سه شنبه 11 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o

10 طرح پله گرد قابل توجه برای خانه مدرن

طراحی و اجرای روف گاردن
اصول طراحی روف گاردن
می 13, 2022
نرده چوبی مدرن_گروه مهندسی آژمان
نرده چوبی مدرن زیبا+25ایده که باید ببینید
می 17, 2022

10 طرح پله گرد قابل توجه برای خانه مدرن

پله های گرد چوبی، بر خلاف طرح های راه پله سنتی، می توانند فضای کمتری را اشغال کنند و به طور کلی باز هستند.

احتمالاً شما مجذوب پله های گرد چوبی با شکوه در خانه های قدیمی شده اید. با این حال، اینها فقط برای استایل نیستند. هنگامی که در یک ساختمان فضای کف محدودی وجود دارد، راه پله گرد راه حلی هوشمندانه است. پله های گرد ، برخلاف طرح های راه پله سنتی، می توانند فضای کمتری را اشغال کنند و عموماً باز هستند.بهترین طرح های راه پله گرد چوبی برای زیبایی خانه شما

در اینجا یک لیست دستچین شده از طرح های راه پله گرد زیبا وجود دارد که ظاهری شیک را به طراحی خانه شما می بخشد.

صفحات پیشنهادی: پله چوبی  پله چوبی دوبلکس     نرده چوبی

پله های گرد چوبی با تم صنعتی قدیمی

وقتی صحبت از خانه ای با مضمون صنعتی به میان می آید، آزاد هستید. یک خانه صنعتی با پلکان مارپیچ قرن پنجم که عناصر قدیمی و مدرن را با هم ترکیب می‌کند، نفیس به نظر می‌رسد. برخی از ویژگی های فعلی را که انتخاب می کنید به آن اضافه کنید و شاهد اتفاقات جادو باشید.

پله گرد چوبی

منبع عکس: Pinterest

پله های گرد چوبی سنتی

آیا می خواهید از پالت متریال سنتی در طراحی خانه خود استفاده کنید؟ سعی کنید چوب و فولاد را در پله های گرد خود ترکیب کنید تا ظاهری گرم و در عین حال زیبا داشته باشید. اضافه کردن یک دیوار آجری در پس زمینه بدون شک هنر آن را افزایش می دهد.

پله چوبی گرد_گروه مهندسی آژمان

منبع: Pinterest

همچنین بخوانید:15 ایده طراحی راه پله در فضای کم

پله‌های گردی که از یک دیوار قدیمی بیرون می‌آیند

اگر یک راه پله بیرون از خانه خود دارید، باید به خوبی طراحی شده باشد زیرا یکی از اولین چیزهایی است که به آن توجه می شود. پله های گرد همیشه مورد علاقه هستند! طراحی راه پله مارپیچ یادآور قلعه ها و کاخ ها است و جذابیتی بی انتها می بخشد.

پله گرد چوبی

پله گرد چوبی_گروه مهندسی آژمان

منبع: Pinterest

همچنین بخوانید: انواع پله گرد چوبی

پله های گرد برای زیبایی طراحی در فضای باز

اگر یک راه پله بیرون از خانه خود دارید، باید به خوبی طراحی شده باشد زیرا یکی از اولین چیزهایی است که به آن توجه می شود. پله های گرد همیشه مورد علاقه هستند! طراحی راه پله مارپیچ یادآور قلعه ها و کاخ ها است که جذابیت بی انتها را به ارمغان می آورد.

پله گرد

منبع: Pinterest

طرح پله گرد شناور

از آنجایی که فقط در یک انتها لنگر انداخته است، یک نوع پلکان دایره ای معلق شناور است. این سبک معاصر در میان صاحبان خانه های شهری محبوب است زیرا به طرز شگفت انگیزی با محیط های مدرن ترکیب می شود. در صورت تمایل می توانید یک نرده شیشه ای شفاف اضافه کنید یا می توانید آن را کاملاً کنار بگذارید. در هر صورت، خیره کننده خواهد بود.

راه پله مارپیچ

منبع عکس: Pinterest

برای پله های گرد خود یک نرده آویزان ایجاد کنید

راه پله مارپیچ آویزان یکی از ایده های برتر پله های گرد است. این طرح شامل نرده نمی شود. پله ها که مانند تاب شکل گرفته اند، توسط میله ای با بافت طناب به هم متصل می شوند. نه، راه پله مانند یک تاب حرکت نمی کند، اگرچه به نظر می رسد

منبع: Pinterest

طراحی پله های گرد چوبی مینیمالیست

پلکان مارپیچ به سبک چرخشی یک طرح یک تکه است. هیچ پیشرفتی وجود ندارد. این نام از این واقعیت ناشی می شود که همه پله ها به شکل مار بالا می روند. این طرح راه پله انقلابی ممکن است خانه شما را به یک مجموعه فوق مدرن تبدیل کند. اگر چیزی ساده اما شیک می خواهید، این طرح راه پله گرد چوبی مینیمال برای شما مناسب است!

منبع: Pinterest

به طرح پله های گرد بتنی خود بافت اضافه کنید

یک راه پله مارپیچ ساخته شده از بتون اما طراحی شده که شبیه پوست درخت صیقلی به نظر می رسد، تصوری از بالا رفتن از یک خانه درختی به شما می دهد. این طراحی غیر معمول و منحصر به فرد است.

منبع: Pinterest

پله گرد طرح فانوس دریایی 

ویژگی پلکان فانوس دریایی این است که از پایین شبیه صدف دریایی گرد است. این قطعه معماری خارق العاده برای قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است. با وسواس فزاینده نسبت به اقلام قدیمی، این پلکان فانوس مارپیچی بار دیگر شهرت گمشده خود را پیدا کرد.

پله چوبی

منبع عکس: Pinterest

طرح پله گرد گرانیتی

به دلیل قیمت پایین آن، گرانیت یک سنگ طبیعی خیره کننده است که به دلیل دکوراسیون خانه مشهور است. بنابراین، اگر بتوانید پله های گرد گرانیتی را با نرده های فولادی ضد زنگ نصب کنید، خانه شما مسحور به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629