چهارشنبه 09 فروردین 1402
09127393629
Azhman_group.co
o

12 ایده ساخت فلاور باکس چوبی بزرگ و کوچک

طراحی و اجرای روف گاردن
روف گاردن، تاریخچه، انواع و هزینه های آن
فوریه 8, 2023
پله چوبی
چگونه پله چوبی را تمیز کنیم؟
فوریه 13, 2023

12 ایده ساخت فلاور باکس چوبی بزرگ و کوچک

گلدان چوبی گروه مهندسی آژمان
اگر فضای کمی دارید یا نمی خواهید حیاط خود را برای قرار دادن گیاهان حفر کنید،
فلاور باکس ها گزینه خوبی هستند. در اینجا 12 ایده ساخت فلاور باکس وجود دارد که می توانید حداکثر در یک یا دو روز درست کنید.
فلاور باکس چوبی

فلاور باکس چوبی با نیمکت

این فلاور باکس چوبی دارای نیمکت های تعبیه شده برای باغبانی آرام است. داشتن یک گلدان چوبی برجسته باغبانی را روی کمر و زانوهای شما آسان می کند و با این نیمکت ها حتی می توانید هنگام کشیدن علف های هرز بنشینید!

 

فلاور باکس پنجره

شما می توانید این فلاور باکس پنجره را در کمتر از یک ساعت بسازید. باید سوراخ ها را با اره منبت کاری برش دهید و جعبه های کاشت در فضای باز را با چند پیچ ​​به خانه وصل کنید. از گلدان های سفالی برای افزودن کمی رنگ و افزایش جذابیت خانه خود استفاده کنید.

 

فلاورباکس فضای باز

اگر می خواهید باغبانی با عدل کاه را در مقیاس کوچک امتحان کنید، یک جعبه کاشت عدل کاه بسازید. 10 تا 14 روز طول می کشد تا عدل آماده شود، اما پس از آن شما آن را در کمترین زمان کاشت.

کاشت عرشه

فلاور باکس نرده ای

اگر تراس دارید، این فلاور باکس نرده ای فضای باز فوق العاده ساده را بسازید. فقط با چند متریال و یک ساعت کار می توانید یاد بگیرید که چگونه یک جعبه گلدان چوبی بسازید. این گلدان به فضای زندگی شما در فضای باز رنگ می بخشد.

گیاه هوای گیاه در گلدان گیاه هوایی

مینی کاشت

در مورد همه کسانی که حیاط ندارند که در آن جعبه گلدان بگذارند چطور؟ این کاشت گیاهان هوای DIY در داخل یا خارج از خانه عالی است. دستورالعمل های کامل نحوه کار را در اینجا بررسی کنید.

همچنین می توانید از ظروف شیشه ای بازیافتی برای گلدان های ساده ساکولنت استفاده کنید.

فلاور باکس چوبی خود آبیاری

خوب، ساخت این فلاور باکس چوبی خود آبیاری دو روز طول می کشد، اما قطعا ارزش تلاش را دارد. در اینجا هشت دلیل برای ساخت آن وجود دارد!

  1. کمر و زانوهای شما را نجات می دهد.
  2. علف های هرز کمتری خواهید داشت.
  3. در زمانی که دور هستید به گیاهان شما آب می دهد.
  4. باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.
  5. چند قدم از در پشتیتان سبزیجات تازه خواهید داشت.
  6. ایجاد خاک مناسب آسان است.
  7. از سبزیجات شما در برابر موجودات گرسنه محافظت می کند.
  8. این یک افزودنی زیبا به پاسیو شما است.

فلاور باکس  بامبو و داربست

ساخت این فلاور باکس چوبی بی نظیر احتمالاً چند روز طول می کشد، اما ارزشش را دارد. بامبو زیبا است، به خصوص زمانی که گیاهان انگور شما با داربست ترکیب می شوند. چندین مورد از این گلدان های کاشت را کنار هم قرار دهید و یک صفحه حریم خصوصی زنده خواهید داشت.

جعبه گل کاشت عرشه محکم

فلاور باکس ریلی نرده

این فلاور باکس نرده ای محکم طراحی هوشمندانه ای دارد، بنابراین می تواند به طور ایمن روی نرده های عرشه 2×4 یا 2×6 قرار گیرد یا بدون واژگونی روی پاسیو، ایوان یا کف عرشه بنشیند. و تغییر برنامه ها به هر طولی که می خواهید آسان است.

پرورش دهنده گل و گیاه

این گلدان چوبی بزرگ و جذاب 8 فوت مربع فضای کاشت را فراهم می کند – برای یک باغ سالاد پر نعمت کافی است. به فضای کاشت بیشتر از آن نیاز دارید؟ چندین گلدان بسازید!

فلاورباکس چوبی باغبانی یک روزه

این فلاورباکس چوبی  فضایی برای گیاهان معمولی و گیاهان آبی دارد. ممکن است برای مبتدیان بیش از یک روز طول بکشد تا این را بسازند، اما خیلی پیچیده نیست و فقط به ابزارهای اولیه نیاز دارد.

جعبه کاشت عمودی

استند گل چوبی

این استند گل چوبی فلاورباکس  صرفه جویی در فضا در ایالات متحده آمریکا از سرو قرمز غربی ساخته شده است. جعبه های گلدان قابل جابجایی با عرض 20 اینچ ساخت ایتالیا و در 8 رنگ می باشد. تمام سخت افزار مونتاژ گنجانده شده است. تمام اطلاعات سفارش را از اینجا دریافت کنید.

مورد مطالعه کاشت

پایه گلدان چوبی

این پروژه با پایه گلدان چوبی  ارزان است و زمانی که تمام مواد خود را تهیه کنید، کمتر از یک روز وقت شما را می گیرد، به علاوه این یک راه عالی برای روشن کردن فضای زندگی در فضای باز یا استفاده از آن در داخل خانه است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

09127393629