دوشنبه 11 مهر 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
نرده
3 نکته مهم در انتحاب نرده چوبی
فوریه 23, 2020
پله دوبلکس
3 مزیت مهم استفاده از پله چوبی دوبلکس
فوریه 26, 2020

چرا باید پله چوبی را انتخاب کنیم؟

پله

همانطور که می دانید پله چوبی کاربرد ها و کارایی های بسیار زیادی دارد. در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های پله های چوبی اشنا کردیم و در مورد مهم ترین کاربرد پله چوبی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

مزایای استفاده از پله چوبی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از چوب مهندسی شده در پله ها، ظاهری عالی است که در اختیار شما قرار می دهد. استفاده از انواع دیگر مواد مانند فرش به نظر نمی رسد به همان اندازه ظریف و تمیز به عنوان چوب سخت ساخته شده مهندسی باشد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از چوب سخت در پله ها، دوام آن است. راه پله به طور معمول یکی از مناطق بسیار مهم خانه است. بنابراین، شما به چیزی نیاز دارید که بتواند بدون توجه به فرسوده بودن، در رفت و آمد زیادی تحمل کند. اگر فرش را روی پله ها بیاندازید، در مدت زمان بسیار کوتاهی فرسوده به نظر می رسد. با چوب سخت، اغلب بعد از گذشت چند سال باز هم نو به نظر می رسد.

 

پله چوبی

 

با استفاده از پله های چوبی مهندسی شده، شما همچنین یک سطحی را خواهید یافت که تمیز کردن آن بسیار آسان است. شما می توانید یک تمیزکننده استاندارد از چوب سخت خریداری کنید و در صورت کثیف شدن آن از پله ها استفاده کنید. این به شما اجازه می دهد تا از گرد و غبار و گرد و غبار خلاص شوید که ناگزیر راه خود را روی پله ها پیدا خواهید کرد. برای افرادی که آلرژی دارند، چوب مهندسی شده یک انتخاب عالی است زیرا آلرژن ها یا گرد و غبار را به دام نمی اندازد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آموزش ساخت گلدان چوبی مرحله به مرحله

یکی دیگر از مزایای یک راه پله چوبی این واقعیت است که می تواند با مواد داخلی فضای داخلی شما مطابقت داشته باشد. چوب موجود در این راه پله باید بتواند در برابر آب و هوا و حشرات ایستاده باشد تا خارج از خانه شما باشد. در غیر این صورت، به سرعت پوسیده خواهد شد تا جایی که شما نیاز به سرمایه گذاری وجوه اضافی برای جایگزین کردن آن خیلی زودتر از آنچه برای بودجه خود می خواهید، داشته باشید.

چوب یک پله وزن سبک تر از بتن فراهم می کند و این مهم است که به یک پله بلند یا پله های سیم پیچ در داخل خانه خود نیاز دارید. بتن بیش از حد فشار را روی کف شما قرار می دهد و همچنین برای استفاده در یک راه پله در داخل به پشتیبانی بیشتری نیاز دارد. از طرف دیگر چوب، پله ای را ایجاد می کند که استرس ناخواسته را روی زمین شما قرار نمی دهد.

دانه چوب با الگوی منحصر به فرد خود که از طریق هر قطعه راه پله می رود، یک محیط ویژه به خانه می افزاید. دانه بین انواع چوب تفاوت چشمگیری دارد، فقط چوبهایی را انتخاب کنید که به سلیقه شما نزدیک هستند. البته همیشه باید فقط یک پیشنهاد یک چوب با دوام، مانند بلوط را انتخاب کنید. بتون در مقایسه با چوب از یک نوع فضای دوبل به یک اتاق استفاده نمی کند.

برای ساخت زیباترین مدل های پله چوبی و همچنین پله چوبی دوبلکس با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09127393629