چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

بررسی قیمت روف گاردن و هزینه اجرای روف گادن

اجرای روف گاردن
چگونه پشت بام را زیبا کنیم؟ ایده برای روف گاردن شیک و جذاب!
ژانویه 21, 2023
Wooden flower box
6 مزیت خرید فلاور باکس برای تراس
فوریه 4, 2023

بررسی قیمت روف گاردن و هزینه اجرای روف گادن

اجرای روف گاردن

برای اجرای روف گاردن روی پشت بام، انتظار داشته باشید که برای معرفی یک باغ پشت بام 25 تا 30 درصد بیشتر از معرفی یک پشت بام معمولی سوخت کنید.

طراحی روف گاردن  پشت بام حدود 25 دلار برای هر فوت مربع هزینه دارد، در حالی که ترتیبات بزرگتر ممکن است تا 192 دلار در هر فوت مربع هزینه داشته باشد. برای تخمین خاصی برای خانه و منطقه خود، با یک متخصص بهبود خانه یا باغبان متخصص صحبت کنید.

راه برای راه اندازی یک باغ پشت بام از نظر مالی در برنامه ریزی شما، موادی که استفاده می کنید و نحوه نگهداری از خود باغ نهفته است.

روف گاردن هایی که به طور مناسب نگهداری می شوند ممکن است طول عمر یک پشت بام معمولی را تا 20 سال افزایش دهند. درک اینکه یک باغ روی پشت بام شامل چه چیزی است، گروه بندی های مختلف آن و قسمت های مختلف یک باغ پشت بام ایده آل ترین رویکرد برای تخمین هزینه یک باغ پشت بام است.

همچنین مقاله قبلی چگونه پشت بام را زیبا کنیم را نیز بخوانید.

همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت روف گاردن می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

روف گاردن: آنچه که مستلزم آن است

روف گاردن روی پشت بام یک فضای سبز محصور بر روی یک سازه ساخته دست بشر است. RooftGarden مزایای زیادی دارد، به عنوان مثال، کاهش رواناب آب طوفان و استفاده از انرژی، کاهش گرما و بهبود کیفیت هوا.

انواع باغ های روی پشت بام فشرده، نیمه فشرده یا گسترده هستند که به عمق محیط در حال توسعه و میزان نگهداری مورد نیاز بستگی دارد.

باغبانی روی پشت بام کار جدیدی نیست. آمریکایی ها مدت هاست که گیاهان را روی پشت بام ها و خروجی های اضطراری جمع می کنند. در واقع، حتی باغ‌های پشت بام، پشت بام‌هایی که با خاک و گیاهان محصور شده‌اند، مدت زیادی است که وجود داشته‌اند.

به نظر می رسد صرف نظر از اینکه باغبان چه مقدار زمین دارد، به نظر می رسد که ما عموماً فضای بیشتری را جستجو می کنیم، و انواع مختلف باغ های روی پشت بام در حال یافتن همه جا در مقاصد خصوصی و تجاری هستند.

دلایل معتبر زیادی برای در نظر گرفتن روف گاردن روی پشت بام وجود دارد:

 • آنها از فضای استفاده نشده یا کم استفاده استفاده می کنند
 • باغ چشم را زیبا می کند
 • آنها می توانند حریم خصوصی را فراهم کنند
 • آنها می توانند بسیار دوستدار محیط زیست باشند
 • معمولا قرار گرفتن در معرض نور خورشید خوب است

روف گاردن

گزینه هایی برای باغ پشت بام شما

اگر عمداً روی این مقاله کلیک کرده اید، به احتمال زیاد به فکر نصب یک باغ روی پشت بام هستید. در هر صورت، دو یا سه راه وجود دارد که می توانید وارد شوید.

باغچه های روی پشت بام کاملاً کاشته شده، جایی که پشت بام با خاک محفوظ است و گیاهان در زمین هستند، نویدبخش خوبی هستند، اما به طور غیر منطقی سخت هستند.

برای دارندگان ملک بدون هیچ کس دیگری در آغوش بگیرند. باغ های پشت بام می توانند بدون کشش بالای 100 پوند وزن داشته باشند. در هر فوت مربع شما باید از یک طراح یا برنامه ریز کمکی برای هدایت یک تحقیق اساسی و احتمالاً یک سازمان متخصص برای معرفی آن استفاده کنید.

ساده ترین و نزدیک ترین راه به خانه برای مقابله با باغبانی روی پشت بام، استفاده از نگهدارنده ها و تخت های مرتفع است.

شما می توانید هر سبکی از باغچه روی پشت بام را با گیاهان پرورش یافته بسازید، از چند گیاه گیاهی ساده گرفته تا یک گلدان رسمی و غنی. کانتینرها برای باغ های پشت بام ایده آل هستند زیرا سبک، همه کاره، سازگار و متوسط ​​هستند.

مراقبت از بام سبز خود

نگهداری از گیاهان روی پشت بام بسیار شبیه مراقبت از باغ های روی زمین است، چند روش روی پشت بام وجود دارد که باید قبل از شروع به بیرون کشیدن گلدان های خود در نظر بگیرید.

 • مجوز: ابتدا، با صاحبخانه خود و همچنین استاندارد ساخت و ساز را بررسی کنید. پرس و جو در مورد در دسترس بودن، محدودیت های قانونی ساختمان، و دستورالعمل های آتش نشانی می تواند مانع از هر نوع استفاده از پشت بام شود.
 • یکپارچگی سازه: مطمئن شوید که پشت بام می تواند پشته را نگه دارد. یک متخصص مجاز دریافت کنید. خاک و گلدان در وهله اول بسیار زیاد هستند و با رشد گیاهان سنگین تر می شوند. اگر در هر نقطه تلاش کرده باشید گلدان پر از خاک مرطوب را جابجا کنید، متوجه می شوید که آب چقدر وزن می تواند داشته باشد.
 • دسترسی: چگونه می خواهید مواد و لوازم خود را وارد و خارج کنید؟ فرض کنید در یک انبار زندگی می کنید، مطمئن شوید که مجاز به استفاده از آسانسور هستید. تعداد کمی از مناطق نیاز به راه‌های متفاوتی برای ورود/خروج دارند و به طور بالقوه روشنایی، زنگ هشدار و روشنایی بحران را ترک می‌کنند.
 • آب: آیا این گزینه را خواهید داشت که یک شلنگ را به پشت بام بکشید؟ کوزه های آبیاری می توانند به یک تشدید تبدیل شوند و ظروف به یک تن آب نیاز دارند. معرفی سیستم آبیاری بشکه ای و قطره ای آب بارانی را در نظر بگیرید.
 • قرار گرفتن در معرض نور خورشید: آیا در نزدیکی سازه ها یا ایوان بالای سرتان پنهان شده اید؟ در واقع، هنگامی که گیاهان روی سیمان متورم می شوند، حتی آفتاب سرگرم کننده نیز می تواند مشکل ساز باشد.
 • گرما: علاوه بر تابش خورشید بر روی پشت بام، گرمای فراگیر منعکس شده از سطح پشت بام، سازه‌ها، ترامواها و دودهای فلزی و سازه‌های کاربردی نیز وجود دارد. شما به احتمال زیاد نیاز دارید که یک نوع سایه، با وجود گیاهان، در آن نقطه برای خود ایجاد کنید.
 • باد: باد می تواند خیابان های مستقیم شهری، به ویژه در سازه های مرتفع را تحت فشار قرار دهد. شاید لازم باشد به نوعی جداکننده یا حصارکشی فکر کنید. با فرض اینکه این مورد باشد، به احتمال زیاد باید دوباره مقررات ساخت و ساز خود را برای قوانین مورد نیاز و امنیت کمکی بررسی کنید. این امر به ویژه هنگام ایجاد مرزهای رفاهی برای کودکان و حیوانات خانگی بسیار مهم است.
 • حریم خصوصی: اکثر پشت بام ها توسط سازه های مجاور احاطه شده اند. اگر باغ پشت بام شما در معرض دید کامل قرار دارد، ممکن است لازم باشد برای غربالگری آماده شوید. می‌توانید حصاری از گیاهان همیشه سبز بکارید، درختان انگور را با جداکننده‌ی داربست یا فقط زیر یک میز چتر جمع کنید.
 • سیم کشی برق: برق اساسی نیست، با این حال مطمئناً همه چیز را ساده تر می کند. در شرایطی که پیش‌بینی می‌کنید در حوالی عصر از باغ خود نهایت استفاده را ببرید، شمع‌ها بهترین روشنایی برای علف‌های هرز نیستند.
 • ذخیره سازی: تعداد زیادی مواد مربوط به باغبانی وجود دارد: دستگاه ها، کود، کود، قوطی ها. فضا در پشت بام محدود است و پنهان کردن یک منطقه ظرفیت دشوار است. قفسه ها کار را انجام خواهند داد. برخی از باغبان های پشت بام، انبارهای تنگ را انتخاب می کنند. انتخاب دیگر نیمکت نشینی با فضای ذخیره سازی داخلی برای انجام مسئولیت مضاعف است.
 • هزینه: مهمترین بخش این مقاله، چه مبلغی را می گویید خرج می کنید؟ شما می توانید کم و زیاد شروع کنید و در حین حرکت، گلدان ها و گیاهان (و خاک) بیشتری بخرید. هزینه واقعی زمانی به دست می آید که شما نیاز به شروع به ساختن سخت افزار و گسترش روی پشت بام داشته باشید. قرار دادن کاشی یا سنگ، ساختن تخت‌ها و جعبه‌های مرتفع، از جمله روشنایی و مبلمان، همگی می‌توانند شامل شوند. علاوه بر این، ممکن است برای کمک به آنها به کارهای کمکی فزاینده ای نیاز داشته باشید.

اثرات زیست محیطی

روف گاردن پشت بام به طور مرتب در شرایط شهری یافت می شوند. گیاهان می توانند حفظ گرمای کلی یک ساختار را کاهش دهند که در آن نقطه جذب گرما را کاهش می دهد.

دلیل اصلی گرما در جوامع شهری، تابش نور خورشید، حفظ تابش نور خورشید توسط خیابان ها و سازه های شهر و ظرفیت این گرما در مصالح سازه و تابش مجدد آن است.

مطالعه ای در مؤسسه تحقیقات ملی کشاورزی، تضاد بین پشت بام با باغ و پشت بام بدون باغ در برابر دما را نشان داد.

این بررسی تاثیرات دما را بر روی لایه‌های مختلف هر پشت بام در مناسبت‌های مختلف روز نشان می‌دهد. باغ های پشت بام به وضوح در کاهش اثرات دما در برابر پشت بام های بدون باغ مفید هستند.  

کشاورزی شهری

در یک باغ روی پشت بام باز، فضا برای کشاورزی شهری در مقیاس کوچک که منبع تولید غذای محلی است، قابل دسترسی است. یک باغ روی پشت بام می‌تواند رژیم غذایی جامعه‌ای را که با محصولات ترد تغذیه می‌کند تکمیل کند و به ایجاد مواد غذایی پیوندی اساسی بدهد.

مناطق باغبانی قابل دسترس در جوامع شهری اغلب به طور جدی کمبود دارند، که احتمالاً نیروی محرکه کلیدی برای برخی باغ‌های پشت بام است.

اهمیت برنامه ریزی شهری

یک باغ روی پشت بام نیاز زیادی برای سازمان دهندگان شهری است. مزیت اکولوژیکی و شیک برای مناطق شهری الهام بخش اصلی است.

سنگاپور در پیشرفت شهری سبز پویا است. هنگامی که مورد مطالعه قرار گرفت، 80٪ از ساکنان سنگاپور به نفع باغ های بیشتر روی پشت بام تصمیم گرفتند تا در ترتیبات شهر به فعلیت برسند.

دلایل تفریحی مثلاً تفریح ​​و استراحت، تزیین زمین و سرسبزی و طبیعت بیشترین رای را به خود اختصاص دادند.

کاشت باغ روی پشت بام در بالاترین نقاط ساختمان، روشی باورنکردنی برای مهارت پیشروی شهر است.

از آنجایی که احساس و سرگرمی نیاز است، ممکن است مزیت های طبیعی و سرزندگی باغ های پشت بام را به همراه نداشته باشد. کاشت روی پشت بام ها می تواند زندگی شهری را به تدریج مستقل کند و سبزیجات ترد را به طور فزاینده ای برای افراد شهری باز کند.

فلسفه روف گاردن

مردم از زمان یادگاری گیاهان را روی سازه ها توسعه داده اند. زیگورات‌های بین‌النهرین کهنه (چهارم هزار سال قبل از میلاد تا 600 قبل از میلاد) درختان و بوته‌ها را در پاسیوهای روی زمین کاشته بودند.

یک مدل در دوران روم، ویلا اسرار در پمپئی بود که دارای ایوانی برجسته بود که در آن گیاهان پرورش می یافتند. یک باغ روی پشت بام نیز در اطراف راهروی جمعیتی در قیصریه رومی-بیزانسی پیدا شده است.

شهر فسطاط مصر قرون وسطایی دارای سازه‌های بلند مختلفی بود که ناصرخسرو در اواسط قرن یازدهم آن‌ها را به‌صورت 14 طبقه به تصویر می‌کشید، با باغ‌هایی روی پشت‌بام در بالای طبقه با چرخ‌های آبی کشیده شده از گاو نر برای غرق شدن در آنها.

گروه مردم شهری با حرکت های متعددی مواجه می شوند که با رفاه و سعادت بومیان مشخص می شود. تعداد قابل توجهی از این مشکلات به عنوان نتیجه فوری شرایط شهری غلیظ ظاهر می شوند.

صنعت، اتومبیل‌ها و سطوح سیمانی غیرقابل نفوذ و رویه‌های سیاه با هم ترکیب می‌شوند تا بر کیفیت هوا و آب تأثیر منفی بگذارند، در حالی که تغییرات محیطی به تأثیر جزیره گرمای شهری از طریق تغییر دمای جهانی کمک می‌کند. رقابت استثنایی برای زمین، فضای سبز را کاهش می‌دهد و در پی آن یک جدایی اخروی از ریشه‌های کشاورزی و دنیای منظم وجود دارد.

روف گاردن در پشت بام پذیرفته شده اند که می توانند از جدیت بخشی از این مسائل جوامع شهری کنونی بکاهند. آنها برجسته ترین دارایی کشف نشده یک شهر هستند. بخش هایی از زمین و بخش هایی از زمین فضای خالی به سادگی نگه داشته می شوند تا مورد استفاده قرار گیرند! رانندگی در امتداد یک جاده شهری و تماشای اقیانوس سبز را به جای اقیانوس قیر، بالای سیاه و سنگی که در حال حاضر داریم، تصور کنید.

تماشای بیرون از پنجره دفتر مرکزی شهر و دیدن گل‌های وحشی بومی را به جای هوای مراقبت از واحدها و دریچه‌های پشت بام تصور کنید. توسعه سبزیجات را روی آن کانکس که بخش بزرگی از تراس شما را اشغال می کند، تصور کنید. این چشم انداز آنقدر که ممکن است به نظر برسد عجیب و غریب یا دور نیست.

در آفریقا، جایی که گسترش دیگر هرگز قابل تصور نیست و تراکم جمعیت بیشتر باعث شده است که شرایط اضطراری زیست محیطی به تدریج سریع شود، سبز کردن پشت بام به همان اندازه که از روی نیاز و تمایل به تزئین صحنه شهری است، پذیرفته شده است.

در حقیقت، سبز کردن پشت بام در حال حاضر برای سازه‌های مکانیکی جدید در بسیاری از مناطق شهری اروپای شمالی اجرا می‌شود و به طور جدی برای افراد دیگر تجویز می‌شود.

طراحی و اجرای روف گاردنانواع روف گاردن

متمرکز

باغ های فشرده روی پشت بام به طور گسترده در ساختارهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند که در آن مالکان باید مناطق سبز بزرگی داشته باشند که همه اندازه ها و انواع گیاهان را ادغام کند. این پشت بام ها دارای چمن، پوشش زمین، شکوفه، بوته و حتی درخت خواهند بود.آنها اغلب راه ها و مسیرهایی را ترکیب می کنند که بین نقاط برجسته ترکیبی متمایز حرکت می کنند تا فضایی را فراهم کنند که افراد بتوانند با محیط مشخص ارتباط برقرار کنند.

صندلی‌ها، میزها، جعبه‌های پرورش دهنده، مهدکودک‌ها، دریاچه‌ها و چشمه‌های چاه، مکان‌هایی را برای استراحت، جشن گرفتن یا کار در محیط‌های پارک مانند به افراد ارائه می‌دهند.

باغ روی پشت بام افزایش یافته از بسترهای کاشت استفاده می کند که عمق قابل توجه تری نسبت به باغ های گسترده روی پشت بام دارند.

این خاک عمیق‌تر، پشت بام‌های متمرکز را قادر می‌سازد تا گیاهان بزرگ و گروه‌های عاطفی گیاهان را وادار کند.

عبارت دیگر برای این باغ های پشت بام، “بام باغ” است. باغ های فشرده روی پشت بام با توجه به مجموعه های گیاهی که آنها را تقویت می کنند نیاز به نگهداری بیشتری دارند.

باغ‌های سبزیجات و گیاهان به خوبی روی این پشت‌بام‌ها قرار می‌گیرند و تا حدودی توجه به آن‌ها نسبت به باغ‌های سطح زمین ساده‌تر است، زیرا مزاحمت‌ها و علف‌های هرز کمتری راه خود را به ارتفاعات بالاتر پیدا می‌کنند.

همه گیاهان نیاز به کود و آب خواهند داشت و بسیاری از آنها به بریدن و هرس نیاز دارند. این باغ های روی پشت بام، به طور کلی، به تدریج در آب و هوای خشک جذاب باقی می مانند و اغلب آبیاری می شوند.

بستر کاشت در باغ های متمرکز روی پشت بام از 6 اینچ شروع می شود (علیرغم این واقعیت که برخی از اتاق های شلوغ را در تعاریف مختلف خواهید دید) و سازه های واقعی ممکن است از چند خوراک پیشی بگیرند.

هنگامی که گیاهان معرفی می شوند و خاک خیس است، این فضاهای سبز روی پشت بام می توانند به ازای هر فوت مربع 150 پوند وزن داشته باشند.

سیستم آب و چارچوب‌های نشت باید با مهارت بالا کار کنند تا فرصت بارگذاری بیش از حد ساختار پشت بام را کاهش دهند.

گسترده

پشت بام های گسترده اغلب برای سازه های خصوصی تک خانواده و چند خانواده استفاده می شود.

آنها همچنین برای فضاهایی که افراد فقط اینجا و آنجا هستند تا روی سطح پشت بام قدم بزنند بسیار مناسب هستند. افراد اساساً برای حمایت روی آنها قدم می زنند.

این باغ های روی پشت بام نیز به طور کلی برای انبارهایی مانند سوله ها و اسکله ها مناسب هستند. این طرح باید نسبت به مصرف آب برتر و نقاط مورد علاقه گرم را ارائه دهد و در عین حال بار کلی پشت بام را پایین نگه دارد.

بستر کاشت در باغ های وسیع پشت بام از 1.6 تا 6 اینچ پایین است و با توجه به اینکه چارچوب های عمیق تری معرفی شده اند، به اندازه چارچوب های کم عمق تر پشتیبانی نمی شوند.

گیاه‌های ساکولنت و علف‌های مقاوم به فصل خشک، گیاهان آسیاب مورد استفاده قرار می‌گیرند، زیرا آنها کم عمق هستند و از آب کمی استفاده می‌کنند. انواع مختلف گیاهان در این پشت بام ها کم نگه داشته می شود تا مراقبت از هم جدا شود و مطمئن باشید که همه گیاهان نیازهای رطوبتی مشابهی دارند.

در مواقع خشک این پشت بام ها ممکن است تیره رنگ شوند، فقط برای بازسازی با بارش باران.

باغ های گسترده روی پشت بام ساده ترین راه برای معرفی هستند و همیشه به پشت بام های موجود اضافه می شوند.

بسته به منبعی که در این پشت بام ها بررسی می کنید ممکن است 10 تا 35 پوند به ازای هر فوت مربع به پشته پشت بام اضافه کنید. انواع باغ های گسترده روی پشت بام را نیمه پهن می نامند. شما می توانید مجموعه وسیع تری از گیاهان را متناسب با شرایط ارائه شده توسط این جایگزین دریافت کنید. کثیفی تا یک فوت پایین خواهد بود و نیازی به سیستم آب ندارد. باغ های گسترده روی پشت بام تصمیم رایج برای دارندگان وام مسکن است، با این حال، در صورتی که شما در حال ساختن خانه هستید، می توانید از انتخاب های گسترده تری که توسط باغ های جدی روی پشت بام ارائه می شود قدردانی کنید زیرا ممکن است به خوبی در برنامه ها گنجانده شود. هزینه های مقاوم سازی سازه فعلی مولفه هایی که برای هزینه یابی باید در نظر گرفته شوند

یک باغ روی پشت بام یا چارچوب روی بام با پوشش گیاهی از لایه‌های مختلفی از جمله یک فیلم شواهد آب، لایه دافع ریشه، ضایعات، محیط رشد سبک و گیاهان ساخته شده است.

ما با گیاهان و مواد حساس به محیط کار می کنیم. سیستم روف گاردن ما هم کاربردی و هم جذاب است.

باغ‌های پشت بام با توجه به عمق محیط در حال توسعه و میزان حمایت مورد نیاز، گسترده، نیمه گسترده یا فشرده نامیده می‌شوند. خلاصه ای از بخش های مختلف یک باغ روی پشت بام در زیر آورده شده است.

زندگی گیاهی:

عملاً هر گیاهی را می توان روی پشت بام قرار داد. محدودیت‌های اصلی عبارتند از اتمسفر، برنامه اولیه و برنامه‌های مخارج نگهداری، و ذهن خلاق مبتکر فضای پشت بام.

از آنجایی که باغ‌های پشت بام معمولاً سبک وزن هستند، معمولاً دارای زمین‌هایی هستند که می‌توانند در خاک‌های کم‌عمق با پشتیبانی تقریباً صفر شکوفا شوند.

محیط کاشت:

نباید با خاک اشتباه کرد، محیط کاشت با ماده معدنی آن که به طور مصنوعی ایجاد شده است، زمین گسترده شناخته می شود.

گل بسیار غلیظ نیست، بلکه اسفنجی تر از مواد معدنی معمولی است، که زمینه را برای یک بستر کاشت بسیار سبک می دهد.

تعداد زیادی از «طرح‌های» متوسط ​​کاشت، که تعداد زیادی از آنها محدودکننده هستند، از نظر صنعتی در دسترس هستند. خاک نیز معمولاً در باغ های پشت بام با حمایت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

لایه فیلتر

جایی نزدیک به بستر کاشت و لایه کانال کانالی قرار دارد که نه تنها آب را قادر می‌سازد در حالی که بستر کاشت را نگه می‌دارد حرکت کند، بلکه به‌عنوان انسداد ریشه پر می‌شود.

کانال اغلب حاوی چند لایه ژئوتکستایل غیر بافته است که در آن یکی از لایه ها ممکن است با یک بازدارنده ریشه (به عنوان مثال مس یا یک علف کش ملایم) درمان شود.

مانند بسیاری از کاربردهای چیدمان، بافت کانال نیز می تواند برای کنترل فروپاشی در خارج از محیط کاشت مورد استفاده قرار گیرد.

لایه تخلیه

بین محیط کاشت و لایه پشت بام، لایه‌ای وجود دارد که از طریق آن آب می‌تواند از جایی در باغ‌های پشت بام به سمت چارچوب تراوش سازه بریزد.

برخی از چارچوب‌ها اساساً از لایه‌ای از خاک گسترده با عرض بسیار زیاد استفاده می‌کنند، با این حال اکثر سازمان‌های باغ‌های پشت بام در حال حاضر از یک کانال پلاستیکی سفت و سخت استفاده می‌کنند که نمونه‌ای از آن شبیه یک ظرف تخم‌مرغ یا سنگ‌فرش صحنه است.

ضخامت لایه کانال پایه معمولاً کمتر از 20 میلی‌متر (0.8 اینچ) است، با این حال، درهم‌تنیدگی ضخیم‌تر می‌تواند حفاظت و محدودیت ریشه‌ای اضافی ایجاد کند. 

اجرای روف گاردنلایه محافظ

عایق پشت بام نیاز به اطمینان دارد، اساسا از آسیب در طول ایجاد باغ های پشت بام، اما علاوه بر این از کودها و ورودی های ریشه قابل تصور.

لایه دفاعی می تواند بخشی از جامد سبک وزن، ورق محافظ خم نشدنی، ورقه پلاستیکی ضخیم، فویل مسی یا ترکیبی از اینها باشد که مشروط به طرح خاص و کاربرد باغ های پشت بام است.

برخی از چارچوب های باغ های پشت بام واقعاً نیازی به لایه دفاعی ندارند.

عایق: تضمین گرمایی که توسط پوشش گیاهی، بستر کاشت و لایه کانال ارائه می شود، به اندازه کافی نیاز به حفاظت بیشتر در جوهای گرم و خشک را از بین می برد.

با وجود این، مقررات ساخت و ساز، در بیشتر موارد، نیاز به درجه خاصی از حفاظت گنجانده شده دارد، و احترام کمی به ساختار کلی پشت بام قائل است.

عایق رطوبتی: باغ‌های پشت بام را می‌توان با هر نوع چارچوب ضدآب معرفی کرد، با این حال، عایق های تک‌کاربری اخیراً به خوبی شناخته شده‌اند و تقریباً توسط همه سازمان‌های باغ‌های پشت بام به دلیل کفایت هزینه و بدون زحمت آن‌ها مشخص شده‌اند.

با در نظر گرفتن همه چیز، لایه ضد آب معمولاً یک عایق است.

 

آبیاری

چارچوب‌های آبیاری مورد استفاده در تکمیل را می‌توان برای کاربردهای پشت بام تنظیم کرد، با این حال، تعدادی از طرح‌های باغ بام تجاری به تکنیک‌های سیستم آب غیرفعال با بخش‌های پویا می‌پیوندند.

سیستم آب دور راهی را به سمت دور ریختن آب در لایه کانال به تصویر می کشد که در دراز مدت از طریق بستر کاشت بازمی گردد در حالی که فراوانی مجاز است از بین برود.

یکی از انواع محیط ذخیره آب، الیاف پلی پروپیلن است که مستقیماً در زیر بستر کاشت قرار می گیرد که به صورت یک دستمال پاک می شود.

انواع مختلف، مخازن کوچکی را در درهم تنیدگی کانال که در بالای آن زمین کشیده تا پایه محیط کاشت قرار داده شده است.

سیستم آب به ندرت ضروری است، البته زمانی که از گیاهان مقاوم به فصل خشک مانند سموم استفاده می شود.

لازم نیست هر یک از این مؤلفه ها به عنوان واحدهای منفرد به دست آیند، زیرا اقلام و ساختارهای خاص موجود به عناصر حداقل دو بخش می پیوندند.

به عنوان مثال، اشکال پایه یک محفظه منزوی ممکن است یک لایه کانال را قاب کند، یا یک تشک ذخیره آب نیز ممکن است به عنوان یک لایه کانال استفاده شود. ساختارهای مخلوط می توانند به طور منظم وزن و هزینه یک چارچوب را کاهش دهند.

باغ‌های پشت بام زمانی بهترین هستند که در سطحی از سبک‌های پشت بام به طور منظم در مناطق شهری متعدد تجاری، سازمانی یا سازه‌های مکانیکی توسعه داده شوند. مشروط به توانایی باربری کپه، سازه‌های شهر می‌توانند مقاوم‌سازی شوند یا باغ‌های پشت بام را می‌توان در طرح اول ادغام کرد.

بخش های اساسی یک باغ پشت بام عبارتند از: یک لایه ضد آب، یک انسداد ریشه، یک چارچوب تراوش، پارچه جداکننده، محیط رشد و گیاهان.

باغ های پشت بام می توانند طول عمر یک پشت بام را دو برابر کنند، زمانی که مصالح سقف متضاد و معمولی و چند بخش، مواد استفاده شده مجدد را تجمیع کنند.

هزینه نصب روف تاپ گاردن

هزینه استقرار منظم برای یک باغ روی پشت بام به اندازه آن بستگی دارد و هزینه هر فوت مربع با افزایش اندازه کاهش می یابد.

حق بیمه هزینه معرفی یک باغ بام وسیع از 11 تا 14 دلار به ازای هر فوت مربع متغیر است، در حالی که معرفی باغ های روی پشت بام نیمه بلند از 38 تا 58 دلار به ازای هر فوت مربع هزینه دارد که در تضاد با سقف تیره است.

تعمیر و نگهداری روف گاردن

RofGarden چارچوب هایی زنده هستند و نیاز به حمایت دارند. اندازه گیری حمایت مورد نیاز برای سرمایه گذاری شما بر ساختار کلی، عمق رسانه در حال توسعه، میزان پرورش دهنده و نوع گیاهان انتخاب شده بستگی دارد.

در طول فصل توسعه، یک بار در ماه یک بار بازدید از تعمیر و نگهداری تجویز می شود. یک بازدید نگهداری ممکن است شامل بررسی سلامت عمومی گیاهان، وجین دستی، هرس، آبیاری، بررسی و بیرون راندن فلوتسام و جتسام از کانال ها باشد.

آبیاری برای تمام روف گاردن های پشت بام در طول بازه زمانی فونداسیون مورد نیاز است. سیستم آب تکمیلی در زمان طلسم خشک برای باغ های زیر 3 اینچ از بالا به پایین پیشنهاد می شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629