چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o
اجرای روف گاردن
بررسی قیمت روف گاردن و هزینه اجرای روف گادن
فوریه 1, 2023
نرده چوبی
10 مزیت نرده چوبی بالکن
فوریه 6, 2023

6 مزیت خرید فلاور باکس برای تراس

Wooden flower box

به تخیل و خلاقیت نیاز است تا ترکیب خانه شما از نظر زیبایی شناسی جذاب به نظر برسد. احتمالاً فکر می‌کنید که تنها راه برای زیباسازی خانه آن آربور، میشیگان، کاشت گل و درخت روی زمین است. امروزه، صاحبان خانه‌هایی که می‌خواهند ایده‌های منظره‌سازی انقلابی را ببینند، حتی کاشت و سبد را امتحان می‌کنند.

خرید فلاور باکس برای تراس مزایای زیادی است.

1. ارزش فروش مجدد ملک خود را افزایش دهید

ظاهر ملک مسکونی شما از بیرون می تواند باعث شود مردم نسبت به آن واکنش مثبت نشان دهند. محوطه سازی خانه شما به روشی متفاوت از خانه های همسایه ها می تواند ارزش فروش مجدد خانه شما را افزایش دهد. شما همچنین فضای محدود محدود را به حداکثر می رسانید، به خصوص اگر خانه شما در یک منطقه کوچک قرار دارد. استفاده از ظروف و سبدها می تواند زیبایی ترکیب شما را بسیار افزایش دهد. کانتینرها به عنوان یک لمس نهایی در پروژه محوطه سازی عمل می کنند. آویزان گل و درخت در اشکال، اندازه ها و رنگ های مختلف می تواند به بیرون از ساختمان مسکونی شما سبک و ظرافت ببخشد.

 

2.با خرید فلاور باکس برای تراس مشتریان بیشتری را به کسب و کار خود جذب کنید

محل کسب و کار شما نیز از محوطه سازی منحصر به فرد بهره می برد. هنگامی که مجتمع تجاری خود را به روشی خلاقانه زیبا می کنید، مانند کاشت گل در فلاور باکس تزئینی در حیاط های تمیز، کسب و کار شما مشتریان بیشتری را جذب می کند. مناظر منظم و تزئینات خلاقانه، تصور یک سازمان برتر را به مشتریان شما خواهد داد.

 

3. از درختان زینتی خود در برابر نابودی محافظت کنید

گلها و گیاهان قدیمی سطح زمین بیشتر در معرض لگدمال شدن توسط اعضای خانواده به ویژه کودکان در زمان بازی هستند.

می توانید فلاورباکس های خود را بالای زمین آویزان کنید تا از حیوانات خانگی که به شدت در محوطه بازی می کنند در امان بمانید. همچنین حیوانات وحشی که حیاط شما را حفر می کنند نمی توانند به گیاهان هوایی برسند.

 

خرید فلاور باکسفلاورباکس برای تراس

4. هزینه های نگهداری کمتر

درختان زینتی و هوایی در خانه آن آربور، میشیگان، به کاهش شدید هزینه های نگهداری حیاط شما کمک می کند. علف های هرزی که در یک سبد آویزان رشد می کنند در مقایسه با رشد ناخواسته ای که در بین درختان و گل های سطح زمین مشاهده می کنید، کمتر است. از آنجایی که آب زیرزمینی جاری هرگز نمی تواند کود یا کودی را که در سطل ریخته اید بشوید، هزینه های کمتری برای گیاهان خود خواهید دید.

5. آفتاب گرفتن گیاهان خود را

کاشت‌ها باعث می‌شوند گل‌هایتان را راحت‌تر در معرض آفتاب قرار دهید. هر زمان که دیدید برخی از گیاهان شما به اندازه کافی نور خورشید دریافت می کنند، می توانید ظروف را جابه جا کنید و آن را به مکان دیگری ببرید. با نگهدارنده های گیاهی قابل حمل، می توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی و چگونه مزرعه شما نور خورشید، سایه و آب را دریافت کند.

6. زیبایی منظره با خرید فلاور باکس برای تراس

تماشای مناظر مشابه خانه در طول سال ها می تواند خسته کننده باشد. برای ایجاد تغییراتی در محوطه، می توانید اقدام به خرید فلاور باکس برای تراس بکنید. گیاهان زینتی هوایی یک تغییر دهنده بازی هستند که باعث می شود ترکیب خود را از چشمی جدید ببینید.

 

برای اطمینان از شکوفه دادن گیاهان در طول سال، می توانید انواع گل های تابستانی، بهاری، پاییزی و زمستانی را در فلاورباکس چوبی بکارید. هنگامی که گیاهان و گل‌های زینتی را در فلاور باکس پرورش می‌دهید، نه تنها به ترکیب خود ظاهر زیبایی می‌بخشید، بلکه محیط خانه و تراس زیبایی خیره‌کننده‌ای خواهید داشت که شما، خانواده و بازدیدکنندگان همیشه از آن لذت می‌برید.

همچنین برای سفارش فلاورباکس و گلدان چوبی، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629