یکشنبه 09 بهمن 1401
09127393629
Azhman_group.co
o
اجرای روف گاردن
ایده برای طراحی روف گاردن
سپتامبر 14, 2022
روف گاردن
7 مزیت طراحی و اجرای روف گاردن
سپتامبر 17, 2022

32 ایده برای فلاورباکس

گلدان چوبی

فلاورباکس های گل یکی از سنتی ترین و دوست داشتنی ترین اضافات باغ هستند. باغچه های ظروف شیک می توانند در فضاهای مختلف قرار گیرند و زیبایی گیاهان گلدار را تقریباً در هر نقطه از خانه شما به ارمغان بیاورند.

ما می‌خواستیم بیشتر تحقیق کنیم و مجموعه بزرگی از بهترین فلاور باکس گل را که می‌توانیم در سراسر وب پیدا کنیم، جمع‌آوری کنیم. ما کشف کردیم که جعبه‌های گل می‌توانند در طیف وسیعی از ظاهرها و مکان‌ها ظاهر شوند و به روش‌های جدید شگفت‌انگیز و لذت را به ارمغان آورند.

در سرتاسر گالری، حتماً به مکان‌های پویا این گلدان‌ها توجه داشته باشید که با شکل‌های بی‌شمار پنجره و سایر پایه‌ها تغییر می‌کنند و تطبیق می‌یابند. شکل خود جعبه‌های گل نیز اغلب می‌تواند شگفت‌زده کند، با چند طرح تازه که حتی ما را غافلگیر کرده است. تنوع خیره کننده است.

ما مطمئن شده‌ایم که تقریباً در هر زمان از ساختار خانه و پنجره، تصاویری را گنجانده‌ایم، بنابراین مطمئناً یکی یا دو مورد را پیدا می‌کنید که ایده روشنی از آنچه که یک جعبه گل می‌تواند به خانه شما اضافه کند، می‌دهد. ما از کسانی که شناختیم الهام گرفتیم و امیدواریم پس از خواندن این گالری شما هم همین احساس را داشته باشید!

فلاور باکس پنجره

روی یک طاقچه باریک زیر شیشه دودی، این فلاورباکس با قاب سیمی آویزان است که پر از گل و سبزه آویزان است. سبکی مانند این برای خانه های روستایی یا سنتی مناسب است.

shutterstock_20152867

این خانه آجری سنتی دارای یک طاقچه چوبی حکاکی شده با طراحی جعبه گل واقعا منحصر به فرد است. دو گلدان در کناره‌هایشان نوک دارند و گل‌ها روی تاقچه به جلو می‌ریزند و در زیر آویزان می‌شوند.

shutterstock_26714326

در ساختمانی کاملاً پوشیده از درختان انگور برگی، یک جعبه گل باریک بر روی یک طاقچه تقریباً مخفی قرار دارد. این باغ ظروف کوچک دارای گل های رنگارنگ رنگین کمانی است که با دریای سبز اطراف تضاد دارد.

shutterstock_62471584

این کابین با ظاهری روستایی، ظاهری پر جنب و جوش دارد، با قاب های قرمز و آبی رنگ آمیزی شده و جعبه گل آبی همسان. جعبه توسط قاب های فلزی در زیر پشتیبانی می شود، در حالی که گل ها و گیاهان آویزان به بیرون می ریزند.

shutterstock_91779245

این فلاورباکس  آهنی و مسی که به یک طاقچه چوبی روستایی متصل شده است، با رنگ مثبت منفجر می شود. جوانه های گلدار فضای پایین پنجره را پر می کنند که در کنار آن کرکره های آبی پررنگ قرار گرفته است.

shutterstock_96184007

در یک خانه گچی قهوه‌ای، این قاب پنجره رنگ‌آمیزی سفید، یک گلدان کاسه‌ای شکل را در خود جای داده است که جای یک جعبه گل سنتی‌تر را می‌گیرد. طراحی قدیمی به نظر بی انتها می رسد و دارای املاک و مستغلات زیادی برای گل های شماست.

shutterstock_106390421

این باغچه کانتینری با قاب سیمی که به نرده بالایی بالکن متصل است، با جوانه های گلدار بنفش و زرد، کنتراست و رنگ به فضا می بخشد. قرار دادن آن غیر متعارف است اما واقعاً تصویر بالکن را بهبود می بخشد.

shutterstock_107679836

این بازشوی سفید و منسجم که توسط آجرهای خاکستری احاطه شده است، میزبان جعبه گل کوچکی است که با جوانه زدن سبزه به بیرون پوشیده شده است. رنگین کمانی از رنگ ها نیمه پایینی کل پنجره را پر می کند تا جلوه ای زیبا داشته باشد.
shutterstock_109158230

این رویکرد جدید به جعبه گل، مجموعه کاملی از گلدان‌های سنتی تراکوتا را می‌بیند که در یک جعبه آهنی فرفورژه زیر پنجره ردیف شده‌اند. فلز تیره با دیوارهای آجری قرمز و فضای سبز سرسبز در تضاد است، در حالی که جزئیات پنهان گلدان ها حضور پنجره را هیجان انگیزتر می کند.

shutterstock_115942597

در یکی دیگر از خانه‌های آجری قرمز، این خانه با کرکره‌های مشکی، یک جعبه گل مشکی براق در لبه پایینی پنجره نصب شده و با انواع گل‌های رنگارنگ پر شده است. جعبه تیره به گل ها اجازه می دهد تا در کانون توجه قرار گیرند.

shutterstock_130013483

در خانه قدیمی آجری روستایی، ما یک جفت پنجره تازه تازه‌سازی شده با قاب‌های چوب طبیعی غنی را می‌بینیم که با گل‌های قرمز پراکنده و فضای سبز برجسته شده‌اند. جعبه‌های گل باریک پنهان هستند و ظاهری شکوفه‌دار طبیعی به شما می‌دهند.

shutterstock_130013501

آویزان در یک بالکن کوچک در سطح بالایی ، روی یک نرده آهنی روستایی، ما یک جفت ظروف کوچک را می بینیم که جعبه های گل را در خود جای داده اند. با ریختن انگورهای برگ‌دار به سمت پایین و لامپ‌های رنگارنگ در بالا، این چیدمان حضوری پویا در نمای بیرونی خانه ایجاد می‌کند.

فلاورباکس آویزان

یکی دیگر از ساختمان‌های آجری روستایی با چیدمان پر جنب و جوش و خلاقانه جعبه‌های گل و باغ‌های کانتینری در اینجا ظاهر می‌شود. جعبه‌های گل سنتی همسطح با طاقچه‌های پایین پنجره نصب می‌شوند و هر کدام یک جفت گلدان سفالی آویزان را در زیر بالا می‌برند . در بین پنجره‌ها، مجموعه دیگری از جعبه‌های گل سفالی سنتی، سبزی غنی را به نما اضافه می‌کنند.

shutterstock_148943822

این پنجره عریض و قوسی که به رنگ نارنجی ست شده است، به لطف سه جعبه گل مملو از سبزی و شکوفه های درخشان گل، پر از رنگ است.

shutterstock_156935654

بر روی یک ساختمان گچبری با بافت غنی، یک جفت پنجره مدرن استعماری را می‌بینیم که با اسپری غنی از گل‌های درخشان، به لطف جعبه‌های گل متعدد که همسطح با قاب پایینی، درست در وسط نصب شده‌اند، و از کرکره آویزان شده‌اند.

فلاورباکس چوبی پشت پنجره

در مقابل یک خانه مدرن آجری قرمز، گلدان چوبی قدیمی روستایی را می بینیم که با لاله ها در زیر یک پنجره تصویری گسترده می ترکد. کنتراست ساده در اینجا ارزان اما موثر است.

shutterstock_159630494

در نمایی که از قبل با رنگ روشن همسطح شده است، این جعبه گل چوبی طبیعی روستایی ساده، با گل‌های آویزان، شکل قلب افتاده را روی دیوار ایجاد می‌کند.

فلاورباکس چوبی

علاوه بر جعبه گل مینی حصاری که روی آجرها در سمت چپ نصب شده است، این پاسیو چوبی مرتفع دارای مجموعه ای از باغچه های ظروف چوبی طبیعی است که رژگونه ای سبز و بنفش به فضا اضافه می کند.

فلاور باکس سفید

این فلاور باکس  سفید سفارشی که بر لبه چمن‌زار نصب شده‌اند و فضای بین دیوارهای سفید بیرونی و حیاط سبز را مشخص می‌کنند، دارای برگ‌های تیره و لامپ‌های صورتی روشن برای ظاهری با کنتراست بالا هستند.

فلاورباکس چوبی

این جعبه گل چوبی روستایی با فاصله گرفتن از قرارگیری پنجره های سنتی، به عنوان دکوراسیون اتاق نشیمن عمل می کند، که با رنگ کفپوش چوب سخت مطابقت دارد و مجموعه ای متراکم از گل های رز تخصصی را به نمایش می گذارد.

shutterstock_195701345

اگر به دنبال یک راه حل جعبه گل DIY هستید، به سختی می توانید ساده تر از قوطی های آلومینیومی رنگ شده تهیه کنید. در یک خانه سفید با قاب پنجره سیاه، رنگ های روشن این قوطی ها به برجسته کردن تنوع گل های موجود در داخل کمک می کند.

همچنین بخوانید:   17 ایده باورنکردنی شمع برای اضافه کردن به باغ خود

shutterstock_208242856

در نمای یک خانه آجری سنگی قدیمی، این فلاورباکس  به صورت همسطح در دهانه پنجره قرار گرفته و رنگ آمیزی شده تا با قاب اطراف مطابقت داشته باشد. ظرافت ظریف این محلول به گل ها اجازه می دهد تا واقعاً بپرند.

همچنین بخوانید فلاورباکس پنجره و طرح های جذاب برای آن

shutterstock_212919655

یک فلاورباکس به سبک سنتی که کاملاً با رنگ نارنجی روشن این خانه مطابقت دارد، مجموعه ای از رزهای صورتی و بنفش را زیر یک پنجره با قاب سفید قرار می دهد.

shutterstock_213618982

در اینجا یک ایده واقعا جدید فلاور باکس چوبی است. یک کنده چوبی بزرگ در یک واگن به سبک روستایی حک شده است که از برش های عرضی به عنوان چرخ استفاده می کند. جوانه زدن سبزه های سرسبز به تصویر طبیعی ایده آل می افزاید.

shutterstock_216420703

با استفاده از قاب‌های فرفورژه داخلی این پنجره بزرگ، مجموعه‌ای از سه جعبه گل ترا کوتا در بالای مجموعه دیگری از گلدان‌های آویزان آویزان شده‌اند که همگی با گیاهان گلدار برگی فراوان در داخل قرار دارند.

shutterstock_236385529

در این پنجره دنج میله‌دار آهنی، یک جفت ظروف سرامیکی فضای سبز سرشاری را در خود جای داده‌اند که با سنگ‌های رنگ‌آمیزی داخل طاقچه قرار گرفته‌اند.

shutterstock_236484310

این مثال واقعاً تعاریف جعبه گل را گسترش می دهد، این مثال یک فرورفتگی آلومینیومی بزرگ را می بیند که به عنوان باغچه کانتینری استفاده می شود، با قرنیه ای از گیاهان گلدار و درختان انگور که زیر مجموعه ای از قاب های پنجره روستایی و آبی رنگ شده رشد می کنند.

shutterstock_246250183

این فلاور باکس فرفورژه و چوب طبیعی که در گوشه یک خانه سنگی قرار گرفته است فضای مناسبی برای شکوفه دادن گل های صحرا است.

shutterstock_254811934

روی یک دیوار آجری بزرگ پاسیو، باغی را می‌بینیم که با جعبه‌های گل سیاه محتاطانه تکمیل شده است، که بر روی حصارهای فرفورژه بالای همتایان خود که به زمین متصل شده‌اند، آویزان شده‌اند.

shutterstock_277313987

در خانه‌ای بزرگ از چوب طبیعی به سبک روستایی غربی، انبوهی از فلاور باکس را می‌بینیم که حصار بالکن را پوشانده‌اند، که کاملاً با جوانه‌های گل‌دار کوچک رنگین کمانی پر شده است. افزودن ظریف حداکثر کنتراست و رنگ را به نمای آرام می بخشد.

shutterstock_278302547

در این حیاط وسیع، ردیف‌هایی از فلاورباکس چوبی روستایی را می‌بینیم که در زیر مجموعه‌های پنجره‌های قوسی سفارشی نصب شده‌اند. رنگ خنثی جعبه ها به سبزی روشن و جوانه های گلدار اجازه می دهد در برابر ساختار تن ماهی قزل آلا شکوفا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127393629