یکشنبه 09 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
پله چوبی
30 ایده برای تزئین راه پله چوبی، کف پله، دیوار و نرده ها
ژانویه 9, 2023
اجرای روف گاردن
چگونه پشت بام را زیبا کنیم؟ ایده برای روف گاردن شیک و جذاب!
ژانویه 21, 2023

بررسی انواع مدل نرده برای راه پله

پله چوبی
هنگامی که خانه شما در چندین سطح قرار دارد که توسط یک راه پله چوبی به یکدیگر متصل شده اند، مهم است که در مورد نحوه ساخت آن فکر کنید. بر خلاف راه پله های مارپیچ، پهن تر و راحت تر است، اما فضای بیشتری را اشغال می کند و به یک مبلمان مهم تبدیل می شود. برای این، خوب است که با بقیه خانه هماهنگ باشد. یکی از سخت‌ترین انتخاب‌ها این است که چگونه آن را ایمن کنید، طراحی نرده چوبی مدرن که آن را بهبود بخشد و سبک محیط شما را افزایش دهد.
راه پله چوبی
نرده چوبی راه پله

نرده چوبی

در اینجا ایده ای برای کسانی است که سبک و سبک ضروری را دوست دارند. شما می توانید پله های چوبی را طراحی کنید که یک بازی حرکتی ایجاد کند. این ماده به شما امکان می دهد بدون توجه به اندازه محیط خود راه حل های سفارشی ایجاد کنید. توصیه می شود مراحل اولیه را آزاد بگذارید و برای سبک شدن پروژه، نرده را از مراحل زیر شروع کنید.اگر پله در جهات مختلف حرکت کند، نرده چوبی می تواند درست از جایی شروع شود که تغییر جهت وجود دارد، معمولاً در جایی که زاویه قائمه تشکیل می شود. می توانید تخته های چوبی طراحی کنید که از گوشه هر پله به سمت بالا بالا می روند. این حس منتقل می شود که مراحل پایان نمی یابند، بلکه به صورت عمودی با ساختاری باریک و سبک ادامه می یابند. اندازه ای که لت ها را جدا می کند برابر با عرض پله ها است. نتیجه راه حلی است که به اتاق باز می شود و نور را فیلتر می کند و باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد. برای مشاهده انواع مدل نرده چوبی می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.
اگر در یک اتاق کوچک طراحی شده باشد، می توانید راه پله را پنهان کرده و سقفی واحد ایجاد کنید که از پله ها به سقف بالا می رود.چوب ماده ای است که گرما را منتقل می کند و با همه سبک ها تعامل بسیار خوبی دارد. علاوه بر این، چوب، انعطاف پذیر و چکش خوار، به شما امکان می دهد راه حل های سفارشی ایجاد کنید.
این پروژه با ایجاد یک دیوار راه پله را می بندد که می توانید عملکرد متفاوتی به آن بدهید. همچنین به شما این امکان را می دهد که از زیرزمین استفاده کنید که به فضای جالبی برای کشوها و ظروف تبدیل می شود.

نرده شیشه ای

از نظر زیبایی شناسی بسیار جذاب است، انتخاب برای طراحی نرده شیشه ای محبوب ترین است به خصوص اگر خانه شما دارای سبک مدرن باشد. راه پله ارزش پیدا می کند و به یک عنصر مهم اتاق تبدیل می شود: اگر در فضای باز طراحی شده باشد، با یک اتاق نشیمن یا آشپزخانه فضای باز طراحی شده باشد. اگر در یک اتاق کوچک و صمیمی وجود داشته باشد کمتر مناسب است: آن طور که شایسته است ارزشی برای آن قائل نمی شود.

برای اینکه راه پله محکم و محکم باشد، باید مسیری به عمق چند سانتی متر در کف حفر شود، جایی که صفحه شیشه ای باید فرورفته باشد.موادی که با آن طراحی شده است بسیار مقاوم است، به طور کلی ضربه و خراش برای خراب کردن آن دشوار است، اما همیشه خوب است که مراقب باشید. توصیه می شود از قرار دادن هر گونه لباس روی نرده خودداری کنید: کمربندها، ناودانی ها و دکمه ها ممکن است آثاری از خود به جای بگذارند. شیشه نور طبیعی و نور مصنوعی را منعکس می کند، بنابراین باید همیشه تمیز باشد.
در ترکیب با سایه های خاکستری و سیاه، شیشه اتاق را بسیار زیبا می کند. جزئیات و درج های چوبی برای گرم کردن محیط ایده آل هستند.نرده شیشه ای نیز راه حل خوبی است اگر خانه در سطوح مختلف طراحی شده باشد که با چند پله به هم وصل شده اند.شیشه با فولاد بسیار خوب است: استفاده از آنها در کنار هم، ظرافت را منتقل می کنند و تداوم سبک را ایجاد می کنند.
فولاد همچنین باعث تقویت پانل می شود. می‌توان در انتهای بالای شیشه یک پوشش ساخت: این پوشش وظیفه محافظت از آن و همچنین تکمیل پروژه را به صورت بصری خواهد داشت. با این متریال می توان نرده را هم ساخت و روی تابلو فیکس کرد.
شیشه ای گلس راه حل های مختلفی ارائه می دهد. می توان یک دیوار واحد از کف تا سقف بدون پیروی از خط نرده ساخت. یک انتخاب بسیار زیبا، ایده آل اگر خانه سبکی مدرن و مینیمال داشته باشد و ایده جالبی داشته باشد که اتاق های کوچک را زیباتر کند. با این حال، دیوار عملکرد بسته کردن یک فضا را دارد. برای کاهش تاثیر زیبایی شناختی، توصیه می شود پله های خالی را بدون بالابر انتخاب کنید.
شیشه نور را منعکس می کند، بسیار روشن است، بنابراین اگر طراحی دیوار را انتخاب کنید، یک ماده عالی است.

نرده آهنی

اگر می خواهید به اتاق خود شخصیت بدهید پیشنهاد می کنم آهن را انتخاب کنید. اگر در فضای تنگ راه پله شیب دار داشته باشید، پله های شما بالاتر به نظر می رسند.
با طراحی پله های چوبی نیاز خود را افزایش دهید
: اگر بالاتر باشد، استحکام و با افزودن نرده آهنی نیز مقاومت را منتقل می کند.با این حال، برای روشن کردن همه چیز، یک راه حل غیر کامل را انتخاب کنید: از نوارهای آهنی استفاده کنید که چند سانتی متر از یکدیگر جدا شده اند. با چسباندن آنها به پله ها آنها را محکم کنید و نرده را دوباره با این مواد از طریق یک نرده در انتهای بالایی مرزبندی کنید.

راه حل های مداوم

اگر اتاق نشیمن شما بسیار بزرگ است، می توانید راه پله را با یک دیوار که از کف تا سقف ادامه دارد، ببندید. همچنین می توانید از آن برای تقسیم بندی محیط استفاده کنید.در صورت استفاده از گچ تخته راه حل کاربردی تر و اقتصادی تر است. در کنار پله ها، یک نرده برای ایمن تر کردن پله ها بسازید. برای ایجاد تداوم آن را در متریال و رنگ مراحل طراحی کنید. اگر می خواهید سبک راه پله را به یاد بیاورید، می توانید درج هایی را در سایه های مشابه دیوار ایجاد کنید.

نرده استیل

در این تصویر می بینیم که نرده استیل چطور یک راه پله چوبی دوبلکس را تکمیل میکند.
نرده استیل یکی از کلاسیک ترین راه حل ها می باشد. تمیز، ساده، خطی: ارتباط بسیار خوبی با سبک ها و وسایل مختلف دارد.در مقایسه با ایده‌های سفارشی و طرح‌های تمام دیوار، محلول فولادی سریع‌تر نصب می‌شود، مدیریت آن راحت‌تر است، زیرا نیازی به مراقبت و توجه خاصی ندارد و قیمت‌های پایین‌تری دارد.
اگر محیط شما سبکی قوی داشته باشد و به دنبال راه حلی غیرشخصی باشید، این ایده برنده است.

پروژه های اصلی

شما می توانید یک پوشش عجیب و غریب با فولاد ایجاد کنید. نخ های نازک از پله ها شروع می شوند و تا سقف بالا می روند و ساختاری نازک و سبک ایجاد می کنند.
این پروژه نیاز به مداخله سفارشی دارد: فولاد در انتهای آن ثابت شده است. برای اینکه راه پله مقاوم باشد، توصیه می کنم سه تا چهار لوله فولادی در هر پله قرار دهید.برای روشن کردن راه حل های دیوار، می توانید پله هایی را انتخاب کنید که به طور انحصاری به آج مجهز هستند. با این حال، مهم است که آنها به خوبی به دیوار جوش داده شوند تا از استحکام و مقاومت اطمینان حاصل شود.
به طور کلی، فولاد با شیشه همراه است که شفافیت آن را افزایش می دهد. چوب اما محیط را آشناتر می کند و گرما می بخشد.می توانید با قرار دادن نورافکن های LED در کنار پله ها، راه پله را روشن کنید تا جلوه ای بسیار منظره داشته باشید.
راه حل اصلی دیگر، قرار دادن یک حجم یا حتی یک پانل ساده در کنار راه پله است که با بافت ها و رنگ های خاص ساخته شده است تا محیط را زیباتر کند. راه حلی را انتخاب کنید که روی زمین قرار نگیرد یا به سقف نرسد تا سبکی را منتقل کند. در این حالت، می‌توانید سازه را به نردبان تکیه دهید یا آن را با سیم‌های فولادی نازک به سقف یا دیوار ثابت کنید: ایده‌ای که محیط شما را حتی مینیمال‌تر می‌کند.اگر راه پله شیشه ای است، می توانید رنگ های تیره را انتخاب کنید و سطوح براق را انتخاب کنید که نور را منعکس کرده و اتاق را روشن تر می کند.به ما بگویید : و شما، کدام راه حل را انتخاب می کنید؟ آیا شفافیت شیشه، ظرافت استیل را ترجیح می دهید یا محکم بودن چوب و آهن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629