معنی که حتی در روزهای گرم ، خنک است ، که برای ریشه گیاه مفید است. سدر همچنین به طور طبیعی باکتریایی و قارچی مقاوم است و حاوی روغن های طبیعی است که چوب را حتی در آب و هوای مرطوب حفظ می کند. کاشت سدر نیاز به نگهداری کمی دارد. یک لایه سیلانت یا لکه رنگ را حفظ می کند.

Redwood

Redwood یک گونه چوبی است که به سرعت در حال رشد است و آن را به عنوان یک ماده برای ساخت باکس به راحتی در دسترس قرار می دهد. این چوب با دوام است و در برابر آب و هوا و پوسیدگی مقاوم است ، اما برای جلوگیری از ترک خوردگی به آب بندی نیاز دارد. مانند چوب ساج و سرو ، چوب قرمز بدون مهر و موم نیز به رنگ خاکستری در می آید. اگر فلاور باکس چوب قرمز شما در معرض آب و هوا مختلف قرار گیرد ، رنگ قرمز غنی را می توان با سیلر چوب قرمز رنگی بازیابی کرد. چوب را با آب و صابون تمیز کرده و قبل از استفاده از سیلر در باکس های چوب قرمز کاملاً بشویید.

سرو

درخت سرو ، چوب سرو را تولید می کند که یک روغن طبیعی است و به عنوان نگهدارنده عمل می کند و باعث می شود گیاهان سرو با دوام و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی سخت ، حشرات و قارچ ها باشند. رنگ این چوب با سایه هایی از عسل روشن تا تیره متفاوت است ، و اگر باکس در خارج از خانه بمانند ، چوب با گذشت زمان سایه ای مایل به قرمز به خود می گیرد. سرو مانند سدر سبک است و در برابر تاب خوردن ، ترک خوردن و خرد شدن مقاوم است. گیاهان سرو تقریباً هر سبک بیرونی را تکمیل می کنند و برای ادامه ظاهر خود به نگهداری بسیار کمی نیاز دارند. برای حفظ رنگ عسلی چوب ، حداقل سالی یکبار آن را با محصولی که برای استفاده در مبلمان سرو بیرونی روکش کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مهم ترین کاربرد پله چوبی

کاج

کاج تحت فشار نیز معمولاً برای ساخت فلاور باکس چوبی استفاده می شود ، اما دارای اشکالاتی است که چوب های طبیعی ندارند. چوب تحت فشار با نگهدارنده های شیمیایی درمان می شود تا پوسیده ، مقاوم در برابر حشرات و آب و هوا شود ، اما برای باکس هایی که حاوی گیاهان خوراکی مانند سبزیجات یا گیاهان دارویی هستند ، مناسب نیستند. چوب تحت فشار نیز به مرور زمان منقبض می شود و لکه یا رنگ آمیزی خوبی ندارد مگر اینکه چوب خشک شده باشد. از کاج طبیعی و درمان نشده نیز می توان برای ساخت فلاور باکس استفاده کرد ، اما باید مهر و موم شود تا در برابر هوازدگی ، پوسیدگی و قارچ مقاوم شود. کاج نیز نرم است ، که باعث آسیب پذیری آن در برابر خراش ، ضربه و سایر آسیب ها می شود.

فروش فلاور باکس چوبی

بهترین مرکز فروش فلاور باکس چوبی کجاست؟ اگر شما ههم به دنبال یک مرکز فروش فروش فلاور باکس چوبی حرفه ای هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات آژمان گروه می باشد.

به خاطر داشته باشید که سبک و اندازه فلاور باکس بستگی به خاک شما و نوع گیاهی دارد که به دنبال استفاده از آن هستید. در اینجا نکاتی در خصوص خرید بهتر فلاور باکس های چوبی را به شما آموزش می دهیم.

استفاده از فلاور باکس یک روش عالی برای افزودن رنگ به باغ ، بالکن یا تراس است. چه به دنبال یک گلدان بزرگ برای رشد سبزیجات باشید ، چه یک گلدان آویزان برای گلها و چه یک تخته نازک برای بلند کردن گیاهان ، فلاور باکس ها در اندازه ها و مواد مختلفی از جمله چوب ، روی ، تراکوتا و پلاستیک تولید می شوند که البته بهترین آن ها چوب است.

 فلاور باکس مناسب را انتخاب کنید

هنگام انتخاب فلاور باکس ، به دنبال مدلی نباشید که خیلی کوچک باشد. همیشه کمی باکس گل بزرگتر ببرید تا فضای کافی برای رشد ریشه ها وجود داشته باشد. همچنین برچسب گیاه را بررسی کنید تا ببینید گیاه چقدر بزرگ است ، به طوری که وقتی گیاه بطور ناگهانی بلند شد تعجب نکنید.

اطمینان حاصل کنید که فلاور باکس از مواد مقاوم در برابر سرما ساخته شده است و دارای سوراخ های زهکشی است. به این ترتیب ، آب اضافی می تواند به راحتی تخلیه شود.

چیزی که ما در انتخاب باکس فلاور باکس مهم می دانیم این است که با سایر موارد متناسب است. به چیزهایی که از قبل دارید فکر کنید. چه شکل یا رنگی دارند؟ انتخاب باکس های چوبی بهترین گزینه هستند.

فروش فلاور باکس چوبی

 

گل را در زمان مناسب بکارید

برخی گل ها در برخی ماه ها نباید بیرون از منزل باشند زیرا یخ می زنند. بهتر است منتظر بمانید تا بعد از پایان یخبندان و فقط از اواسط ماه گیاه بخرید و گلدان کنید.

هرگز سراغ خاک گلدان ارزان نروید

اکثر تأمین کنندگان خاک گلدان ، خاکهای مختلف گلدان را به بازار می آورند ، متناسب با گیاهانی که برای آنها استفاده می شود و دارای مواد مغذی و مواد معدنی مورد نیاز گیاهان است. فقط به قیمت توجه نکنید بلکه خاک مناسب گلدان را برای گیاه خود خریداری کنید. خیلی بیشتر از آن لذت خواهید برد.

فضای آزاد برای آبیاری بگذارید

هنگامی که گلدان را پر می کنید ، حدود ۲ سانتی متر از فضای آزاد برای آبیاری اطمینان حاصل کنید. پس از اولین آبیاری ، در صورت نیاز گلدان را با چند مشت خاک گلدان تازه پر کنید.

انواع گیاهان را محدود کنید

هر گیاه از نظر آب ، نور خورشید نیازهای خود را دارد بنابراین بهتر است گیاهان زیادی را در یک فلاور باکس ترکیب نکنید. اگر می خواهید در گلدان خود تضاد رنگی داشته باشید ، گیاهانی را انتخاب کنید که به همان مقدار آب و نور خورشید احتیاج دارند.

سایز باکس های چوبی

همچنین سایز خوب به طور کلی ، یک فلاور باکس اندازه مناسب آن است که بتواند مقدار مناسبی از خاک را برای گیاه نگه دارد و همچنین فضایی برای رشد ریشه ها ایجاد کند. و ، شما باید بیشتر از گیاه گلدار فلاور باکس را ببینید. بنابراین ، به طور کلی یک باکس با اندازه خوب ، باکسی است که گیاه تقریباً دو برابر بیشتر از گلدان واقعی خود قابل مشاهده باشد.

برای خرید بهترین انواع فلاور باکس با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۷۳۹۳۶۲۹ تماس بگیرید.

09127393629