چهارشنبه 08 تیر 1401
09127393629
Azhman_group.co
o

درب لابی چوبی درب تمام چوب

درب لابی تمام چوب در نگاه اول فقط یک جزئیات در دکوراسیون است، اما در واقع دکوراسیون را امضا می کند. زیرا عدم تطابق درب ها می تواند یکپارچگی دکوراسیون را در یک لحظه از بین ببرد. اگر هر یک از شما می خواهید با درهای چوبی کلاسیک، امضای طلایی بر روی دکوراسیون منزل خود بگذارید، توجه به صحبت های ما مفید خواهد بود!

مهم نیست که مبلمان در متریال ها و مدل های مختلف تولید شوند، بلکه این مهم است که انتخابی که انجام می شود با دکوراسیون هماهنگ باشد… در این صورت می توانید در خانه خود را به سبکی چشمگیر باز کنید. بله، می توانید با درب تمام چوب  فضایی خاص ایجاد کنید.

درب های لابی چوبی امروزه از پرطرفدارترین انواع درب در خانه ها هستند. البته ما در مورد درهای داخلی صحبت می کنیم… کسانی که می خواهند محصولات طبیعی و بادوام را در خانه خود ببینند، انواع درهای چوبی کلاسیک را ترجیح می دهند.

درب تمام چوب

مزایای درب لابی تمام چوب

 

هنگام انتخاب درب های داخلی، ابتدا باید سطح دما و رطوبت منطقه مورد استفاده را در نظر گرفت. استفاده از درهای چوبی ساخته شده از مواد طبیعی در مکان هایی که همیشه در معرض رطوبت و بخار هستند مانند حمام مهم است. درهای چوبی کلاسیک در صورت آسیب دیدن به راحتی قابل تعمیر هستند. مکان های آسیب دیده دوباره صیقل داده می شوند و بدین ترتیب درب به حالت اولیه باز می گردد.

این واقعیت که درهای چوبی از مواد کاملا طبیعی تولید می شوند، متمایز بودن هر درب را با یکدیگر تضمین می کند. این به معنای به دست آوردن بافتی متفاوت و طبیعی تر است. از طرفی استفاده فراوان از بافت چوب طبیعی در داخل خانه به ایجاد محیطی زیباتر و شیک تر کمک می کند. به لطف درهایی که با چوب آرامش طبیعت را به داخل می آورند، خانه ها به محیط های گرمتر و دوستانه تری تبدیل می شوند. در عین حال، ویژگی های رنگ و بافت درخت نیز بر روی درها منعکس می شود، به این معنی که درهای چوبی که رنگ و ویژگی های درختانی مانند گردو، بلوط، چوب ماهون را دارند، جلوه ای زیباتر و چشمگیرتر را ارائه می دهند.

درب تمام چوب

چوب نیز ترجیح داده می شود زیرا ماده ای بادوام است. نگهداری از آن نیز بسیار آسان است… از آنجایی که یک ماده طبیعی است، به راحتی می تواند با هر فضا و هر رنگی سازگار شود. این را هم بگوییم که چوب خاصیت عایق صدا دارد. به عبارت دیگر با تکیه گاه درهای چوبی می توان در فضاهای ساکت تری زندگی کرد  . بافت و گرمای چوب نه تنها فضاهای نشیمن دلپذیر را ایجاد می کند، بلکه با هر سبکی از کلاسیک تا صنعتی، از مدرن تا خودنمایی سازگار است. چوب را می توان با مبلمان و لوازم در مدل ها و اشکال مختلف نیز استفاده کرد.

وقتی از بناهای تاریخی یا خانه های قدیمی بازدید می کنیم، می بینیم که تمام درهای لابی چوبی هستند. امروزه شرایط کاملا متفاوت است و استفاده از درهای چوبی تقریباً به کلی از بین رفته است. پس کدام یک درست است؟ با توجه به ویژگی های منحصربفرد مدل های درب چوبی و کمکی که به محیط زیست می کنند، بد نیست بگوییم این درب ها بسیار خاص هستند. استفاده از مدل های درب چوبی قدیمی به جای محصولات بی روح ساخته شده از پی وی سی و مواد مشابه که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد، به منزله کمک هنری به دکوراسیون خانه ها است.

می توان گفت مدل های درب چوبی جدا از زیبایی منحصر به فرد، نقش های تزئینی و جلوه های مشابه هیچ خطری برای سلامتی ندارند. هیچ ماده افزودنی در درهای به دست آمده از درختان موجود در طبیعت وجود ندارد. بنابراین، تضمین می کند که حتی هوایی که تنفس می کنید کیفیت بالاتری دارد و استانداردهای زندگی شما را بالا می برد. علاوه بر اینها، اگر سهم هنری ای که به زندگی شما می دهد اضافه شود، استفاده نکردن از این محصولات اشتباه بزرگی است.

درب لابی چوبی

مدل های درب تمام چوب

هنگام انتخاب مدل درب، ابتدا باید انتخاب هایی داشته باشید که مکمل سبک خانه شما باشد. با این حال، لازم نیست همه درهای داخلی شما یکسان باشند، بلکه مهم است که درهای داخلی از نظر بافت و جنس با یکدیگر سازگار باشند. مدل های در حال تغییر درهای چوبی کلاسیک وجود دارد  . به عنوان مثال، مدل های گلدوزی شده می توانند جلوه نوستالژیک تری ایجاد کنند. برای اینکه جلوه درهای دوزی نشکند، شاید بهتر باشد رنگ های تیره را انتخاب کنید. مدل های درب شیشه ایبا این حال، اغلب در قسمت هایی از خانه ها که به بالکن یا تراس باز می شوند و در ورودی آشپزخانه ترجیح داده می شوند. در عین حال، نحوه برنامه ریزی بخشی در اتاق نشیمن که در آن ظروف غذاخوری به طور جداگانه قرار می گیرند، این است که منطقه را با یک در به دو قسمت تقسیم کنید. بهترین راه برای این کار می تواند استفاده از در چوبی با شیشه و بال باشد.

قیمت درب لابی تمام چوب

درب ها با توجه به مواد مورد استفاده، تکنیک های تولید، طرح ها و تزئینات روی آن ها و البته با توجه به نواحی مورد استفاده می توانند به شکل های مختلفی ظاهر شوند.

امروزه ده ها نوع درب لابی با متریال های مختلف تولید می شوند که قیمت همه آنها متفاوت است. در درب چوبی اول از همه اینکه از چه چوبی استفاده می شود، تکنیک تولید، فرآوری، ضخامت و مدل مطرح می شود. اگر می خواهید تمام درهای خانه را عوض کنید، ممکن است قیمت عمده آن سود بیشتری داشته باشد.

اما پیشنهاد می دهیم برای مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین قیمت درب لابی تمام چوب با کارشناس ما تماس بگیرید.

 

 

09127393629