یکشنبه 09 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
نرده چوبی
اهمیت استفاده از نرده چوبی
فوریه 8, 2020
پله
چرا باید پله چوبی را انتخاب کنیم؟
فوریه 24, 2020

3 نکته مهم در انتحاب نرده چوبی

نرده

در انتخاب نرده چوبی به چه فاکتور هایی اهمیت می دهید؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با مهم ترین نکات در خصوص انتخاب نرده چوبی آشنا کنیم. همچنین می توانید برای اطلاع از اهمیت نرده چوبی مطالب قبلی سایت را مطالعه کنید.

نوع بالستیک هایی که برای پله های داخلی یا خارجی خود انتخاب می کنید می تواند تأثیر بسزایی در زیبایی شناسی، ایمنی و سبک پله شما داشته باشد و همچنین می تواند بر فضای اتاق یا سبک ساختمان تأثیر بگذارد. انتخاب نوع صحیح نرده ها بسیار باورنکردنی است زیرا پله ها همیشه در مرکز اتاق و خارج از ساختمان یک کانون اصلی هستند. این امر بیشتر به این دلیل است که پله ها فضای بصری زیادی را به خود اختصاص می دهند، بلکه به این دلیل است که پله ها همیشه در هر نوع ساختمان جالب و زیبا هستند.

نکات مهم در انتخاب نرده چوبی

در اینجا بهترین مواردی را که باید در نظر بگیرید در حالی که شما بهترین و زیباترین نرده های پله خود را انتخاب می کنید.

ایمنی نرده ها

پله ها خطرناک هستند. هنگامی که از پله های شیب دار بالا می روید، یک کج شدن تنها می تواند فاجعه بار باشد و حتی کشنده باشد. انتخاب یک نرده ایمن که باعث افزایش ایمنی پله های شما می شود، بسیار مهم است، به خصوص وقتی افراد سالخورده، افراد دارای مشکل تحرک و کودکان از پله استفاده کنند.

نرده های شیشه ای و سیم زیبا هستند و مطمئناً حتی کوچکترین کودک را نیز نمی تواند از بین رفتن فضاها دور نگه دارد، اما فضای کافی برای گرفتن کودک وجود ندارد که کودک بتواند روی آن چنگ بزند. نرده های چوبی زیبا و بسیار محکم هستند اما قویترین و احتمالاً بی خطرترین درخشندگی همه، نرده های فلزی و استنلس استیل هستند.

نرده های چوبی

تمیز کردن نرده ها

هنگامی که تعداد زیادی از مردم از پله ها بالا و پایین می روند، شگفت زده خواهید شد که چه چیزی باعث می شود نرده های کثیف و مخصوصاً هندل های دستی. مهم است که به صورت مرتب دستبندها و نرده های خود را تمیز نگه دارید تا زیبایی آنها به نظر برسد و میکروب ها را در حالت خالی نگه دارید. نرده های شیشه ای با ظاهری زیبا و تمیز و زیبایی که دارند بسیار نفس گیر هستند اما برای مناطق با تعداد زیادی کودک مانند مدرسه و خانه یک درخشش مناسب نیست. شیشه یک کابوس برای تمیز نگه داشتن در لو خواهد بود.

اینها اما برای ساختمانهای شرکتی مناسب است که در آن احتمالاً هیچ کس شیشه ای را لمس نمی کند. نرده های استیل و استیل ضد زنگ به راحتی تمیز می شوند و می توانید بدون آسیب رساندن به مواد از هر نوع ماده تمیز کننده استفاده کنید. همچنین نرده های چوبی تمیز نگه داشتن آنها بسیار آسان است اما باید مراقب باشید از این مواد شیمیایی خشن استفاده نکنید زیرا می توانند رنگ آمیزی شوند.

مراقبت و نگهداری را در نظر بگیرید

بالستیکهای با کمترین نیاز به نگهداری احتمالاً از جنس استنلس استیل، سیم و شیشه هستند زیرا تمام موارد مورد نیاز آنها تمیز کردن گاه به گاه است و با گذشت زمان. نرده های فلزی ممکن است بعد از چند سال استفاده نیاز به یک پوشش رنگ بالا داشته باشند. نرده های چوبی بالاترین میزان نیاز به نگهداری را دارند زیرا برای نگهداری از آن در شرایط وحشتناک باید چوب طبیعی را درمان کنید.

تقریباً در هر راه پله ای می توانید آنها را پیدا کنید. نرده ها بسیار بیشتر از یک وسیله ایمنی هستند. آنها همچنین یک مانع بصری و عنصر طراحی هستند، زیرا اغلب یک منطقه بزرگ در اتاق را در یک موقعیت برجسته اشغال می کنند. آنها از طیف گسترده ای از مواد ساخته شده اند. نرده های چوبی پله ها به دلیل مواد طبیعی مزایای ویژه ای دارند. آنها پایدار هستند، حتی در دماهای سرد، احساس گرما را ارائه می دهند و می توانند به صورت جداگانه با طعم و شرایط سازگار شوند.

نرده چوبی

چه نوع چوبی استفاده می شود؟

نرده های راه پله از چوب های متنوعی ساخته می شوند. ترکیب مواد فلزی و چوبی نیز امکان پذیر است. تقریباً تمام چوب های سخت برای ساخت نرده مناسب هستند. مدل های ابتدایی بیشتر از راش ساخته شده اند. به سختی محدودیت بالایی وجود دارد. اگر کمی نجیب تر دوست دارید، می توانید مثلا از گردو استفاده کنید. ترکیبی از چوب های مختلف نیز قابل تصور است. بسته به سبک مبلمان، نرده چوبی در حالت طبیعی خود باقی می ماند یا به قدری ضخیم لعاب می شود که تنها زمانی که چوب را لمس می کنید، به این شکل شناخته می شود.

نرده چوبی چه شکلی می تواند داشته باشد؟

به سختی محدودیتی برای شکل وجود دارد. او اساساً پله ها را دنبال می کند. با این حال، ارتفاع نرده باید مطابق با استاندارد DIN باشد تا بتوان عملکرد ایمنی را به بهترین شکل ممکن انجام داد. این امر در مورد نرده های روی نرده چوبی و همچنین در مورد پایه ها صدق می کند. وقتی صحبت از شکل و طراحی به میان می آید، مطمئن شوید که در آینده با سبک مبلمان و ساختمان همخوانی دارد.

از کجا می توان یک نرده چوبی خوب برای پله پیدا کرد؟

به طور کلی، البته می توانید خودتان یک نرده چوبی بسازید و قطعات آن را از فروشگاه آهن آلات خریداری کنید. با این حال، با توجه به اینکه این بخش مربوط به ایمنی است، مراجعه به متخصص ممکن است انتخاب بهتری باشد. این می تواند یک نجار یا یک پله ساز متخصص در پله ها و نرده های چوبی باشد. آنها می توانند نرده چوبی را با توجه به ایده شما با پله ها تطبیق دهند و مسئولیت اجرای صحیح را بر عهده بگیرند. علاوه بر این، متخصص معمولاً مجموعه زیادی از ایده ها و مطالب گویا را ارائه می دهد و می تواند با مشاوره بهتر امتیاز کسب کند. نرده پله چوبی با کیفیت یک سرمایه گذاری در ایمنی و طراحی داخلی برای سال های آینده است.

برای سفارش زیباترین مدل های نرده چوبی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629